Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 548 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 37  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 08.03.2015 11:55 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 23.1.2008
Příspěvky: 321
Bydliště: Městec Králové
Obrázky: 0
Já jsem z Městce Králové a většinou chodím létat v okolí. Nejblíže k tobě, ale málo kdy, na letiště Blata u Pátku. Protože ale pracuju v Nymburce, mohl bych třeba někdy po práci pomoci někde blíž.
Ještě mě napadá, že v tvém okolí chodí někdo létat na plácek pod kopcem, co je na něm památník Bitvy u Kolína (nevím jak se jmenuje ten kopec) mezi Novou Vsí a Vítězovem. Většina modelářů ráda pomůže, tedy když mají čas nebo zrovna něco nerozbili.
Tady je odkaz na to místo https://www.google.cz/maps/place/Nov%C3 ... 0f66158aa0


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
PříspěvekNapsal: ned 08.03.2015 13:17 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 7.3.2015
Příspěvky: 7
Ahoj, tak to by bylo super, mě by teda nejvíc vyhovoval víkend třeba so. nebo ne. dopoledne, ale přizpůsobil bych se i v pracovní den. Mám se do té doby pokusit tu mojí Betu nějak slepit nebo počkat na tebe... Mám obavu, abych to slepil správně, aby neudělal nějakou chybu. Když by ses chystal na nějaké lítání písni mi na mail kamilz@seznam.cz a třeba i nějaký kontakt na tebe... dík moc.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 08.03.2015 14:58 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 23.1.2008
Příspěvky: 321
Bydliště: Městec Králové
Obrázky: 0
Rád pomůžu, ale rovnou říkám, že s časem na tom nejsem nic moc. Co se týká opravy a létání, tak ono to chce znát i trochu teorie, minimálně co znamená seřízení modelu, těžiště, výchylky, mód vysílače atd.. Jelikož jsem byl samouk a pěnové hmoty se v době mých začátků skoro nepoužívaly, co já toho rozbil. Kontakt na mě máš v SZ. Co se týká opravy, tak udělat ji můžeš, jen je důležité, aby jsi to slepil tak, jak to bylo u nového modelu.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: ned 08.03.2015 18:08 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 7.3.2015
Příspěvky: 7
o.k. to chápu... já na tom taky moc dobře s časem nejsem... ale až budeš mít čas a chuť tak jen písni a já se zkusím přizpůsobit... dík moc. S čím lítáš Ty ?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 08.03.2015 18:39 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 23.1.2008
Příspěvky: 321
Bydliště: Městec Králové
Obrázky: 0
Tady je malý přehled mých současných modelů http://mihomk.rajce.idnes.cz/Moje_modely
Jinak s tím časem je otázka, jak bychom se dohodli. To znamená, jestli by jsi přijel někam ke mě, nebo se chtěl po práci někde sejít.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: ned 08.03.2015 19:39 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 7.3.2015
Příspěvky: 7
wau ! slušný modely :) No, já se fakt přizpůsobím .. pokud to bude tak cca. v 17 hod. tak můžu přijet (a nebo víkend dopoledne)... Jsem moc rád, že jsem narazil na někoho, kdo je mi ochotný pomoct... takže budu rád, když písneš kdy a kde ... a já se budu snažit tam být... fakt dík moc... !


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 08.03.2015 19:47 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 23.1.2008
Příspěvky: 321
Bydliště: Městec Králové
Obrázky: 0
Aby to nebylo pro tebe tak daleko, můžeme se sejít tady https://www.google.cz/maps/@50.1822589, ... a=!3m1!1e3
Když vyjde počasí, zatím to vypadá že vyjde, tak bych to viděl v úterý. Vzal bych jeden nebo dva modely, ty vezmi svůj. Času bude málo, protože je brzy tma. U silnice bude zavřená závora a je potřeba jít cca 200 m pěšky.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 09.03.2015 7:15 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 7.3.2015
Příspěvky: 7
Ahoj, no včera mi odešlo servo na výškovku, tak jsem zrovna objednal, takže úterý neklapne (navíc zrovna v úterý toho mám nejvíc v práci)... spíš bych to viděl třeba na čt. nebo spíš pá. , šlo by ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: pon 09.03.2015 17:17 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 23.1.2008
Příspěvky: 321
Bydliště: Městec Králové
Obrázky: 0
To takhle nevím a navíc se má se kazit počasí. Kdyby to vypadalo, tak se ozvu. Nebo mi zavolej na telefon, máš ho v SZ.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: čtv 26.03.2015 17:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.2005
Příspěvky: 545
Bydliště: Praha-Kunratice
Sumperk a okoli :wink:

"Slavny" modelarsky obchod p. Sandery z Vikyrovic je nastesti uz davno v kopru, ale zustali na Sumpersku i nejaci modelari? Kde je realne nehoho z Vas potkat, prijde mi, ze na Sumpersku zdechl pes :cry:

Kdo litate, dejte o sobe vedet, diky.

Kaplik, Postrelmov


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: čtv 26.03.2015 18:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.10.2007
Příspěvky: 1222
Bydliště: Zápy - Brandýs nad Labem
A co letiste v sumperku. Tam modelari nejsou ? jinak klub je v unicove a krasne jsem si tam s nimi zaletal. bohuzel, kdyz jedu do unicova k rodicum tak se mi do auta uz letadla nevlezou a max se tam vleze t-rex 500 a to jeste jenom nekdy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: čtv 26.03.2015 18:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.2005
Příspěvky: 545
Bydliště: Praha-Kunratice
Vracim se po pauze k modelarine, ale na plose jsem dlouho nikoho nezahlidl.
Unicov uz je trochu z ruky, docela me to mrzi, Sumperk a Zabreh byla modelarska basta :cry:, prece jenom litani sam za domem bude casem nuda...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledám kolegu modeláře
PříspěvekNapsal: ned 29.03.2015 21:54 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 16.3.2015
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha
Je tady někdo z Prahy, Jižní město kdo by měl zájem o nějaké nové vzletové plochy? Procházel jsem satelitní snímky okolí a našel jsem pár celkem slušných (alespoň dle satelitních snímků + street view), ale nemám kdy bych se tam vypravil (jediný volný den jsem dnes promarnil u PC), takže bych mohl dát pár tipů někomu, kdo by měl čas se tam zajet podívat. Kdyby byl zájem, tak pošlete SZ.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 16.04.2015 16:23 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.2009
Příspěvky: 69
Bydliště: Nepál
Ahoj, chtěl bych se zeptat, kdo z vás chodí létat na kopec Na vrších u Zlaté Olešnice. Koupili jsme tam chaloupku a tak by mě zajímalo, jestli se tam někdo pravidelně schází, hlavně jak to vypadá o víkendech.
Je to nádhernej kopeček...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: LMK Rousínov
PříspěvekNapsal: sob 09.05.2015 7:36 
Mazák
Mazák

Registrován: 5.12.2013
Příspěvky: 565
Bydliště: okr.Vyškov
Ahoj,je tady někdo, kdo chodí létat na čmelákovské letiště nad Rousínovem u Vyškova?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 548 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 37  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz