Reklama

Pravidla fóra

Pro modely do 250g.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Samokřídlo na raketový pohon
PříspěvekNapsal: ned 14.11.2021 16:58 
Mazák
Mazák

tak dnes zase nekolik letu. zatim jsem byl liny dat MUI sensor do letadla, tak jsem zkusil jen na stopky a pak dobit baterku, 2 minuty 10 vterin na plny kotel sezralo cca 1ah. takze i ta 800mah v jednom kuse by sla, ale pocitej ze je to na par okruhu, tak minutu a pul.. pokud se naucis priblizeni na pristani a nechas si jen malinkou rezervu.

PS a objednal jsem si nahradniho.. sichr je sichr :-)

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: ned 14.11.2021 17:39 
Mazák
Mazák

Když to tady tak čtu, nezasloužila by si Diana samostatné vlákno? Už se to svým způsobem odklonilo od původního tématu ;)

PříspěvekNapsal: ned 21.11.2021 18:18 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Obrázky: 9
Kuba78 píše:
pouzivam tyto baterie https://www.rotorama.cz/baterie/tattu-f ... ah-3s-100c realna hmotnost je ale 123g. a po asi roce a pul pouzivani uz zacinaji byt mekke a vyzdimu z nich tak 1-1,1mah. to je neco pres 2 minuty na plny plyn. ale chovam se k baterkam dost macessky, stoucham do nich 4A a nepouzivam storage rezim a pres zimu jsou v kufru na balkone :-)
musim je mit strcene uplne vzadu, predni hrana baterky je predni hranou cerneho sucheho zipu - nicmene ja mam jeste uplne vpredu v cumaku strcenou MGPS od Jeti, to je 24g uplne vpredu, takze bez ni bych videl nejake tezsi baterky v pohode - kolegove tam litaj 1800mah. takze dve 850ky (pokud daji ty ampery, pri startu je to tak 35A) by se tam asi vesly.

Opravdu Diana žere až 35A? Ptám se s ohledem na ten 30A regulátor, jak to psychicky snáší.

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: ned 21.11.2021 19:37 
Mazák
Mazák

ano, maximum co jsem docilil pri mereni na zemi bylo 35,5A na zacatku. Byl to staticky test, pustit na plny plyn a vyzdimat baterku, meril jsem si cas za jak dlouho ji vyzdimam abych si zkalibrovat stopky.. po chvili to samozrejme klesa, ale je to spis baterkou a bez problemu nad 30A po desitky vterin. Ale spotreba za letu bude urcite o neco mensi, akorat jsem byl zatim jen liny hodit do toho MUI a merit za letu (musel bych vykuchat mgps a prehodit to).
Regl to dava, alespon zatim.. od toho mereni jsou to desitky letu. je tam dobre chlazen celkem - je ve vyrezu ktery je otevreny do obou nasavacich kanalu takze kolem proudi vzduch.

Profil {RCalbum.cz}  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5