Switch to full style
Název tohoto fóra mluví sám za sebe.. prosím ale žádný warez. Cokoliv okolo pirátského software, cracků, hacků atd bude ihned mazáno.
Odeslat odpověď

Re: Phoenix RC

ned 15.08.2021 17:12

Nevíte kde se dá získat letiště Genderkingen jako scenerka do PhoenixRC?
Nejsem schopen ho najít...

Re: Phoenix RC

ned 15.08.2021 19:08

Skus len tak zo srandy napisat na youtubku panovi na nicku "CaporalRusty" , viem ze on ho lieta tak ak bude mat dobru naladu tak by ti mohol poradit....

Re: Phoenix RC

ned 15.08.2021 19:51

Díky moc. :)

Re: Phoenix RC

stř 24.11.2021 21:18

Zdravím,jde nějak do Phoenixu dostat vlastní letiště?

Re: Phoenix RC

pát 14.01.2022 11:18

Zdravim. Podotykam, ze mam Win 11.
Postupovel jsem podle https://www.rc-thoughts.com/phoenix-sim/.
Nainstaloval jsem 5.5 a pak postupne vsechny Update az na verzi 6.0 (pravda, slo to az po restartech).
Provedl jsem vsechna prejmenovani atd.
Stahl emulaci.Spustil, vidim "pakovy ovladac Microsoft", potvrdim, spustim Phoenix a projdu nastaveni vysilace, mam FrSky Taranis, a nakonec mi to oznami, ze USB nebylo rozpoznano.

Nejaky napad ?
Dik.

Re: Phoenix RC

pát 14.01.2022 11:23

vrátit se k Win10 :mrgreen: omlouvám se, ale to nešlo :)

Re: Phoenix RC

pát 14.01.2022 11:35

TURING píše:... vidim "pakovy ovladac Microsoft", potvrdim, spustim Phoenix a projdu nastaveni vysilace, mam FrSky Taranis, a nakonec mi to oznami, ze USB nebylo rozpoznano.

Nejaky napad ?
Dik.


Neviem ci je to tvoj pripad ale obcas byva problem s detekciou zariadeni ak ich mas zapojene na nejaky Hub ci Usb predlzovak , ci obcas aj na predny panel .
Tak ak to tak nahodou mas tak skus napojit priamo do zadneho slotu na PC.

Re: Phoenix RC

pát 14.01.2022 13:49

Nemam USB Hub. Mam jen USB kabel k pripojeni.
MULTIFlight funguje bez problemu.
Vidim to na nefunkcni emulaci USB. Originalni Phoenix mel svuj USB dongle.

Re: Phoenix RC

ned 16.01.2022 20:14

TURING píše:Nemam USB Hub. Mam jen USB kabel k pripojeni.
MULTIFlight funguje bez problemu.
Vidim to na nefunkcni emulaci USB. Originalni Phoenix mel svuj USB dongle.

Zkus nějaký hardwarový "phoenix rc dongle". Jakýsi mám vyzkoušený, s mým "čudlíkem" sice funguje jen 6 kanálů, ale zbytek se dá vyřešit přes klávesnici.... (jen pozor CD je extrémně zavirované :) )

Při troše zlé vůle ti můžu poslat svůj "čudlík", stejně ho nepoužívám. (prima kabliky bych si nechal)

Re: Phoenix RC

pon 17.01.2022 0:10

prikrylm píše:kus nějaký hardwarový "phoenix rc dongle". Jakýsi mám vyzkoušený, s mým "čudlíkem" sice funguje jen 6 kanálů, ale zbytek se dá vyřešit přes klávesnici.... (jen pozor CD je extrémně zavirované )

Při troše zlé vůle ti můžu poslat svůj "čudlík", stejně ho nepoužívám. (prima kabliky bych si nechal)


Diky za nabidku.
Pujcil jsem si dongly od kolegy. S originalem vse funguje. "5 in 1" jsem jeste nezkousel.
Za me je vyreseno

Re: Phoenix RC

čtv 20.01.2022 17:57

Vsimol som si ze na rc-thoughts co tu postoval Turing su fajn odkazy na pridavky do Phoenixu.
Uz to asi na rozdiel odo mna vacsina z vas pozna ale ak nahodou nie tak sa tam kuknite.

Okrem velkeho poctu lietadiel su tam do simulatoru aj rozne mapy (jednu z nich tu pred par mesiacmi hladal Prikrylm - ale uz ju asi nasiel :wink: ) - Map Pack 1 a Map Pack 2

https://www.rc-thoughts.com/phoenix-sim/

Re: Phoenix RC

ned 13.02.2022 19:09

Daří se vám v poslední době připojit k nějaké online session?

Re: Phoenix RC

úte 22.02.2022 7:32

Zdravím,

Snažím sa nájsť model do simulátora Phoenix, hľadám konkréne model Beta 1400 ale určite by stačil aj Easy Star 3, Bixler 3, Sky Surfer alebo iná odnož. Tu na stránke som našiel len betu ale link už nefunguje.

Ďakujem.

Re: Phoenix RC

úte 22.02.2022 17:41

Jestli není model někde tu: https://www.rc-thoughts.com/phoenix-sim/
tak si stáhni free verzi simulátoru od Multiplexu, tam něco takového Betového je.

Re: Phoenix RC

úte 22.02.2022 18:23

Ďakujem za radu.
Multiflight mám ale našiel som tam len easy star 2 a ten nemá ovladane kridelka.
Odeslat odpověď