Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: EPP vs EPO - jaké jsou rozdíly?
PříspěvekNapsal: pon 19.02.2018 16:50 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 14.6.2016
Příspěvky: 103
Bydliště: Kladno
corsair píše:
a také k rc přitáhli dost lidí, bo lepit rok model a ze tři vteřiny ho roztřískat na třísky je v začátku hooooodně frustrující

Podepisuju, přesně to byl můj případ.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: EPP vs EPO - jaké jsou rozdíly?
PříspěvekNapsal: sob 24.02.2018 19:04 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 24.1.2014
Příspěvky: 122
Bydliště: Miroslav okr.Znojmo
Obrázky: 1
pedyngro píše:
Jsem nováček a možná je moje otázka hloupá, v tom případě mě nějakým odkazem pošlete někam, kde najdu odpověď aniž by tu zkušení debatéři museli plýtvat čas :arrow:

Při výběru prního letadla jsem zjistil, že současný "letecký polystyren" je buď EPP nebo EPO. Dočetl jsem se, že EPP je elastičtější, což může zapříčinit změny letových vlastností např. v důsledku ohýbání křídel, zatímco EPO je tvrdší ale zato křehčí.
Z toho, co jsem četl*, je ten EPO možná až dost křehký, ale některé modely, po kterých koukám se ve verzi EPP nedají sehnat. Doporučili byste začátečníkovi pro jistotu radši EPP, nebo ten rozdíl není takový a je to spíš jedno?

Jaké jsou vaše zkušenosti s těmito materiály?


* https://premsvo.wordpress.com/sky-surfer-x8/

Ja se na EPP naučil lítat.A než jsem ho totálně zničil uplinuly tři roky.A že to bylo pádů.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz