Switch to full style
Začínáte nebo chcete začít s letadlem.
Odeslat odpověď

Re: Videa nejen začátečníků 3

úte 21.05.2019 14:42

Yeah: musíš pořídít GoPro Hero Session, to se může potopit :lol: Video skvělý, užíváte si to a to je dobře. Trochu s těma érama o tu vodu při dosednutí praštíte, ale zdá se, že to vydrží :D Jeden model před odlepením z vody udělal na vodě obrat vlevo, brácha měl stejný problém na Twinstaru s plováky.
Přikládám video, létání se synem. Není to až tak promakaný jako s bráchou, ale taky jsme si to užili a na závěr je malá nehoda se šťastným koncem :roll:



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Videa nejen začátečníků 3

stř 22.05.2019 5:33

Létání nad Vranovskou přehradou ve formaci. Nahoře většinou foukalo, tak nám nezbylo než se držet nízko u hladiny.


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Videa nejen začátečníků 3

stř 22.05.2019 7:58

tedy odvaha vám chlapi rozhodně nechybí, jedna chyby ve formaci nad vodou by se rovnala koupačce v květnu...
Nebo jste měli člun?

Re: Videa nejen začátečníků 3

stř 22.05.2019 8:06

Člun jsme neměli a voda byla ledová :D

Re: Videa nejen začátečníků 3

stř 22.05.2019 8:28

Pánové, vy nejste normální. Jen tak dál :wink: .

Re: Videa nejen začátečníků 3

stř 22.05.2019 14:54

super, hoši, oba :-)

Re: Videa nejen začátečníků 3

čtv 23.05.2019 17:29

Děkuji! Počasí nepřeje a tak vysedávám u střižny a zde je další video:



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Videa nejen začátečníků 3

pát 24.05.2019 7:45

Pekacek77 píše:Děkuji! Počasí nepřeje a tak vysedávám u střižny a zde je další video


Pěkné. Máš tam nějakou diferenciaci výkonu motorů podle směrovky? Když bys měl srovnat PuddleStar s TwinStarem - jaké jsou pocitově rozdíly?

Re: Videa nejen začátečníků 3

pát 24.05.2019 7:55

Nechci odpovídat za bráchu, ale myslím, že je s Puddlem víc spokojenej :lol:

Taky jsem trochu pohnul se střihem videí z dubna, tady je to riskantní létání nad vodou v mém podání:



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Videa nejen začátečníků 3

pát 24.05.2019 12:54

YenyaKas píše:
Pěkné. Máš tam nějakou diferenciaci výkonu motorů podle směrovky? Když bys měl srovnat PuddleStar s TwinStarem - jaké jsou pocitově rozdíly?


Pudlík je akrobat, i když akrobacii nelétám :-) Můj je těžší oproti originálu, nese kameru, větší baterku, motory, zbytečně velké regly. Teď bych ho stavěl jinak, s větším důrazem na váhu. Nemá vzepětí, je neutrální, má vynikající podélnou stabilitu (velká směrovka) a k pojíždění na vodě nepotřebuje kormidlo nebo řízení tahů motorů. Nemá nosný profil, baňatý trup klade větší odpor, ale to mi nevadí. TwinStar unese velkou zátěž, ale je podélně méně stabilní (směrovka částečně před výškovkou a má větší rozpětí než délku). Jinak je to ale dobré letadlo! Každé se hodí na něco jiného, ale Pudlík je vodě jako doma, je to létající člun, zatímco TwinStar mi na vodě dělal problémy. U obou používám gyro kvůli klidnějším záběrům a lepšímu vedení ve formacích.

Re: Videa nejen začátečníků 3

pát 24.05.2019 18:52

fakt pěkný to máte, kluci, to video s Pudlíkem bych z fleku prodal na RC Factory jako reklamní :-)

Re: Videa nejen začátečníků 3

sob 25.05.2019 17:36

No nevím, tohle je jiná liga, podívej:


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Videa nejen začátečníků 3

sob 25.05.2019 18:56

Hm, to je ale pilot bez pudu sebezáchovy :-)

Re: Videa nejen začátečníků 3

sob 25.05.2019 19:56

Pekacek77 píše:No nevím, tohle je jiná liga, podívej:

Málokdy vydržím na podobné videa hledět bez přeskakování po cca minutě a nebo i více, ale tady ty 4 a půl minuty mě to ani nenapadlo.
Pobavil mě trošku v té souvislosti i komentář pod videem "Hello! The model is out of production ... Is there a drawing? Share, please)" zejména ve vztahu k tomu, že mě jako první napadlo po zkušenostech s dotazy které dostávám při svém poletování já, že tázající má za to, že to co je na videu, je modelem.

Re: Videa nejen začátečníků 3

ned 26.05.2019 17:42

Ještě si dovolím hodit sem páteční ráno, rozpouštěla se mlha nad zemí a létal jsem na oči - obyčejné samokřídlo s kostičkou Hero5 Session.



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz
Odeslat odpověď