Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 22.03.2007 16:25 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.1.2006
Příspěvky: 2222
dusi píše:
wroum píše:
ridil sem ostrou desetinu 4x4 s tuningem a motorem s 17 zavitama. akcelerace slusna a zabava s tim taky je, ale spalovak je proste spalovak. silnicni me neberou ani malo.

17 možná v 4x4, ale v poctivým autě je to dětem na hraní :wink:
Mne zase neberou tereny ani DTM, zato čistý silniční Pro 10, světlost tak 4 mm, motor 12x3 nebo 14x3 závitů a omezovač někde zu 60A 8) a protahovat vlásenky mezi mantinely :) Pěkně nastavit tlumiče na bocích vzadu, torzní tyč a správné záklony a odklony vepředu.
Kdepak DTM, to zajezdí každej, ale s Pro 10 se to fakt muselo umět. Žádný slipper, žádný "bumper" vepředu, čistá technika umět tomu rozumět.

Jenže to už začalo jezdit tak rychle, že kdo netrénoval každý týden, tak byl bez šance a pořád něco rozbil...
Moje první auto, VAZ 2101 podle Kuneše jezdilo na ploché baterie 4,5 V rychlostí 8 km/h :lol:
Na webu mám i fotku :wink:


nojono, ale ja nemam zadny zavodni ambice a auto sem si koupil abych se nenudil az budu na letisti nabijet aku do era, takze offroad je nutnost a dalsi baterky by byly na obtiz. odklony, nastaveni tlumicu neresim, sem rad ze to jezdi a udrzbu delam jen tu nejnutnejsi :D
dal bych sem foto, ale nemam ho kam umistit :-/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 22.03.2007 16:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.8.2005
Příspěvky: 2403
Bydliště: letiště Točná, Praha
sem http://img341.imageshack.us/

_________________
kanál: 40 Mhz-81, 54, 53 a 2.4 Ghz Jeti DUPLEX
Modeláři Točná


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 22.03.2007 16:33 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.1.2006
Příspěvky: 2222
Obrázek

georg: dik :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 22.03.2007 17:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.1.2006
Příspěvky: 1654
wroum píše:
nojono, ale ja nemam zadny zavodni ambice a auto sem si koupil abych se nenudil az budu na letisti nabijet aku do era, takze offroad je nutnost a dalsi baterky by byly na obtiz. odklony, nastaveni tlumicu neresim, sem rad ze to jezdi a udrzbu delam jen tu nejnutnejsi :D

Věř mi, že dnes už ani já ne. Jen jsem si s trochou nostalgie zavzpomínal... :)

_________________
Ďusi
DepronTeam
Taranis X9D+ (TGY-i6, FC-16),TopmodelCZ Astra, EPP JAK-7, Algol, E-III, B-25


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 22.03.2007 17:53 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.6.2006
Příspěvky: 1185
Bydliště: Olomouc, přechodně Brno
Já bych to nepředělával. Někde bych sehnal ten spalovák. S kámošem řádím s autem 1:10 na elektriku nějakej Speed 540 a nějaký písmenka. Je to 4x4, takže aji docela mazec. Má to tepre chvíli na vyblbnutá a už kouká po spalováku, elektro není ono, sice to má velké zrychlení ale ta výdrž a rychlost tam už není...

_________________
Extra VA330
Toro 900 Brtutale


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 22.03.2007 19:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.1.2006
Příspěvky: 1654
Billy Bob Bean píše:
S kámošem řádím s autem 1:10 na elektriku nějakej Speed 540 a nějaký písmenka. Je to 4x4, takže aji docela mazec. Má to tepre chvíli na vyblbnutá a už kouká po spalováku, elektro není ono, sice to má velké zrychlení ale ta výdrž a rychlost tam už není...

Pokud chceš s autem opravdu řádit, potřebuješ ostřejší motor. Musím k tomu ovšem být stavěný i podvozek, kvalitní převody, pevné kardany, etc...
Takže do hračky hračkový motor, do závoďáka závodní.
Ovšem kdo si koupí auto a výbavu za padesát litrů jen tak na blbnutí?

To stejné ale platí i o spalováku! Koupíš silnější motor a máš po převodech a kardanech!

_________________
Ďusi
DepronTeam
Taranis X9D+ (TGY-i6, FC-16),TopmodelCZ Astra, EPP JAK-7, Algol, E-III, B-25


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 23.03.2007 15:34 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 7.2.2007
Příspěvky: 16
Přemýšlím, že si místo té předělávky koupím Mini Inferno-elektro, které stojí kolem 3.000,- Kč. Je sice menší (1:16) a v plastu, ale zase je to komplet.
Jaký na to máte názor?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz