Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: pokračovací model
PříspěvekNapsal: pát 06.04.2007 13:06 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.4.2007
Příspěvky: 58
Bydliště: Liberec
Dobrý den,
chci se zeptat jakej model by jste doporučili po Skylady líbí se mi piper j-3 cub a nebo belanca taky nevim jestli pak prodat SL a koupit rc set a nebo vzít vnitřnosti koupit stavebnici a dát je tam díky za odpovědi.

_________________
Space scooter
Safari cr (easy copter v6 od scorpia)
mini-z Overland
mini buggy 1:16 na spalovak
X-twin Acrobat, X-twin sport


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 06.04.2007 13:33 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 18.3.2007
Příspěvky: 463
Bydliště: Pardubice
Obrázky: 6
Ja bych koupil easy gildra od multiplexu a skylady prodal.Urcite poslouzi i dalsimu zacatecnikovi pokud jsi ji moc nedal do tela :-) Koupil bych stavebnci treba toho easy gildera nebo pokud nechces vetrone tak me osobne se libi Shark 1000 od VA models a koupil do neho vsetko zvlast a rovnou stridak a lipolku aby to stalo za to a trochu to litalo.Ten cinskej smejd bych tam necpal (tuoto vetou nechci nikoho urazit mnoho lidi je mam protoze jsou cenove pristupne ale priznejme si do budoucna rc vybaveni z techto se tu je naprosto nepouzitelne). Kvalitni vybaveni te na neco vyjde ale ikdyz uz ches pokracovat a rc letani te bavi tak se musis smirit s tim ze to neni zrovna levny konicek.


Naposledy upravil jakas dne pát 06.04.2007 16:36, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 06.04.2007 13:56 
Mazák
Mazák

Registrován: 15.8.2006
Příspěvky: 1289
Bydliště: Mělník
Já naprosto souhlasím. Střeva ze SL moc nepoužiješ. Jsou dobrý tak do letadla podobný úrovně. Takže Easy Glidera a pomalu dávat dohromady lepší věci. A hlavně nakupovat s rozmyslem tak, abys to pak mohl použít i dál. Klidně nakupuj i v bazarech. To co tam najdeš je ve většině případů kvalitní značkový zboží který ještě dobře poslouží.

_________________
Spíš lítač než stavěč...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 06.04.2007 15:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.6.2006
Příspěvky: 1107
Bydliště: Kladno
ja zacinal se SkyLady a jelikoz me letani zacalo bavit, tak jsem se "placnul pres kapsu" a sel jsem rovnou do stredni tridy (Hitec Eclipse 7 QPCM) + k tomu EPPak + serva + stridak + regl + Lipol + maly Rx + nabijec LipoCharger4 od Graupnera atd.... To bylo penez! :-) Ale nelituji.

Rozhodne jsem rad ze jsem s tou soupravou "poskocil" z "nuly" nekam celkem vysoko a spickovy Tx bych v te dobe nevyuzil. Je sice pravda, ze z dnesniho pohledu jsem tehda mel preskocit i Eclipse a jit jeste o neco vys, ale jsem vlastne spokojeny. Hlavni je ze jsem mel stastnou ruku na dobry kus ktery je extremne spolehlivy (vyzkouseno). Jedine problemy byvaji v zime kdyz jdem na pole litat a berem s sebou rum s cajem. To pak zacina ruseni po vypiti 1/2 termosky:-) Ale ted vazne: pokud si jses jisty, ze te litani bavi, investuj minimalne do stredni tridy (rekneme minimalne Optic6 nebo obdobu od konkurence)
Asi tak...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 07.04.2007 20:57 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.12.2006
Příspěvky: 222
Bydliště: Praha 8 Čimice
No mě ruplo v bedně kolem léta a to se mi dostala do ruky Bellanka set (grátis) S tou jsem se učil od nuly (teď už má třetí trup) a potom jsem začal zkoušet takové věci jako dát jí dva motory a plováky apod. Teď je v původní verzi a moc už s ní nelítám. Cessnu přeskočím a dnes jsem to už nemohl vydržet, tak jsem hodil nad pole poprvé EasyGlidera. Pánové ten je moc hodný. Doporučuji EG elektro jako další model. Samo že jsem musel koupit jiné rádio a tak mám Optic 6 s Elektronem, 2x 3S 1700 LiPo, 1x 2S 1700 LiPo, Ultramat 10, Balancer LBA 6. Uf, byl to balík, ale dá se to použít i dál.

_________________
Skyvan 170cm, Čmelák, Learjet 45, Airbus 320 ve stavbě, C-160 Transal, DCH-8 v úpravách, F-16 Falcon


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 08.04.2007 19:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.1.2007
Příspěvky: 611
Bydliště: Opava
Lada B píše:
Cessnu přeskočím a dnes jsem to už nemohl vydržet, tak jsem hodil nad pole poprvé EasyGlidera. Pánové ten je moc hodný. Doporučuji EG elektro jako další model. Samo že jsem musel koupit jiné rádio a tak mám Optic 6 s Elektronem, 2x 3S 1700 LiPo, 1x 2S 1700 LiPo, Ultramat 10, Balancer LBA 6. Uf, byl to balík, ale dá se to použít i dál.


Udělal jsi správný a dobrý nákup....

_________________
MX 16S - 35 MHz
Uvidíme, řekl moudrý, oční chirurg ....


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 08.04.2007 21:49 
Mazák
Mazák

Registrován: 9.8.2006
Příspěvky: 3658
Obrázky: 0
no text entered...


Naposledy upravil s3030150 dne stř 23.04.2014 13:22, celkově upraveno 4

Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 14.04.2007 6:57 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 24.3.2006
Příspěvky: 122
Bydliště: Praha 8,Lítám na Praze 5(Velká Ohrada)
Já bejt tebou tak si koupik SONICA,ten lítá fakt dobře jak pro začátečníka tak pro pokročilý,umí základní akrobacii

www.rcm-pelikan.cz

_________________
MC-22s

Flash-RC FACTORY

www.ikarus.estranky.cz


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz