Switch to full style
Název tohoto fóra mluví sám za sebe.. prosím ale žádný warez. Cokoliv okolo pirátského software, cracků, hacků atd bude ihned mazáno.
Odeslat odpověď

Taranis a simulator MultiFlight od MPX

pon 23.03.2015 19:55

zdravim vas priatelia, viem ze mozno mimo temu (neukrizujte ma) ale tak z casti som spravne ...

Pripojil som Taranisa k simulatoru MultiFlight od MPX. Nastaveny som v mode ziak, kanaly mam priradene (SVPK funguju) ale vsetky iba v rozmedzi od -37 do +37 (to vidim na ovladaci v simulatore), ked si dam monitor kanalov v taranise vsetko bezi v rozmedzi od -100 do +100.

Napadne vas v com by mohol byt pes zakopany?

Dakujem pekne

Re: FrSky Taranis - druhé pokračování

pon 23.03.2015 19:56

Kalibrace simulatora?

Re: FrSky Taranis - druhé pokračování

pon 23.03.2015 20:39

janekx píše:Kalibrace simulatora?


myslim ze ta je v poriadku, teda tazko povedat, nejaku moznost nastavenia rozsahu kniplov ako na inych simulatoroch tak velmi nevidim, teda nevidim nic extra co by som neskusil



Neskusili by ste si to niekto nainstalovat nech viem ozaj ci som slepy, blby??? :)

http://multiflight.multiplex-rc.de/MULTIFlight_setup.exe

bol by som velmi vdacny

Re: Taranis a simulator MultiFlight od MPX

úte 24.03.2015 11:53

Hodně ovladačů potřebuje klasickou kalibraci ve WIN v ovládacích panelech a teprve poté fungují +100 - 100%

Re: Taranis a simulator MultiFlight od MPX

úte 24.03.2015 14:00

pepavich píše:Hodně ovladačů potřebuje klasickou kalibraci ve WIN v ovládacích panelech a teprve poté fungují +100 - 100%


trefa do cierneho, dakujem :)

Ak by to niekto hladal

Win 8: Zariadenia a tlaciarne -> PPM (pravy klik) -> Nastavenia hracieho zariadenia -> Vlastnosti

Re: Taranis a simulator MultiFlight od MPX

ned 18.10.2015 14:48

Prosim o pomoc.
Kdyz pripojim Taranise k PC prez usb, tak pc ho vidi jen jako Mass storage. Muzu pristupovat ke vsemu na SD karte, ale jako Joystick, nebo jiny herni ovladac ho pc nevidi. Procetl jsem vse co jsem nasel, ale nenasel jsem reseni. Potrebuji pripojit Taranise k RC simulatoru Aerofly RC7. Simulator sam o sobe normalne funguje, ale Windows proste Taranise nevidi jako Joystick. Poradil by nekdo prosim??

Re: Taranis a simulator MultiFlight od MPX

ned 18.10.2015 15:02

Otazka verze OpenTX 2.0 a vyssi je bezne joystick...

Re: Taranis a simulator MultiFlight od MPX

ned 18.10.2015 15:08

Mam Taranis [ne plus], OpenTX 2.0.15, Windows 7 Ultimate. Kdyz to pripojim tak v Zarizenich a Tiskarnach vidim jen FrSky Taranis Mass Storage. :oops: :oops:

Re: Taranis a simulator MultiFlight od MPX

ned 18.10.2015 16:23

pripojit bez bootloaderu, proste pri zapnutem T by mel fungovat joystick pokud neni pouzit FW kde to zatrhnut nojoystick

Re: Taranis a simulator MultiFlight od MPX

ned 18.10.2015 18:22

Dekuji moc Honzo. Mel jsem FW nojoy.... Po prehrani FW vse jak po masle.

Re: Taranis a simulator MultiFlight od MPX

sob 30.07.2016 18:43

Jaké simulátory podporují Taranis přes USB? Pro quadrokoptéry používám za 5 dolarů FPV Freerider, ale chtěl bych se učit létat i FPV na letadlo. Doporučíte něco. Děkuji.

Re: Taranis a simulator MultiFlight od MPX

stř 10.01.2018 7:46

Jen pro zajímavost, kdyby to tu také někdo hledal jako já a zbytečně se trápil.
Mám verzi verzi opentx 2.2.1. V Companion nic takového jako nojoy již není. Volba je nyní v hlavním menu rádia a to výběr chování po připojení USB. Možnosti mass storage, joystick, nebo ask.

Re: Taranis a simulator MultiFlight od MPX

pon 21.09.2020 6:35

Ahoj poradíte někdo jak zprovoznit. Pokouším se spojit taranis a MultiFlight. Problém je že žádný sim ho nevidí jako ovládací prvek. Pc s win 10 ho vidí v zařízeních jako FrsKy Taranis Joystick. Companion funguje taky normálně, ale v žádném simu není možnost ho tím ovládat. Vysílač je v režimu Joystick.Už tím trávím několikerý večer a fakt nevím.

Re: Taranis a simulator MultiFlight od MPX

čtv 24.09.2020 13:01

A umožní ti Win10 ho v ovládacích panelech zkalibrovat a ověřit funkčnost?
Nastavení/Zařízení/Zařízení a tiskárny - vidíš ho tam?

Re: Taranis a simulator MultiFlight od MPX

pát 25.09.2020 11:42

tam ho vidím ale to je tak vše. kalibrovat nelze ani nijak ověřit funkčnost
Odeslat odpověď