Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: USB Simulator Cable z HK
PříspěvekNapsal: sob 25.06.2016 1:00 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2016
Příspěvky: 99
Bydliště: London / Dolní Benešov (Opava)
filipe píše:
Zdravím,
kúpil som tento kábel http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... duct=13597
a nefunguje správne. USB som vložil do PC a počkal som, kým sa automaticky nainštaluje. Problém je vtom, že simulátor (aerofly) považuje vysílačku iba za 4kanálovu (fungujú iba kniple). Vysílačku mám T8FG a pri prepojení je vypnutá. Prosím Vás, viete mi poradiť v čom je problém?
Vďaka

je tohle kompatibilni s timto ? :)

http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... dule_.html

_________________
Turnigy 9XR PRO (FrSky 9x)
- Tarot 450 FBL


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: USB Simulator Cable z HK
PříspěvekNapsal: pát 26.08.2016 20:12 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2016
Příspěvky: 99
Bydliště: London / Dolní Benešov (Opava)
Ahoj. mam jedeb stupidni dotaz.moje f45 me uz stala dost :D tak chci zkusit simulator nez pprejdu na jinou heli nebo copter.

kdyz koupim radio turnigy 9xr pro bez toho nodulu co se dava ze spod. pojede mi to ze simulatorem ? chci si koupit naa hk i ten kabel a ucot se zatim na telce. v lete bych ppak vyrazil. uz me nebavi furt cekat na nove dily :D

_________________
Turnigy 9XR PRO (FrSky 9x)
- Tarot 450 FBL


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: USB Simulator Cable z HK
PříspěvekNapsal: pát 02.09.2016 7:34 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2016
Příspěvky: 99
Bydliště: London / Dolní Benešov (Opava)
Tak si odpovím sám, možná se to bude nějaké začíající lamě hodit :) Koupil jsem 9xr pro i modul, ale modul k simulatoru neni potreba. kopil jsem i ten kabel z predchoziho prispevku a jede to bajecne (ve vysilacce jsou dva konektory, Futaba a JR, pouzivam ten JR, je to klasicka 3,5 jack a zatim vse šlape tak nemám potřebu se v tom vic vrtat. Simulatory jsem v pc (win7 64bit) zatím rozjel pouze dva. Demo NeXt heli sim, a ještě RC desk pilot. Nainstalovaný mám i AccuRC ale tam mě neposlouchá heli (asi problem nastaveni zatim jsem se v tom nevrtal) Musim rict ze Next heli sim mi vyhovuje jakozto zactecnikovi a pomalu koukam po plne verzi :) Mimochodem az v simu jsem si vyzkoušel letadla. Prijde mi to kapku jednodusi a je to docela prdel :)

_________________
Turnigy 9XR PRO (FrSky 9x)
- Tarot 450 FBL


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: USB Simulator Cable z HK
PříspěvekNapsal: pát 02.09.2016 9:11 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 10.2.2014
Příspěvky: 327
Bydliště: Černošice/Praha
Casari píše:
Nainstalovaný mám i AccuRC ale tam mě neposlouchá heli (asi problem nastaveni zatim jsem se v tom nevrtal)


Na AccuRC potrebujes originalni adapter - bez nej je program funkcni, ale jak pises, nefunguje ovladani... Problem s AccuRC je ten, ze se puvodni vyvojarsky team rozpadl a ted to dela jenom 1 clovek - takze to jde pomalu (navic kompletne prekopavaji graficky "engine", prechazeji na Unity a jeste maji co ladit). A aktualni beta verze mi, co se tyka simlace vrtulniku, lepsi neprijde. Ale snad novou verzi dotahnou do pouzitelneho stadia...

_________________
TDF, TDR, Logo 600SX, Oxy 4 Max @ 3Digi, VBar Neo, Spirit, Grapuner mz-32, mx-20


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: USB Simulator Cable z HK
PříspěvekNapsal: sob 03.09.2016 9:46 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2016
Příspěvky: 99
Bydliště: London / Dolní Benešov (Opava)
TomasN píše:

Na AccuRC potrebujes originalni adapter - bez nej je program funkcni, ale jak pises, nefunguje ovladani... Problem s AccuRC je ten, ze se puvodni vyvojarsky team rozpadl a ted to dela jenom 1 clovek - takze to jde pomalu (navic kompletne prekopavaji graficky "engine", prechazeji na Unity a jeste maji co ladit). A aktualni beta verze mi, co se tyka simlace vrtulniku, lepsi neprijde. Ale snad novou verzi dotahnou do pouzitelneho stadia...


Tohle je dost podstatna informace :) Dobre vedet, takze pokud chci neco do bucoudna tudy asi cesta nevede :) Nakonec jsem poridil plnou verzi toho Next a je to dostacujici :) Podarilo se mi dokonce sehnat Phoenixe na warezu ale taky me to nejak neposloucha... Neni nejaky simulator ktery dokaze nasledovat heli? tim mylim pohled z druhe osoby. Docela by se to obcas hodilo :) Ten next je super ale kdyz mi to trochu uleti hned ztratim orientaci :D

_________________
Turnigy 9XR PRO (FrSky 9x)
- Tarot 450 FBL


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz