Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Free simulator pro win 10
PříspěvekNapsal: ned 20.03.2016 13:37 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 21.8.2015
Příspěvky: 198
Bydliště: Trutnov
Obrázky: 5
jfacek píše:
Mám nový PC Win 8 a FMS mi nechce chodit. Hlásí to nějakou registrační chybu !? Co s tím? Vnuk už chce trénovat. J. F.


Mne to také nechodí, ani na W7, na nějakém foru jsem se dočetl, že podporuje pouze WIN XP a nižší, ale třeba je nějaký trik

Já přešel na Aerofly RC7

_________________
Trutnov, X9D+
EasyPeasy,RELAX II,Vektor XXL,4ptéra 250ka
Šohaj(stavím)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Free simulator pro win 10
PříspěvekNapsal: pát 22.09.2017 15:03 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 7.12.2015
Příspěvky: 12
Blog: Zobrazit blog (1)
Šel by použít ovladač z FMS na Desk Pilot ? J.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Free simulator pro win 10
PříspěvekNapsal: pát 22.09.2017 16:42 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 14.6.2016
Příspěvky: 103
Bydliště: Kladno
Na Windows 10 mám odzkoušený RC Desk Pilot a MULTI Flight Simulator od Multiplexu, ten je lepší a také zadarmo. Píši o tom zde na RcManii viewtopic.php?f=17&t=63914&start=15#p1351991 .

Použití ovladačů nezáleží na simulátoru, ale na tom, čím to ovládáš. Pokud přes mikrofonní vstup PC, tak jsem používal Smart Propo Plus (pro oba simulátory). Pokud se to ovládá přes USB (např. herní ovladač) tak se použije ovladač z Windows.

Starý FMS měl přibalené staré ovladače, ty mě na novějších Windows zlobily, je potřeba stáhnout nové verze. Podrobně vše popisuji včetně návodů na https://premsvo.wordpress.com/multi-flight-simulator/ .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Free simulator pro win 10
PříspěvekNapsal: ned 19.11.2017 9:10 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 12.11.2017
Příspěvky: 14
Bydliště: Praha 4-Modřany, Sofijske namesti
Obrázky: 0
Snakei píše:
Diky, vyzkousim. Jinak uz sem rozchodil FMS, kdyby mel nekdo zajem, muzu uploadnout soubory a navod. :)


Zdravím, měl bych zájem, byl to také můj oblíbený i když grafikou nevyniká.....bohužel přes W10 to už nejde. Jak na to? Díky ! ;-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Free simulator pro win 10
PříspěvekNapsal: ned 03.03.2019 9:17 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 19.12.2016
Příspěvky: 13
Bydliště: Jičín (VČ)
Tak také řeším free simulátor. Mám nové PC s Windows 10 Home a to co mi dřív fungovalo už mi nefunguje !
Jsem Pouze PC uživatel nikoliv odborník, takže prosím o polopatický postup a popis.
Dříve jsem měl zakoupen levný FMS simulátor s instalačním cd a USB adaptérem na připojení RC soupravy k PC.
Bohužel se mi nikdy nepovedlo FMS na mém starém PC s Windows XP ani teď na novém PC s windows 10 Home rozchodit a vyskakuje mi chyba D3DMR.dill is not loaded.
Nevím kde se stala chyba, zda jsem vše nainstaloval správně, ale postupoval jsem dle přiloženého instalačního cd !
Nicméně USB přiložený modulátor signálu byl plně funkční takže jsem si stáhnul bezplatný simulátor RC Deskpilot a s tím jsem si spokojeně trénoval.
Bohužel jsem ho chtěl nyní stáhnout do nového PC a narazil jsem na problém, že stránka RC Deskpilota existuje, ale simulátor nelze stáhnout-vypadá to jako by stránky byly mimo provoz nebo zablokované stahování-nevím ?...
Takže prosím o radu co se teď v současnosti dá stáhnout free a je to funkční na nových Windows ? Případně jestli někdo neví proč mi nikdy nešlo spustit to FMS?
Díky za všechny odpovědi-jaro se blíží a je potřeba vše oživit.
Štěpán


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Free simulator pro win 10
PříspěvekNapsal: ned 03.03.2019 10:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.2.2016
Příspěvky: 1975
Bydliště: Vysočina, ČR
Iridias1 píše:
D3DMR.dill is not loaded.
Chybí ti knihovna D3DMR.dll (ne dill, ale dll), verzí bude asi víc ale něco ke stažení je třeba zde.
RC Deskpilot stáhnou jde, musíš kliknout na - alternative download link


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Free simulator pro win 10
PříspěvekNapsal: čtv 07.03.2019 0:02 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 19.12.2016
Příspěvky: 13
Bydliště: Jičín (VČ)
Jo díky, RC deskpilot už frčí - nějak jsem si toho stahovacího řádku předtím nevšiml.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz