Reklama

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 379 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 13.01.2017 15:01 
Nováček serveru
Nováček serveru

Ahoj,

mohl bych poprosit nejakeho zkuseneho letce o radu?
Koupil jsem si betu 1400 bohuzel v modu1, ale jsem zvyknuty na mod2 z vrtulniku. Myslel jsem, ze se to rychle preucim, ale to byla naivni predstava.

Udelal jsem tedy to, ze jsem rozebral ovladac a pouze jsem prehodil perko a drazku z jednoho joysticku na druhy. Takze ted uz mam levy joystick tak, ze zustava na miste, zatimco pravy se centruje do stredu.

Toto vsechno mi krasne zafungovalo, v letadle jsme prehodil kanaly vyskovy a motoru a myslel jsem, ze mam vyhrano. Vyskovka se chytla perfektne, ale motor i pri znovunastaveni vzdy jede jen od 50% vychylky plynu do 100%, tedy ze v rozmezi 0 - 50% (uplne dole az do stredu) vubec na nic nereaguje. Zabere pouze pri 51% a dal..

Nevite prosim nekdo, jestli se toto chovani da nejak prenastavit?
Moc diky za pomoc ;)

PříspěvekNapsal: pát 13.01.2017 19:23 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Musíš nejspíš zkalibrovat plyn. Dej páčku plynu ůplně nahoru - na 100procent plynu, zapni vysílač, pak zapni přijímač- připoj baterku, neměl by se motor rozběhnout, a v momentě kdy to začne pípat stáhni páku plynu dolú, pak vypni baterku a pak vysílačku. Pak se staženým plynem zase vše normálně zapni a uvidíš, mohlo by to jít.

PříspěvekNapsal: sob 14.01.2017 20:38 
Nováček serveru
Nováček serveru

jirakus píše:
Musíš nejspíš zkalibrovat plyn. Dej páčku plynu ůplně nahoru - na 100procent plynu, zapni vysílač, pak zapni přijímač- připoj baterku, neměl by se motor rozběhnout, a v momentě kdy to začne pípat stáhni páku plynu dolú, pak vypni baterku a pak vysílačku. Pak se staženým plynem zase vše normálně zapni a uvidíš, mohlo by to jít.

Ahoj,

díky moc za radu, povedlo se :)
Jediný problém co teď mám je to, že to celé funguje, jen když mám na vysílači zapnuté maximální výchylky. Můžu zkusit být opatrný, ale řikal jsem si, jestli nevíš jak se poprat i s tímto.

Díky moc

PříspěvekNapsal: sob 14.01.2017 21:00 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

napis presne aky mas vysilač, dehledam ti navod na zmenu modu
najjednoduchsie je prehodit (prepajkovat) kable na potenciometru plynu a vyskovky
aby dvoji vychylky zbytečne neprepinaly paku plynu ale aby prepinali vyskovku

pokud mas Cadet 4 tak hodne info najdes tu:
viewtopic.php?f=38&t=38531
CADET 4 v3 je mozne dokonce upravit i na 6kanal
https://docs.google.com/document/d/1oXh ... view?pli=1

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 379 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26