Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 461 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 31  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 25.09.2013 18:21 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 10.12.2012
Příspěvky: 38
Blog: Zobrazit blog (1)
asi niekde na slovensku to nenajdes v obchodoch, co? :D


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: čtv 26.09.2013 4:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.4.2012
Příspěvky: 1156
Bydliště: Hradec Králové
Obrázky: 0
Všiml jsem si na bráchově Betě, že spodní část profilu křídla je rovná, kdežto Easystar 2 a můj Rookie mají laminární profil. Právě výměna křídla za Multiplex či Graupner by mohla mít výrazný vliv na chování modelu.

_________________
10 bublinkoletů, F450 jako TBS Discovery, DX6, vimeo.com/martinkatera


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: čtv 26.09.2013 7:04 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 10.12.2012
Příspěvky: 38
Blog: Zobrazit blog (1)
ten vyrazny vplyv myslis v lepsom alebo v horsom zmysle slova? Bude to lietat lepsie/pokojnejsie alebo to bude mat naopak nejake nedostatky?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 26.09.2013 9:46 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 2.3.2011
Příspěvky: 171
pocul si o nejakom zlom chovani easystaru ? :D myslim ze by sa to malo zlepsit :wink:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 26.09.2013 9:54 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 10.12.2012
Příspěvky: 38
Blog: Zobrazit blog (1)
tak nepocul som ani o zlom chovani bety :D ale je pravda ze ja som toho este vela nepocul... :) kazdopadne skusam hladat tie kridla z graupnera juniora, len nikde neviem najst rozmery kridla pri koreni kridla (pri trupe) co ma dost zaujima :-/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 26.09.2013 11:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.8.2011
Příspěvky: 713
Bydliště: Ružindol,SK
Obrázky: 9
miťo píše:
Co tam napasovat křídlo z Easyglidera?


na rcportal.sk, bolo o tom písane že to tam sedí ako rit na šerbel, zámok je ten istí ako u easystar, ale cena :mrgreen: za to kupiš easystar I

_________________
Futaba FC-16, Frsky Taranis +, Fun Cub, Easy star, Easy glider4, Filip600T, kopia Tourist elektro,


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: čtv 26.09.2013 11:56 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 10.12.2012
Příspěvky: 38
Blog: Zobrazit blog (1)
z toho juniora by tam mali sediet po malinkej uprave, tak uvidime... zamok kridel si uz spravim sam, to neni problem, len aby sa zmestili do trupu (nie aby boli mensie, ale ani o 5cm vacsie)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 26.09.2013 19:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.4.2012
Příspěvky: 1156
Bydliště: Hradec Králové
Obrázky: 0
matus141 píše:
ten vyrazny vplyv myslis v lepsom alebo v horsom zmysle slova? Bude to lietat lepsie/pokojnejsie alebo to bude mat naopak nejake nedostatky?

Od Multiplexe lítá všechno velmi dobře, já osobně mám od nich Xeno. Rychlá placka :lol: No a můj Rookie od Graupnera je hodně klidné letadlo, klidnější a stabilnější než Beta (tu má brácha).

_________________
10 bublinkoletů, F450 jako TBS Discovery, DX6, vimeo.com/martinkatera


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 27.09.2013 7:50 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 10.12.2012
Příspěvky: 38
Blog: Zobrazit blog (1)
dakujem dakujem, tak kridla z juniora su objednane :) neviete mi niekto povedat, kolko mm uhlikovu tyc tam dat na spojenie kridel aby sa neohybali? (pochybujem ze pri kridlach bude aj vystuha)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 29.09.2013 19:50 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 3.12.2012
Příspěvky: 83
Bydliště: Olomouc, Praha-Běchovice
Tak jsem moje Beta konečně včera okusila, jaké je to ve vzduchu, a to díky Tomášovi TomasTR, který mi ji minulý týden nastavil a v sobotu se se mnou vydal na zálet. Poté co po prvním startu zjistil, že je vše tak, jak má být mi ji v dostatečné výšce předal a já poprvé zakusil, jaké je to řídit skutečné RC letadlo. Ač jsem "nalítal" slušnou porci hodin v simulátoru, připadal jsem si, že držím vysílač v ruce poprvé. Proletět plochou zatáčku se mi zdálo nemožné a udržet se ve vytýčeném prostoru a nelítat si za hlavu a do slunce taky. Dvakrát Tomáš jsem na poslední chvíli předal řízení Tomášovi, aby z Bety nezbyly jen kuličky EPP. Při druhé baterce jsem si zkusil už i start a krizových situací ubylo,kromě přistání jsem to odletěl celých 10 minut.
Takže Beta zálet přežila bez ztráty kytičky, a to hlavně díky Tomášovi a jeho zkušenostem. Příště už bude přistání na mně, i když teď se mi to ještě zdá nemožné.
Jsem rád, že jsem po pročtení fóra vybral Betu, naučil se základy na simulátoru a hlavně oslovil zkušeného kolegu. Můj obdiv má každý, kdo tu psal, že šel poprvé sám, vše si nastavil a nezrušil si letadlo...kdybych to udělal já, nesu domů éro v pytlíku.
Takže opravdu DOPORUČUJI každému začátečníkovi, nebát se a oslovit zkušenějšího kolegu a pak máte jistotu,že se budete vracet spojení,možná lehce opojení, možná trochu vyklepaní, ale s vědomím, že letadlo je v pořádku a že chcete jít lítat znovu.

_________________
TRex 100, Blade Nano cpx, Beta 1400, DX8 + Phoenix v4.0


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 29.09.2013 20:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10.6.2013
Příspěvky: 1248
Bydliště: Ostrava
Tak vitej v klubu! :-)
Preji mnoho naletanych hodin, co nejmene lepeni a jen same prijemne zazitky z letani ;-).

_________________
Xenomorfus
Traxxas,Absima CR4T,Hotwing,Crack Jak-55,150cm Mlok,P-51D,Stuka
Si vis pacem, para bellum


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 08.10.2013 9:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.3.2012
Příspěvky: 652
Bydliště: Pardubice, HK, Plzeň
Obrázky: 37
I když to sem tak úplně nepatří, dovolím si linknout video s Bětkou, po dlouhé době opět s kamerkou vpředu.


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: úte 08.10.2013 16:47 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 14.12.2012
Příspěvky: 143
Bydliště: Cerhovice
Obrázky: 1
Parádní :wink: a to křídlo jak pruží to je mazec. Jaký je tvůj názor na Mobius.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 08.10.2013 19:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.3.2012
Příspěvky: 652
Bydliště: Pardubice, HK, Plzeň
Obrázky: 37
Hafan píše:
Parádní :wink: a to křídlo jak pruží to je mazec. Jaký je tvůj názor na Mobius.

Mobius je pro mě velké překvapení. Pořídil jsem si jej poté co jsem si zničil čočku na Hero2, objednal jsem neoriginální objektiv a začal dumat čím natáčet těch pár týdnů než dorazí z Číny.
Mobius má na full HD velice ostrý obraz, dost mě tím překvapil, ostřejší než je full HD video z Hero2 (!). Má ale zorný úhel objektivu asi jako Hero2 na 120st (střední). Reakce na změnu expozice je vcelku dobrá, reakce vyvážení barev je trochu moc rychlá, ale za tu cenu... Za tu cenu není co řešit 8)
Hlavně když Mobius za cca 1700kč srovnám s kamerou Eltrinex W-HD za cca 2500kč, není co řešit, Mobius je full HD + natáčí plynulá ostrá videa, Eltrinex si hraje na HD s obrazem a la 0,6MPix CMOS navíc s chybějícími snímky.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: stř 09.10.2013 17:31 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 14.12.2012
Příspěvky: 143
Bydliště: Cerhovice
Obrázky: 1
Vov tak to rád čtu :wink: asi si jí pořídím,láká mne právě ta nízká cena. A co fotky umí nebo neee :roll: Děkuju za informace :wink:


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 461 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 31  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz