Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Audio kabel
PříspěvekNapsal: úte 24.04.2012 17:16 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.3.2012
Příspěvky: 40
Bydliště: Praha 4
Ahoj, mám problém s audio kabelem:

Minulý týden jsem propojil Turnigy 9X V2 přes zvukovou kartu s notebookem, rozběhnul jsem vJoy a Smartproplus. Dokonce jsem si zalítal s FMS a Clearview. To jsem ji ještě neměl předělanou na LiPo pack baterku. Dneska jsem to připojil (už s lipolkou) a ejhle sami se mi hýbou křidélka a směrovka, takže letadlo je takřka neovladatelné...Kalibrací to být nemůže, protože už při kalibraci mi kurzor sám poskakuje...Hlasitost na vstupu jsem snížil na 1, takže Osciloscop ukazuje obdobný obrázek, jako je v návodu pro Smartproplus.

Setkal se někdo s takovým problémem?

Díky za každé info.

R.

_________________
Turnigy 9 V2 + Beta 1400 & SWIFT II

Bad news is time flies.Good news is you are the pilot.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Audio kabel
PříspěvekNapsal: úte 24.04.2012 18:17 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 15.9.2010
Příspěvky: 160
Bydliště: Hranicko
Obrázky: 0
Blog: Zobrazit blog (2)
Jak máš upravenou vysílačku na výstupu PPM? (vysílačku je třeba upravit - dát dovnitř odpor 1kOhm ). Návod máš někde na ok-rimr.cz.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audio kabel
PříspěvekNapsal: úte 24.04.2012 22:26 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.3.2012
Příspěvky: 40
Bydliště: Praha 4
macek11 píše:
Jak máš upravenou vysílačku na výstupu PPM? (vysílačku je třeba upravit - dát dovnitř odpor 1kOhm ). Návod máš někde na ok-rimr.cz.


JJ Rimrovi stránky jsou super. Vysílačku upravenou (ještě) nemám :( Ale dá se to obejít tím, že vyklapnu modul z vysílačky. (Minulý týden mi to v pohodě fungovalo...)

_________________
Turnigy 9 V2 + Beta 1400 & SWIFT II

Bad news is time flies.Good news is you are the pilot.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audio kabel
PříspěvekNapsal: úte 08.05.2012 12:57 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 23.1.2011
Příspěvky: 1
Romis píše:
Ahoj, mám problém s audio kabelem:

Minulý týden jsem propojil Turnigy 9X V2 přes zvukovou kartu s notebookem, rozběhnul jsem vJoy a Smartproplus. Dokonce jsem si zalítal s FMS a Clearview. To jsem ji ještě neměl předělanou na LiPo pack baterku. Dneska jsem to připojil (už s lipolkou) a ejhle sami se mi hýbou křidélka a směrovka, takže letadlo je takřka neovladatelné...Kalibrací to být nemůže, protože už při kalibraci mi kurzor sám poskakuje...Hlasitost na vstupu jsem snížil na 1, takže Osciloscop ukazuje obdobný obrázek, jako je v návodu pro Smartproplus.

Setkal se někdo s takovým problémem?

Díky za každé info.

R.


Dělalo mi to naprosto to samé. Úprava dle RIMRovo stránek nepomohla, někdy to fungovalo, jindy ne, někdy pomohlo jemné poštelování úrovně vstupu, ale většinou nic moc. Zkoušeno s Spektrum DX7 a T9X. Fakt jako podle počasí. Došla mi trpělivost, našel jsem na webu program PICjoy, který umí zpracovat sekvenci sériových dat zkonvertovaných z PPM a poslat do Virtuálního joysticku PPJOY. Napsal jsem prográmek pro Arduino, který tuto konverzi udělá. Takže teďka mám ten samý kabel místo do audio portu bodnutý do Arduino (14USD na EBAY) a to do USB a celé to tlapká bezchybně :-)

Pokud by někdo měl zájem, potřebné informace/program poskytnu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audio kabel
PříspěvekNapsal: pon 25.07.2016 6:12 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 25.7.2016
Příspěvky: 17
Ahoj. Nevíte někdo jak je zapojení drátu na audio kabelu? Myslím barvy na 3,5 jacku..https://www.spektrumrc.com/Products/Default.aspx?ProdID=SPMA3081 Chtěl bych zkusit nastavení DX6 přes mobil a nechce se mi kvůli tomu kupovat originál.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz