Switch to full style
Začínáte nebo chcete začít s letadlem.
Téma uzamknuto

Re: Videa nejen začátečníků

stř 20.12.2017 14:49

Hola hola .Tak mě kolegovo výše zveřejněné video inspirovalo k vložení odkazu na cosi ,,podobného,, . Jen bych k tomu postnul malý dodatek : ,, Takhle to začíná a takhle končí . :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=Czy0pXRRZcs

Jo taky nemají ty křídla rozebírací. :lol:

Re: Videa nejen začátečníků

čtv 21.12.2017 13:06

Tak jsem po delší době zase vytvořil nějaké obrázky z poletování naší partičky "neorganizovaných modelářů". Máte-li chuť se na to podívat, zde je výsledek našeho snažení:



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Videa nejen začátečníků

sob 23.12.2017 15:44

Pekacek77: Jak je možný, že Ti to křídlo takhle hezky ladně letí? Mě to skáče jako kůzle a furt to musím řídit :?

Podzimní let při západu slunce na louce u Kostomlat pod Milešovkou. Kostomlaty leží v Českém středohoří, na vzdáleném horizontu jsou občas vidět Krušné hory, ty kopce okolo jsou Středohoří.


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Videa nejen začátečníků

pon 25.12.2017 9:23

Létání v lese, bezvětří, sníh, co víc si přát? No ano, sluneční svit :-)

Re: Videa nejen začátečníků

pon 25.12.2017 11:40

Já teda klaustrofobií netrpím, ale tohle je neskutečné. Klobouk dolů.

Hlavně když si člověk zkusí představit, co tomu záběru asi předcházelo - třeba okolo 2:05-2:10. Jasně že když už letadlo klesá ve směru cesty nebo průseku, tak směrem k sobě to řídit jde, ale jak se do dostane nahoru a někde mimo dohled pilota se to otočí do toho správného směru, to mi hlava nebere.

Ty záběry na konci, to je jen taková legrace - já bych se bál, že mi letadlo zůstane někde 15 metrů vysoko a už se k němu nedostanu.
Naposledy upravil YenyaKas dne úte 26.12.2017 13:03, celkově upraveno 1

Re: Videa nejen začátečníků

pon 25.12.2017 19:34

Yeah píše:Pekacek77: Jak je možný, že Ti to křídlo takhle hezky ladně letí? Mě to skáče jako kůzle a furt to musím řídit :?

Je tam gyro, ale jen kanál "křidélek", ovšem klidně to létá i bez gyra, ale gyro se hodí pro natáčení, alespoň horizont většinou bývá i rovně :lol: A také bylo bezvětří.

Re: Videa nejen začátečníků

úte 26.12.2017 9:57

Pekacek77 píše:Je tam gyro, ale jen kanál "křidélek", ovšem klidně to létá i bez gyra, ale gyro se hodí pro natáčení, alespoň horizont většinou bývá i rovně :lol: A také bylo bezvětří.

Jojo, a léta praxe a lítání a lítání. Prostě klobouk dolů - SUPER.
Ale si myslím, že s těch videí za ty roky by se dal udělat i sestřih, co vše se i nepovedlo, že ?

Re: Videa nejen začátečníků

úte 26.12.2017 20:59

Pekacek77 píše:Je tam gyro, ale jen kanál "křidélek", ovšem klidně to létá i bez gyra, ale gyro se hodí pro natáčení, alespoň horizont většinou bývá i rovně :lol: A také bylo bezvětří.


Aháááá :-)))

Re: Videa nejen začátečníků

pát 29.12.2017 20:52

Tak jsem si chtěl užít první sníh a umřela baterka ... :? :? :?


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Videa nejen začátečníků

sob 30.12.2017 9:25

Hezké rozloučení s baterkou, muzika k tomu přesně sedí.... plačící smajloš..... :mrgreen:

Re: Videa nejen začátečníků

sob 30.12.2017 16:03

Peo, nepozoruješ výrazné změny v chování modelu s namontovanou kamerou? Mně u Rookieho dochází ke zhoršení směrové stability. Místo SJcam budu montovat čelní plochou menší Mobius.

Re: Videa nejen začátečníků

sob 30.12.2017 16:55

To víš , že je to poznat . Ta kamerka má velký čelní odpor a navíc těch cca 60 g navíc Swish tak tak uveze ... :?

Re: Videa nejen začátečníků

sob 30.12.2017 17:47

Moje první samodomo samokřídlo . Ještě musím vychytat starty ... :D
Video ze záletu :


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Videa nejen začátečníků

sob 30.12.2017 21:46

Prolet nad Maruškou / Troják



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

a Pulčínské skály



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Videa nejen začátečníků

úte 02.01.2018 21:07

Kluci, po deseti pokusech kdy mi padala střižna, nebo byly v renderu chyby, je konečně hotovo:

Téma uzamknuto