Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Trenažér-ano či ne ?
PříspěvekNapsal: pát 27.10.2017 16:18 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

jio píše:
My, co máme rádi, když nás bolí za krkem, létáme i desítky minut a není to dlouhé. :-) :lol:

Když jsem začal zvažovat větroně na vlekání, tak mi kolegové k 60 koupili židli. Prý, aby mě nebolely nohy a za krkem. :lol:

PříspěvekNapsal: pát 27.10.2017 17:09 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Obrázky: 0
To bolí i když sedíš. Ale je to "příjemné" bolení. :lol:

PříspěvekNapsal: pát 27.10.2017 18:02 
Mazák
Mazák

Obrázky: 14
Tak proč si k tomu nelehneš? S větroněma to jde v pohodě, odzkoušeno. :) Pak Tě budou bolet záda jen když Ti nastydnou od studený země, chce to karimatku.
Jirka

Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: pát 27.10.2017 18:13 
Mazák
Mazák

jio píše:
My, co máme rádi, když nás bolí za krkem, létáme i desítky minut a není to dlouhé. :-) :lol:

... a většinou jsem sám a tak si vytáhnu stoličku, zapnu malé rádio a relaxuji a kochám se. EPP cca12-15min, větroně 30 a vejš, jak už tu bylo psáno - takže to sedí všade. Jen s akrobatem dávám 10-12min, pak už je člověk upáčkovanej. teda když chce aby to nějak na tý obloze vypadalo ...

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: pon 20.11.2017 11:12 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Jardátor píše:
Ten Sky surfer je na začátek určitě vhodný,jak píšeš,chceš si ho koupit.Ale taky píšeš,že už jsi dříve lítal,takže určitě ti nějaké dovednosti zůstaly.V tom případě byxh raději volil většího elektrovětroně od Multiplexu.Jsou to vynikající éra a myslím,že tě bude větroň od MPX bavit podstatně delší dobu.A pokud ti na začátek ještě někdo trošku pomůže ,tak se s Easygliderem,Soliusem,Heronem nebo Funrayem budeš bavit ještě dlouhou dobu.Ale musíš sám nejlépe vědět jaké dovednosti v tobě zůstaly.Přeji úspěšný start do super koníčka... :D

Souhlasím, pokud není autor vlákna úplný začátečník, osvěží si základní zvyky na simulátoru (ideálně s připojenou vlastní vysílačkou), letadlo typu Easyglider poslouží lépe. Pokud má přístup k simulátoru, přijde mi nejlepší zkusit si páčkovat a pak se rozhodnout, jestli si vybrat svou vysílačku (letadlo, baterky, nabíječku atd.) zvlášť, nebo třeba pořídit set i s letadlem. Do jara pak trénovat na PC...
BTW Éra od MPX lze zadarmo vyzkoušet na jejich simulátoru Multiflight (Funray tam tušm není)...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3