Switch to full style
Začínáte nebo chcete začít s letadlem.
Odeslat odpověď

Videa nejen začátečníků 3

stř 14.03.2018 18:27

Admin: toto je pokračování tématu viewtopic.php?f=16&t=83352




Setkání v Brně. Pekáček77, miťo a YenyaKas. Super polítání, fotky či video ze vzduchu budou následovat.
Přílohy
20180314_182407.jpg

Re: Videa nejen začátečníků

stř 14.03.2018 20:19

Pár screenshotů z videí ze setkání v Brně :)
Přílohy
REC_0009.MOV_snapshot_05.37_[2018.03.14_18.42.05].jpg
REC_0009.MOV_snapshot_06.17_[2018.03.14_18.43.17].jpg
REC_0014.MOV_snapshot_02.00_[2018.03.14_18.52.33].jpg
PICT0010.AVI_snapshot_02.06_[2018.03.14_19.05.37].jpg

Re: Videa nejen začátečníků

stř 14.03.2018 20:21

miťo píše:Pekáček77, miťo a YenyaKas

Brněnská klika! :D

Re: Videa nejen začátečníků

stř 14.03.2018 20:52

Pěkně strávený podvečer a nově vyzkoušené místo k lítání, díky! Těším se na video.

Bylo zajímavé jak Mini Scout proti větru mohl letět stejně pomalu jako Magnum (ne-li pomaleji), ale po větru jsem ho musel držet víc na rychlosti.

Re: Videa nejen začátečníků

stř 14.03.2018 21:09

Kluci, to místo - je to ten parčík nad nákupákem v Krpoli? Přišlo mně že by se tam s něčím menším dalo trochu posvahovat, ale bál jsem se těch stromů.. nezkoušeli jste to?

Re: Videa nejen začátečníků

stř 14.03.2018 21:23

Jo, je to tam. Na svahování myslím, že to převýšení není moc velké, pokud to počítáš až od střechy Tesca. Ale zkusit by se to mohlo. Akorát tam chodí lidi se psama, takže hrozí, že nějaký po tom letadle vystartuje, když někde přistane dál od pilota. Když jsme tam byli my, tak vítr foukal nějak od SZ, a to už místama táhlo dolů a dělalo různé poryvy. A teda jo, jsou tam stromy, i když nějakých tak 50 metrů na šířku bez stromů nad výškou očí by se tam nejspíš najít dalo.

Re: Videa nejen začátečníků

stř 14.03.2018 22:09

Super, hoši, už se těším na video!!! :-)

Já mám další jen z haly, ale snažím se dělat pokroky :-)


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Videa nejen začátečníků

stř 14.03.2018 22:43

YenyaKas píše:Jo, je to tam. Na svahování myslím, že to převýšení není moc velké, pokud to počítáš až od střechy Tesca. Ale zkusit by se to mohlo. Akorát tam chodí lidi se psama, takže hrozí, že nějaký po tom letadle vystartuje, když někde přistane dál od pilota. Když jsme tam byli my, tak vítr foukal nějak od SZ, a to už místama táhlo dolů a dělalo různé poryvy. A teda jo, jsou tam stromy, i když nějakých tak 50 metrů na šířku bez stromů nad výškou očí by se tam nejspíš najít dalo.
Ok, dík :-) pamatuju se že jsem taky měl rozporuplné pocity, vaše postřehy s tím celkem souhlasí..

Re: Videa nejen začátečníků 3

čtv 15.03.2018 21:51

Nějak se to tu rozčlenilo po sto stránkách diskuze. Tedy jsme ve třetím díle. Přidávám video s posledním sněhem této zimy (jsem se domníval, ale následující víkend vypadá zase lednově...)

Re: Videa nejen začátečníků 3

pon 26.03.2018 8:23

Nedělní odpoledne na svahu ,,Olšina". 5hodin létání v 10ti minutách



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Videa nejen začátečníků 3

pon 26.03.2018 10:26

Pěkně vám to lítá. Až budu velkej, tak si koupím (nejdřív hangár a pak) taky takového větroně.

Ale za mě - na to video se nějak zvlášť dobře nekouká, je tam fakt hodně hluchých míst, roztřepaný stativ, protisvětlo, hluk od větru, a tak vůbec. Chápu že jako dokumentace a vzpomínka na vlastní létání je to OK, a člověk chce zachovat z těch hodin materiálu co nejvíc, ale z pozice nezávislého diváka - stříhat, stříhat, stříhat :-).

Re: Videa nejen začátečníků 3

pon 26.03.2018 12:23

YenyaKas píše:Pěkně vám to lítá. Až budu velkej, tak si koupím (nejdřív hangár a pak) taky takového větroně.

Ale za mě - na to video se nějak zvlášť dobře nekouká, je tam fakt hodně hluchých míst, roztřepaný stativ, protisvětlo, hluk od větru, a tak vůbec. Chápu že jako dokumentace a vzpomínka na vlastní létání je to OK, a člověk chce zachovat z těch hodin materiálu co nejvíc, ale z pozice nezávislého diváka - stříhat, stříhat, stříhat :-).


jj, přesně jak píšeš.
Šlo by to sestříhat, natočit, zpracovat lépe ... třeba se časem výstup zlepší.
Nicméně létání na svahu je drsné, zima, větr do ksichtu, větr do mikrofonu, občas si větr něco poponese (krabice, obaly), ale hlavně se létá a ten záznam je trochu navíc, aby ti, kteří chtěli a nemohli, viděli, jak jsme se parádně měli (také se rád dívám na pěkná videa, když to umí někdo vytvořit), tak i to dívání se na video je holt trochu nepohodlné :-D, jako je trochu nepohodlný pobyt na kopci, ale ta radost, ta to hravě překoná.

Re: Videa nejen začátečníků 3

pon 26.03.2018 13:39

Ty záběry na prochladlé piloty nemaj chybu, a to prolnutí s mororáčkem je na oskara, podle mě výborně zachycená drsná realita.

Re: Videa nejen začátečníků 3

úte 27.03.2018 20:00

Luboš ZLÍN
S tou Fosou mě namlsáváš, moje čeká na Horuse.
Jinak záběry z kopcovýho lítání jsem bez ruchu větru ještě neslyšel.

Re: Videa nejen začátečníků 3

čtv 29.03.2018 17:47

Kdyby jste náhodou chtěli jet do Mostu, tak abyste věděli, že je to tady opravdu samej panelák :-)
Je to z Phantoma, tak snad mezi letadlovce můžu :lol:



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz
Odeslat odpověď