Switch to full style
Začínáte nebo chcete začít s letadlem.
Odeslat odpověď

Ultimate X3 od Va models

úte 07.05.2013 9:06

Zdravím všechny příznivce dvouplošníků,a měl bych dotaz,jestli toto éro už někdo nemáte.Je to novinka tak asi vás ještě moc nebude,ale vím,že jsou zde "testpiloti" této firmy,tak jsem se chtěl zeptat,jak létají "dvouplochy" této firmy.Nový Ultimate vypadá moc krásně,tak pokud budou nějaké kladná ohlasy,určitě bude dalším přírůstkem mé EPP stáje.Děkuji!

Re: Ultimate X3 od Va models

úte 07.05.2013 14:53

Ahoj zatím nelítáme a ani nevím jestli ano.. :)

Re: Ultimate X3 od Va models

úte 07.05.2013 17:31

Jestli co ano? :lol:

Re: Ultimate X3 od Va models

stř 08.05.2013 8:40

Jestli ho dostanu na test.. :D ale vím kdo ho určitě dostane že :D :D Já moc ani hlavně něvím jestli chcu :D

Re: Ultimate X3 od Va models

pát 31.05.2013 18:04

Tak co už s tím někdo lítá? Ještě by to chtělo porovnat s tímto : http://www.zoomport.eu/Modely-a-prislus ... 00279.aspx
které bude lepší?

Re: Ultimate X3 od Va models

pát 31.05.2013 18:40

martak píše:Tak co už s tím někdo lítá? Ještě by to chtělo porovnat s tímto :http://www.zoomport.eu/Modely-a-prislusenstvi/Vsechna-Letadla-/Ultimate-3D-ARF-1000-fialovy-1630100000279.aspx
které bude lepší?

ja ho nelitam takze neporadim, ale mival sem kdysi od nich ultimate 800 kdyz zacinali a lital dobre. trup neni plne epp, ale desky slepene do torzni skrine takze je to lehke a celkem pevne. ucil sem se na tom akrobatit, takze jeho kariera nebyla nikterak dlouha, ale na druhou stranu opravitelnost celkem dobra.
odhadem hrube srovnani tech dvou - VA je skoro o 20 procent lehci a ma vetsi rozpeti takze asi i plochu. takze podle me bude litat o fous lip.

Re: Ultimate X3 od Va models

pát 31.05.2013 18:53

Rozhodně bych šel do VA. Zkušenosti s Hackerovýma letadlama nemám dobré. Od doby co tam není ani Jirka Šmíd ty letadla snad jen vyrábí, neladí.

Re: Ultimate X3 od Va models

pát 31.05.2013 22:59

Snad jej dostanu brzy do ruky no :D

Re: Ultimate X3 od Va models

stř 14.08.2013 6:45

Vojc29 píše:Snad jej dostanu brzy do ruky no :D


Téma nám tady pomalu vychládá. Jsou nějaké zkušenosti, postřehy? Podělte se.

Re: Ultimate X3 od Va models

stř 14.08.2013 9:58

Letové video už kluci k tomuto krasavci dali,chystám se koupit od nich Christena Eagla,osadím ho komponenty které mi zbyly po "nebožce" Bellance,tak snad ho zvládnu sestavit a hlavně zalétnout.Snad to bude pro mě po hornoplošnících zvládnutelný model! :?

Re: Ultimate X3 od Va models

stř 14.08.2013 10:10

Jardátor píše:Letové video už kluci k tomuto krasavci dali,chystám se koupit od nich Christena Eagla,osadím ho komponenty které mi zbyly po "nebožce" Bellance,tak snad ho zvládnu sestavit a hlavně zalétnout.Snad to bude pro mě po hornoplošnících zvládnutelný model! :?


Podle ceho jsi volil ChE? Me se zdaji vsechny stejne,v popisech jednotlivych modelu je to na jedno brdo.

Re: Ultimate X3 od Va models

stř 14.08.2013 10:43

Christen Eagle je nejmenší a nejlehčí,navíc motor POT 200,který mi zůstal pasuje pouze do Pittse nebo do Eagla. :)

Re: Ultimate X3 od Va models

stř 28.08.2013 15:43

Jakou máte zkušenost s těmi ALU dráty, použít je nebo raději zvolit uhlík? A ještě dotaz k servům - instalovat ta od VA, která doporučují nebo padnou jiné návrhy?
děkuji

Re: Ultimate X3 od Va models

stř 28.08.2013 16:20

Od VA mám zatím , jen LOOPA, takže k o statním modelům se vyjadřovat nemohu. Jedno vím ale jistě, hliníkový drát, používám pouze pro sváření metodou TIG a do modelu letadla, bych ho prostě nedal, nemá tam co dělat podle mě, protože existují mnohem vhodnější, ikdyž dražší materiály-uhlík.

Jestli máš stejný názor jako já, pak hlínu vyhoď a dej uhlík :D

Re: Ultimate X3 od Va models

stř 28.08.2013 16:26

Mam uhlikem vyztuzene ty polystyrenove vzpery, vyskovku a mezi trupem a hornim kridlem.
Ty sikme vyplety mezi kridly mam hlinik (osvedcilo se mi to tak i drive u Pittse).
Ta serva, co maji v eshopu VA na me pusobi neduveryhodne. Mam tam Power. HD a GWS Naro.
Odeslat odpověď