Pravidla fóra


Pro modely do 250g.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 76 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Samokřídlo na raketový pohon
PříspěvekNapsal: ned 12.06.2022 11:47 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.8.2015
Příspěvky: 415
Bydliště: Královéhradecko
Obrázky: 24
Kuba78 píše:
ano, maximum co jsem docilil pri mereni na zemi bylo 35,5A na zacatku. Byl to staticky test, pustit na plny plyn a vyzdimat baterku, meril jsem si cas za jak dlouho ji vyzdimam abych si zkalibrovat stopky.. po chvili to samozrejme klesa, ale je to spis baterkou a bez problemu nad 30A po desitky vterin. Ale spotreba za letu bude urcite o neco mensi, akorat jsem byl zatim jen liny hodit do toho MUI a merit za letu (musel bych vykuchat mgps a prehodit to).
Regl to dava, alespon zatim.. od toho mereni jsou to desitky letu. je tam dobre chlazen celkem - je ve vyrezu ktery je otevreny do obou nasavacich kanalu takze kolem proudi vzduch.


S tím chlazením se mi to moc nezdá, já v těch gondolách vidím sice podlouhlé ale tuze uzounké vodorovné štěrbinky po obou stranách vnitřních stěn trupu v místě umístění regulátoru, těma toho moc neprofoukne. Skoro bych měl chuť prorazit v těch vnitřních stěnách pořádné aspoň 10mm široké chladící otvory, protože mně se tam ten regulátor spíš zdá naopak dost uzavřený, a z prostoru kabiny se mu taky moc vzduchu nedostane. Nezkoušel tu už někdo ty chladící štěrbiny pro regulátor pořádně zvětšit?


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 76 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz