Switch to full style
Název tohoto fóra mluví sám za sebe.. prosím ale žádný warez. Cokoliv okolo pirátského software, cracků, hacků atd bude ihned mazáno.
Odeslat odpověď

Parametricky CAD Onshape

čtv 21.01.2016 15:06

Ahoj,
dnes kolega našel tento nový CAD Onshape https://www.onshape.com/.
Hodně mne zaujal svou jednoduchostí modelování blízkou k profesionálním CADům. Lze do něj importovat velké množství formátů. Navíc běží v prohlížeči a není třeba jej instalovat.
Free verze má omezené množství projektů, ale pro spoustu modelářů kteří potřebují sem tam nakreslit nějaký díl a Sketchup jim nevyhouvuje to je jistě zajímavá volba. Jistě stojí za vyzkošení.

Re: Parametricky CAD Onshape

čtv 21.01.2016 15:45

vypada zajimave, tak jsem se zaregistroval, uvidime....je to takove zjednoduseny "CAD" ale tim ze to maka i v prohlizeci to je pekne. Me osobne sketch up prisel jak "srajda" :lol:

čtv 21.01.2016 17:44

Já jsem se teď zamiloval do Fusion 360 od Autodesku.. Umí i CAM a na jeden klik poslat model do 3D tiskárny.. Na rozdíl od kečupu mi přijde takový intuitivní a ovladatelný. Pro hobby použití chce jen registraci, jinak je zdarma!

pát 12.02.2016 11:02

qeex píše:Ahoj,
Free verze má omezené množství projektů, ale pro spoustu modelářů kteří potřebují sem tam nakreslit nějaký díl a Sketchup jim nevyhouvuje to je jistě zajímavá volba. Jistě stojí za vyzkošení.

Pokud das sve projekty sdilet, tak ani free verze pry neomezi jejich pocet. Jeste jsem to nezkousel.
Registrace probehla a jdu se ucit... :wink:

stř 08.03.2017 10:59

JirkaA píše:Já jsem se teď zamiloval do Fusion 360 od Autodesku.. Umí i CAM a na jeden klik poslat model do 3D tiskárny.. Na rozdíl od kečupu mi přijde takový intuitivní a ovladatelný. Pro hobby použití chce jen registraci, jinak je zdarma!

Zeptám se, hledám program na 3D modelování , Fusion 360 má prostředí CZ ? , S odstupem času jsi s programem spokojen ?
Odeslat odpověď