Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 110 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 20.02.2015 12:26 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 20.2.2015
Příspěvky: 3
Dobrý den,
chtěl bych požádat, zda někdo nemáte přesné hodnoty pro nastavení Katany ve 3500mm verzi? Děkuju :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: čtv 26.02.2015 22:59 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 20.2.2015
Příspěvky: 3
eleonorjobow píše:
Dobrý den,
chtěl bych požádat, zda někdo nemáte přesné hodnoty pro nastavení Katany ve 3500mm verzi? Děkuju :wink:


To nastavení už mám kdyby měl někdo zájem... :wink:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 17.05.2015 21:32 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10.8.2011
Příspěvky: 197
Obrázky: 8
Bostok
http://www.ivok.cz/M49-Bostok.php

_________________
Aurora 9+letadla


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 20.05.2015 16:02 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 20.2.2015
Příspěvky: 3
barty7 píše:
Nedal by sem někdo,kdo ovládá dobře 3D,jím nastavený model?Třeba toho Hofiho,nebo Pasáčkovýho Yaka,nebo Thundera 3D.
Nejlepší by byl přímo vyladěný model od nich.;)
Chtěl bych zkusit,jak to maj nastavený profici.


Pošlete mi e-mail.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 25.05.2015 9:05 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 23.7.2008
Příspěvky: 491
Bydliště: Praha 8
Obrázky: 0
barty7(zav)seznam

Dík

_________________
Pavel Bartoš


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 02.09.2015 21:07 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10.8.2011
Příspěvky: 197
Obrázky: 8
Meťák
http://www.ivok.cz/M50-L-40.php

_________________
Aurora 9+letadla


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 03.09.2015 9:39 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.4.2007
Příspěvky: 4251
Bydliště: Pardubice
postylion píše:

Teda Ty jedeš s dodavatelskou službou. Už jsem to dlouho nelítal, spíše v zimě. Ale asi to opráším a zkusím prostudovat, jak si ty český mašiny do simu stáhnout, dát a polítat. Ď.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 03.09.2015 9:52 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10.8.2011
Příspěvky: 197
Obrázky: 8
Hoki píše:
Teda Ty jedeš s dodavatelskou službou. Už jsem to dlouho nelítal, spíše v zimě. Ale asi to opráším a zkusím prostudovat, jak si ty český mašiny do simu stáhnout, dát a polítat. Ď.

Stáhni složku "download files",rozbal a máš tam textový soubor "info" s pokyny.

_________________
Aurora 9+letadla


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 03.09.2015 14:17 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.4.2007
Příspěvky: 4251
Bydliště: Pardubice
postylion píše:
Stáhni složku "download files",rozbal a máš tam textový soubor "info" s pokyny.

Díky, jsem jen PC uživatel a toto mi pomůže.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 03.09.2015 15:12 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10.8.2011
Příspěvky: 197
Obrázky: 8
Hoki píše:
Díky, jsem jen PC uživatel a toto mi pomůže.

No popíšu ještě raději postup vložení modelu jak to dělám já,třeba se to bude někomu hodit.Tak na té L-40,otevřu
http://www.ivok.cz/M50-L-40.php
Stáhnu položku "download_files",tu následně rozbalím zip programu a vytvoří se složka "L40_files",když ji otevřu obsahuje další složku "L40"a dva textové sobory"info" a "licence".Složku "L-40" si zkopíruji do schránky.Dále si najdu v počítači složku kde je AFPD nainstalován,složka Program files,složka IPACS,tu otevřu a najdu si složku "aircraft" tu otevřu a ze schránky do ní vložím zkopírovanou složku"L-40".To je všechno,spustím si AFPD a L-40 si vyberu v nabídce modelů. :-)
Někdy stažená a rozbalená složka obsahuje i soubor .wav,ten je potřeba stejným způsobem vložit do složky "sound",jinak model nebudete slyšet.

_________________
Aurora 9+letadla


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 03.09.2015 20:19 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.4.2007
Příspěvky: 4251
Bydliště: Pardubice
postylion píše:
No popíšu ještě raději postup vložení modelu jak to dělám já,třeba se to bude někomu hodit.

Děkuji za rady. Pokud mi to nepůjde, ozvu se v SZ. Ale zkusim to nejdříve příští týden, nyní chodím z práce vyšťavenej, že ani s modelem moc nechodím lítat.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 04.09.2015 16:55 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.4.2007
Příspěvky: 4251
Bydliště: Pardubice
postylion píše:
No popíšu ještě raději postup vložení modelu jak to dělám já,třeba se to bude někomu hodit.Tak na té L-40,otevřu
http://www.ivok.cz/M50-L-40.php

Tak jsem to zkusil dle Tvého návodu a vono to funguje. Teda nechápu, proč tam je u každého modelu tolik souboru zazipovaných, když pak použiji jen jeden, ale jak říkám - PC uživatel.
Noo, některá éra jsem jen vyzkoušel a vymazal. U elekter mi nejde zvuk motru. U větroňů při přistání, pokud není vrtule vodorovně, signalizuje to havárku. Překvapil mne letově Bostok, povedené a taky, že u Gamy-2100 pěkně fungují realisticky křidélka. Některé modely na přistání se musej fokt dobře vodit, neodpoustí minimálku či přetažení a to je dobře.
Ještě jednou dík za rady. M. :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 04.09.2015 20:12 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10.8.2011
Příspěvky: 197
Obrázky: 8
Hoki píše:
Tak jsem to zkusil dle Tvého návodu a vono to funguje. Teda nechápu, proč tam je u každého modelu tolik souboru zazipovaných, když pak použiji jen jeden, ale jak říkám - PC uživatel.
Noo, některá éra jsem jen vyzkoušel a vymazal. U elekter mi nejde zvuk motru. U větroňů při přistání, pokud není vrtule vodorovně, signalizuje to havárku. Překvapil mne letově Bostok, povedené a taky, že u Gamy-2100 pěkně fungují realisticky křidélka. Některé modely na přistání se musej fokt dobře vodit, neodpoustí minimálku či přetažení a to je dobře.
Ještě jednou dík za rady. M. :wink:

Ok Hoki,rádo se stalo :-)

_________________
Aurora 9+letadla


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 10.09.2015 20:53 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.2008
Příspěvky: 66
Hoki píše:
Tak jsem to zkusil dle Tvého návodu a vono to funguje. Teda nechápu, proč tam je u každého modelu tolik souboru zazipovaných, když pak použiji jen jeden, ale jak říkám - PC uživatel.
Noo, některá éra jsem jen vyzkoušel a vymazal. U elekter mi nejde zvuk motru. U větroňů při přistání, pokud není vrtule vodorovně, signalizuje to havárku. Překvapil mne letově Bostok, povedené a taky, že u Gamy-2100 pěkně fungují realisticky křidélka. Některé modely na přistání se musej fokt dobře vodit, neodpoustí minimálku či přetažení a to je dobře.
Ještě jednou dík za rady. M. :wink:


Ahoj, u každého modelu jsou pouze dva zazipované soubory. Jeden obsahuje samospouštěcí instalační soubor s příponou exe (určený pro uživatele s Windows). Veškeré soubory se instalují automaticky, stačí pouze potvrzovat jednotlivé dialogové panely. Druhý zip obsahuje všechny soubory modelu (určený pro uživatele Mac, tam exáč nefunguje), které je nutné nakopírovat tak, jak píše Postylion. Pokud ti nejde zvuk, pravděpodobně jsi zapomněl nakopírovat zvukové soubory wav, případně mi písni u kterého modelu konkrétně, mrknu, jestli jsem zvukové soubory nezapomněl přidat do zipu. U větroňů s vrtulí to bude vždy při přistání signalizovat havárku, pokud máš verzi AFPD 1.9. U všech elektro větroňů je vrtule nastavená jako sklopná, ale toto funguje až ve verzi 1.11. Tam se při staženém plynu listy vrtule sklopí k trupu stejně jako ve skutečnosti a tím pádem při přistání není žádná kolize vrtule se zemí.
I.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 12.09.2015 7:14 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.4.2007
Příspěvky: 4251
Bydliště: Pardubice
IvoK píše:
Ahoj, u každého modelu jsou pouze dva zazipované soubory. Jeden obsahuje samospouštěcí instalační soubor s příponou exe (určený pro uživatele s Windows). ..................................... Tam se při staženém plynu listy vrtule sklopí k trupu stejně jako ve skutečnosti a tím pádem při přistání není žádná kolize vrtule se zemí.
I.

Děkuji za vyčerpávající info. V pohodě, mne ten zvuk nevadí. Já to mám jako oddych a nyní jsem to vybalil po asi 2rocích na vyzkoušení těchto nových modelů. Jinak s realitou se to nedá srovnat, neb na simu odlítám to, co bych se skutečným modelem nedal ani náhodou. Spíš ho používám na ukázky a vysvětlování novým adeptům v RC.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 110 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz