Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Instalačky RealFlight
PříspěvekNapsal: ned 18.11.2018 9:44 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 14.12.2009
Příspěvky: 856
Dá se nějak dostat k intstalačkám RealFlight 6.5 ?

Před časem jsem zakoupil RealFlight 6.5 včetně Interlinku , ale po reinstalaci PC jsme v krabici,kterou jsem pečlivě uschoval našel jen polystyrén a fakturu. DVDčko jsem někde ztratil (nebo dobře uschoval). Děti chtějí zpět svůj oblíbený simulátor a dle výrobce se dá update stáhnout pouze , pokud už mám RealFlight nainstalvaný.

Podotýkám, že platný aktivační klíč (číslo na Interlinku odspoda) mám. Potřebuju "jen" isntalačky. Nový simulátor kupovat nechci a freeware verze simulátoru taky nesháním.

Díky


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Instačky RealFlight
PříspěvekNapsal: ned 18.11.2018 11:00 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2016
Příspěvky: 355
Zkusil jsem pohledat na internetu, pokud má někdo čas a chuť se probírat tunou fake odkazů tak ať to zkouší :D Výrobce je k**ot a s touhle možností nepočítá, ale asi počítá s tím že každý bude mít CD mechaniku 8O

_________________
Jeti DC-16
F4U Corsair (Saito FG-60R3), Swift 2, VSB-66 Orlice 4,35m, Sopwith Pup 1,35m, Mustang P51


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Instačky RealFlight
PříspěvekNapsal: ned 18.11.2018 12:18 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 19.8.2005
Příspěvky: 4946
Bydliště: Šternberk, ČR
Obrázky: 0
Mám 5 a pak až 7.5. V případě, že by šlo tvé SN použít i na 5, mohu ho dát někde ke stažení.
Google našel ale i torrent pro 6.5, nezkoumal jsem to.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Instačky RealFlight
PříspěvekNapsal: ned 18.11.2018 15:16 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 14.12.2009
Příspěvky: 856
Díky. Fake odkazy na stažení jsem taky našel, ale tím si nepomůžu. Torrenty nevyužívám, tak jsem ještě zkusil výrobci napsat a pak se kdyžtak ozvu nebo zariskuju s torrentem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Instačky RealFlight
PříspěvekNapsal: ned 18.11.2018 18:57 
Mazák
Mazák

Registrován: 21.9.2015
Příspěvky: 991
To su tusim 2 dvd takze vyrobca to na net nedava
Mam tri sety kupene zo zeme draka za 30e, len som vo viedni, ak by si mal cestu dvd ti dam zadara, usb stick potrebujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Instačky RealFlight
PříspěvekNapsal: úte 20.11.2018 9:19 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 14.12.2009
Příspěvky: 856
Tak výrobce je v tomto ohledu opravdu dekády za současnpou IT praxí. Odpovědě, ať si seženu DVDčka na bazaru.... Ještě tomu dám týen, zda se někde doma DVD nevyloupne a pak se kdyžtak ozvu. Díky všem za nabídky.

Hello,

There is no digital download version of RealFlight 6.5 and we no longer produce the disc media. We would not be able to assist with your issue, however, if you were able to find a disc second hand, you would be able to use your same license with it.

Take care,

Zach || Product Support


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Instačky RealFlight
PříspěvekNapsal: úte 20.11.2018 9:30 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.5.2003
Příspěvky: 11190
Bydliště: Břeclav, ČR
No, oni ti hlavně napsali, že už ten sim nepodporují. Download není, disky nedělají. Nicméně přidali pozitivní informaci, že pokud je kdekoliv seženeš, bude na to tvůj klíč fungovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Instačky RealFlight
PříspěvekNapsal: úte 20.11.2018 14:43 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 8.2.2007
Příspěvky: 328
Bydliště: Velké Opatovice
No to jsou ty výhody legálního software :-) Výrobce si nechá zaplatit haldu peněz, a když máš problém pošle Tě do kopru. Ať žije podpora zákazníků. Každopádně většinou se "neoficiální " verze skládá z originální instalačky a nějakého cracku. Takže pokud ji někde stáhneš a při instalaci použiješ svoje sn a originál ovladač bude to fungovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Instačky RealFlight
PříspěvekNapsal: pon 26.11.2018 6:38 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 14.12.2009
Příspěvky: 856
Díky všem, kteří jste nabídli pomoc. Vyčkávací taktika se mi vyplatila a když došel tiskárně papír, tak se DVD našlo za náhradními papíry společně s dalším RC SW. Tímto bych chtěl výrobci RealFlight poděkovat za vytvoření příležitosti uklidit si vše, co se PC týká; možnost projít všechny DVD obaly včetně "Prasátka Pepy" a "Traktora Toma" a za další objevy zapomenutých věcí v naší domácnosti.

V neposlední řadě bych rád poděkoval i za naše děti, které se pocvičily v trpělivosti, čekat na RC simulátor. Bude se jim to v životě hodit.


P.S. Osobně by se mi bývalo bylo hodilo lépe, kdybych DVD nezašantročil nebo kdyby byly instalačky legálně dostupné ke stažení. Mohl jsem ušetřit několik hodin času ....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Instalačky RealFlight
PříspěvekNapsal: čtv 29.11.2018 6:42 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 14.12.2009
Příspěvky: 856
Ještě malé doplnění. RealFlight používá 2 sériová čísla k aktivaci:
1. číslo na Interlinku
2. číslo na DVD

Obě čísla jsou pro aktivaci potřeba, takže když jsem naivně sháněl instalačky ke stažení, tak bych SW stejně nezaktivoval....
Poučení: zálohovat jak DVD, tak i sériové číslo z DVD.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Instalačky RealFlight
PříspěvekNapsal: úte 22.08.2023 19:25 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 14.12.2009
Příspěvky: 856
Tak příběh má pokračování. Před 4mi lety byl synek na simulátor ještě malý a tak trénoval maximálně vznášedlem po vodě a k letadlům se nedostal. Teď už dostal na letadla chuť a přestože ovladač byl zabalený a nepoužívaný, tak už nefunguje a to ani na PC, kde před 4mi lety fungoval.

Takže tentokrát mám instalačky, seriová čísla, ale nemám ovladač. Ty ovladače musí být totální šmějd. Nechoval jsem se k tomu nikdy špatně a první ovladač odešel ještě v záruce a vyměnili mi ho a další odešel přestože jsem ho ani nepoužíval.

Real Flight už nikdy nekoupím. Syn bude trénovat na nějakém free simulátoru.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Instalačky RealFlight
PříspěvekNapsal: úte 22.08.2023 21:25 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2012
Příspěvky: 3756
Bydliště: Řečkovice
Obrázky: 0
A potřebuje RealFlight nějaký extra ovladač, nebo zvládne libovolný "joystick"? Že by se použilo prakticky libovolné rádio buď přímo, nebo s nějakým tím malým "čudlíkem"...

Jinak PhonixRC, PicaSim, MultiFlight...

_________________
(šroubovák | kleště | měřák | pájka | drátky | poletuchy | 24ch volantovka)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Instalačky RealFlight
PříspěvekNapsal: stř 23.08.2023 8:25 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 19.8.2005
Příspěvky: 4946
Bydliště: Šternberk, ČR
Obrázky: 0
Mám stejný problém. Mám instalačky, ovladač a seriové číslo, ale nejde to instalovat. Už jednou to tak bylo. Napsal jsem na firmu a poslali mi nové seriové číslo a s tím to nainstalovat šlo. Po výměně počítače to opět nešlo nainstalovat a tak jsem znovu zkusil kontakt po mailu, ale už bez úspěchu. Mail adresy jsou mrtvé. Převzala to firma Horizon Hobby, ale tam už není mail, kde je kontaktovat. Jen něco jako automat jak je tomu třeba u bank. Klasický obchod typu kup a dál už neotravuj. Nepomohly ani nalezené speciální návody pro instalaci. A tak to leží ve skříni.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Instalačky RealFlight
PříspěvekNapsal: stř 23.08.2023 8:57 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2012
Příspěvky: 3756
Bydliště: Řečkovice
Obrázky: 0
A nedalo by se "nějak" dohodnout se steamem? (https://store.steampowered.com/app/1314 ... r_Edition/)
Jako 45 EUR je dost.. To už je i nějaké reálné RC letadlo...

Za mě PhoenixRC.

_________________
(šroubovák | kleště | měřák | pájka | drátky | poletuchy | 24ch volantovka)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Instalačky RealFlight
PříspěvekNapsal: stř 23.08.2023 12:01 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 19.8.2005
Příspěvky: 4946
Bydliště: Šternberk, ČR
Obrázky: 0
To možná ano, ale nevidím důvod znovu platit za něco, co jsem už zaplatil.

Jinak četnost používání je u mne asi podobná jak u walter2 nebo i nižší. A tak je sim pro mě spíše jen něco, co mám pro případ, že přijde návštěva a já ji potřebuji nějak zabavit. A tak holt budu muset vymyslet něco jiného.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz