Switch to full style
Název tohoto fóra mluví sám za sebe.. prosím ale žádný warez. Cokoliv okolo pirátského software, cracků, hacků atd bude ihned mazáno.
Odeslat odpověď

Re: Simulátor pro kvadrokoptéry

sob 29.10.2016 12:25

Ten Freerider funguje se SIMTRANSMITTER ?

Za 5 USD to mladýmu koupím, ať trénuje a po Vánocích to hned nerozseká :-)

Re: Simulátor pro kvadrokoptéry

sob 19.11.2016 17:33

Nemám tucha. Ale můžeš stáhnout free verzi a vyzkoušet to. Je tam jen omezené nastavení a pouze jedna mapa, jinak je to totožné.

Re: Simulátor pro kvadrokoptéry

úte 28.02.2017 10:16

Zkoušeli jste někdo DRL Simlator? Včera jsem to nainstaloval a jen by mě zajímalo jak moc je ovládání podobné reálnému lítání. Mám v plánu se na FPV lítání s quadem vrhnout tak si to chci alespoň trošku nacvičit než dám vše dokupy. Lítat jsem tam nějak zvládl, ale že bych si přišel nějak dvakrát jistý to se říct nedá, nicméně když jsem se učil ve Phoenixu s vrtulníkem, tak jsem pak taky zjistil že naživo je to v podostatě jednodušší a mnohem intuitivnější...
FPV-Freeridera jsem taky zkoušel ale z nějakého důvodu mi na něm nechce fungovat levý knipl na DX6i, jinými slovy můžu ovládat výškovku a křidélka ale nemůžu plyn a směrovku, googlil jsem to a nejsem rozhodně jediný, ale zatím nikde nikdo nepsal jak to vyřešit:-) Přitom Phoenix nebo iten DRL Simulátor fungujou v pohodě...

Re: Simulátor pro kvadrokoptéry

ned 04.02.2018 17:32

Nemáte někdo tušení kde sehnat driver pro FMS simulátor?
Koupil jsem kdysi tenhle typ: https://www.aliexpress.com/item/FMS-FS- ... autifyAB=0
Win 8.1 mi bohužel nerozpoznalo zařízení a tím pádem mám smolíka.
Zkoušel jsem googlit. Spousta lidí tenhle problém řeší, ale ti co jim to nefunguje asi nic nevyřešili a nějaký driver nikde ke stažení není.
Díky
Odeslat odpověď