Reklama

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1477 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 95, 96, 97, 98, 99
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Phoenix RC
PříspěvekNapsal: pát 26.01.2018 16:33 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

hej tech stranek se nebojte.....hlasi to jen proto ze sem si je delal sam....to je cely.....obsahem jsou pouze texty a obrazky o modelech.....takze vklidu......

PříspěvekNapsal: pát 26.01.2018 20:53 
Mazák
Mazák

Obrázky: 13
pers76 píše:
Prosim o radu jaky nejlevnejsi vysilac si k tomuto simulatoru mam poridt, nechce se mi kupovat hned nejaky drahy vysilac když nevim jestli u letani jako zacatecnik vydrzim. Pripadne pokud mi někdo nabidnete bazorovy kus budu rad, diky moc

Ideální by byl vysilač se kterým bys potom i reálně lítal.Jako začátečníkovi by Ti zmizel jeden z omezujících prvků-přechod mezi lítáním doma a venku.Měl bys ten vysilač už osahaný a nemusel pak venku řešit že se jinak drží,že jdou páčky jinak ztuha..... a mohl se bez tohoto hendikepu navíc soustředit jen na lítání.

Jakýkoli vysilač s výstupem "učitel-žák".Často je to jack 3,5mm(potom nebude s phoenixem problém) ale i jiné.Pak je třeba propojit vhodnou redukcí.

Konkrétní nejlevnější bohužel neporadím.Po deseti letech modelaření se pohybuju v kategorii "nejlevnější ze spolehlivých" :wink:

Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: úte 30.01.2018 21:58 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

dagx píše:

Ideální by byl vysilač se kterým bys potom i reálně lítal.Jako začátečníkovi by Ti zmizel jeden z omezujících prvků-přechod mezi lítáním doma a venku.Měl bys ten vysilač už osahaný a nemusel pak venku řešit že se jinak drží,že jdou páčky jinak ztuha..... a mohl se bez tohoto hendikepu navíc soustředit jen na lítání.

Jakýkoli vysilač s výstupem "učitel-žák".Často je to jack 3,5mm(potom nebude s phoenixem problém) ale i jiné.Pak je třeba propojit vhodnou redukcí.

Konkrétní nejlevnější bohužel neporadím.Po deseti letech modelaření se pohybuju v kategorii "nejlevnější ze spolehlivých" :wink:

Ahoj .Vem Taranis Q X7. A máš po starostech.Na sim idealní a když tě to přestane bavit tak to určitě prodáš lépe jak Futabu nebo Spekrtum.Vrtulník ,letadlo v reálu není problém.Martin

PříspěvekNapsal: pát 02.02.2018 10:02 
Moderátor serveru
Moderátor serveru

milagros píše:
hej tech stranek se nebojte.....hlasi to jen proto ze sem si je delal sam....to je cely.....obsahem jsou pouze texty a obrazky o modelech.....takze vklidu......

Až na to, že stránka spouští jakýsi pochybný javascript bůhví odkud.. Takže bych tak úplně v klidu nebyl ;)

PříspěvekNapsal: sob 03.02.2018 10:31 
Mazák
Mazák

Bydliště: Někde na okraji Mléčné dráhy, kousíček za Alfa Centauri. A tam někde je Lounsko
Obrázky: 0
Tak to jsem v prdeli. Já mu věřil, tak jsem tam vlezl a teď si přečtu, že je tam pochybnej nějakej javascript bůhví odkud.
Milagrosi, sakra proč se do toho montuješ, když tomu zjevně nerozumíš?!

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: ned 04.02.2018 21:02 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Obrázky: 9
rampa_mckvak píše:
Tak to jsem v prdeli. Já mu věřil, tak jsem tam vlezl a teď si přečtu, že je tam pochybnej nějakej javascript bůhví odkud.
Milagrosi, sakra proč se do toho montuješ, když tomu zjevně nerozumíš?!

To určitě jsi. Javascripty využívá naprosto drtivá většina stránek na internetu. :roll:
RCManii samozřejmě nevyjímaje.

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: pon 05.02.2018 11:40 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Taky nechápu proč ta panika? 8O
Zkuste zapblokovat v prohlížeči všechny javascripty, prvky ActiveX a jiné a pak surfujte po internetu. Většinu stránek aki nebudete poznávat. :lol:

Kdo se bojí, ať do lesa nechodí! :P

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1477 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 95, 96, 97, 98, 99