Switch to full style
Začínáte nebo chcete začít s letadlem.
Odeslat odpověď

Re: Videa nejen začátečníků 3

ned 28.04.2019 12:46

Díky kluci. Magnumu se nic nestalo, on je tak lehký a pomalý, že si snad nemůže ublížit. No a to letadlo ve stopáži 3:02 ve videu výše je nějaký cca 3m vetroň (?).

Re: Videa nejen začátečníků 3

pát 03.05.2019 20:46

YenyaKas: mohl by to být FunGlider od Multiplexu.
Miťo: super práce s Magnumem + adrenalin!
Yeah: výborná dokumentární tvorba, skvěle sladěné s hudbou!

Re: Videa nejen začátečníků 3

pon 06.05.2019 18:34

jen tak pro radost z lítání...a když jsem měl s sebou kameru a potřeboval si něco vyzkoušet, tak jsem i natočil...



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Videa nejen začátečníků 3

pát 10.05.2019 23:34

Tak teď po dlouhé době zase já. Konečně jsem se dostal k natočení a sestříhání videa z elektrovětroně Kaze, který jsem navrhnul a postavil.

Obrázek

Teprve se s tím učím lítat a vychytávám nastavení, ale tak pro představu by to stačit mohlo.

(dělal jsem nějaké změny v kódování videa, pokud to není vidět, pošlete mi zprávu nebo napište sem)

Re: Videa nejen začátečníků 3

sob 11.05.2019 13:05

je to super :-)

Re: Videa nejen začátečníků 3

úte 14.05.2019 18:35

YenyaKas: Dobrá práce! Jen mě trochu ruší ta stabilizace, když je v záběru část letadla, měla by být "napevno" :wink:

Přidávám dvě videa z formací, jsou to resty ve stříhání, které teď doháním.



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Videa nejen začátečníků 3

úte 14.05.2019 20:02

super, tohle mě baví :-)

Re: Videa nejen začátečníků 3

úte 14.05.2019 21:25

Pěkné. U té scény s letadlem a dvěma stínama jsem chvíli přemýšlel, kolik tam vlastně celkem bylo letadel :-) Ale možná to bylo tím, že titulky avizovaly Spita a Mustanga, zatímco stín byl samokřídlo.

Pekacek77 píše:YenyaKas: Dobrá práce! Jen mě trochu ruší ta stabilizace, když je v záběru část letadla, měla by být "napevno"

To by zase bylo roztřepané okolí, no. Tohle je jen výjimečně, že je tam vidět tolik z letadla. Já jsem to mimo jiné natáčel i proto, abych viděl jestli se to někde nekroutí, neflutteruje, a taky aby bylo vidět jak fungují reálně ty snapflaps. Což už teda asi stačilo, příští záběry budou s minimem viditelného letadla, pokud vůbec.

Re: Videa nejen začátečníků 3

stř 15.05.2019 17:06

Ono mít letadlo v záběru není vůbec špatné, třeba tkzv. selfie držáky a la Horst :wink: Při takových záběrech je kroucení letadla až strach nahánějící :lol: Nu a docela zajímavé záběry u větších modelů udělá i kamera na směrovce.

Re: Videa nejen začátečníků 3

čtv 16.05.2019 16:38

Druhý díl seriálu o okrese, kde bydlím :-)


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Videa nejen začátečníků 3

čtv 16.05.2019 18:15

Yeah: Parádní, líbí se mi střih na hudbu i hudba jako taková. Ta krajina je opravdu zvláštní, minulý týden jsem byl pár dní v Chomutově a trochu jsem to tam pochodil, ale počasí nepřálo a vyzbrojen pouze malým samokřídlem jsem jen dělal fotky, video nemělo smysl, foukalo od severu přes kopce.

Re: Videa nejen začátečníků 3

čtv 16.05.2019 20:23

Díky za pochvalu :-) Jo, ten vítr tady a zima, to je hrůza, trvá to už tak třetí týden :-( Na Chomutovsku doporučuju příště elektrárnu Rusová (větrníky) a přilehlou přehradu Přísečnice :-) Když ale fouká dole hodně...nahoře to je skoro apokalypsa...

Re: Videa nejen začátečníků 3

pon 20.05.2019 17:26

o víkend jsme plovákovali ve skupině, sice jsem to utopil, ale něco jsem aspoň natočil :-)



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Videa nejen začátečníků 3

pon 20.05.2019 21:11

(no a kde je tam to utopení?)

Pěkné, pohodička. Mám chuť začít stavět hydroplán, co tady mám rozkreslený. Ale nejdřív chci doladit Kaze.

Re: Videa nejen začátečníků 3

úte 21.05.2019 9:24

Díky :-), utopení tam není proto, že moje Firefly udělá každých 5 minut jeden soubor...no a ten soubor to vytvořilo asi 5 sekund před potopením, další načatý soubor již nešel číst, tak jsem ho opravil, ale oprava nejspíš ukousla kousíček na konci...takže to, co mě vlastně nejvíc zajímalo - jak kamera zajede pod vodu - to tam není :-(
Odeslat odpověď