Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 271 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Bellanca Decathlon 480
PříspěvekNapsal: stř 01.11.2006 11:50 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.2006
Příspěvky: 56
Bydliště: Hvozd
Zdravim vsechny letce,
Pred casem jsem psal svuj dotaz tykajici se modelu Firebird scout.Jsem absolutni zacatecnik a rad bych investoval do neceho s priznivou cenou.Bohuzel vase reakce na Firebird nebyli moc priznive a tak jsem se poohlizel po dalsim modelu vhodnem pro uplne zacatecniky.Okouzlilo me letadelko Bellanca Decathlon 480.Mate s nim nekdo zkusenosti?Hodi se i pro uplne zacatecniky?Trosku me zarazila jen mala doba letu na nabitou baterii.predem vsem dekuji za odpovedi


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.11.2006 12:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 21.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Klobasa: O tomto letadle tu je urcite mnoho prispevku - staci prohledat forum. Nicmene by ti mohla pomoci i tato recenze na RC serveru, co sepsal Ydev:

http://www.rcserver.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=31&Itemid=40


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.11.2006 13:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
Někdo tu dával odkaz na porovnání s Easystarem. Druhý jmenovaný vyšel lépe a i když je dražší asi bych ho koupil. Nikdy jsem ho neřídi, ale lidé na něj pějí samou chválu.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.11.2006 13:35 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 24.7.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha Ruzyne, Hutisko-Solanec(obcas)
No Bellanca jako ero je hodna, ja se na ni ucil jako na svem prvnim RC v zivote.
Ale bida je v kvalite elektroniky. Vysilacka ... rozpadajici se antena(jinak spokojenost)
Regulator ... shorel po 10s letu ... nahrazen JETI
Serva ... nemam namitek, letaji v jinych modelech a ok
Motor .... stejnosmerny, neni spatny.
Akumulatory .... na 5-7 minut letu, za cca 500 Kc se daji koupit s vetsi kapacitou
Prijimac .... zde zacinam byt hodne zklamany ... prijimac je hodne citlivy na ruseni a parkrat uz mi vubec nereagoval po zapnuti v letadle. Muselo se to cele vypnout a chvili pockat. Mam silne podezdreni, ze tento prijmaci mi znicil uz dve dalsi letadla, kde byl :(

Dnes uz bych diky zkusenostem radeji koupil: radio, prijimac a model zvlast ... ale bez te Bellancy bych zkusenosti nemel.

_________________
Bellanca Decathlon 480(rozloženo na jednotlivé kuličky), ButterCup (zelený pluh na vzduch), Mustang P51 skoromaketa (opet zelena, pak obarvena, nakonec rozslapana), F18 Hornet (v popelnici), F15 epp, Mustang od Hackera


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.11.2006 13:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.9.2006
Příspěvky: 1216
pre zaciatocnikov ktory na to nechcu minut viac nez 4000 ( SK ) je to uplne dostacujuce ja som sa na nej ucil a este na nej lietam (uz mi vazi 750g !!! vdaka purexu) ked sa vytrimuje leti to samo.
Co sa tyka vysielacky podla mna staci aj do inych modelov ale samozrejme ze od nej nemozme cakat zazraky ked stala 4000 aj s modelom.
Primac sa da pouzivat ale pri najmensiom ruseni zacne blbnut (co sa pri dobrom mieste na lietanie stane malokrat).
Serva su uplne v pohode a daju sa dat aj do inych modelov.
Motor je plechovka 480 tiez v pohode.
Druhe baterky som kupil KAN shark 1050 mah.
A nakoniec regulator - pre tych co sa vyznaju v elektrotechnike odporucam tam dat novy tranzistor s lepsim spinacim casom a viacej ampermi a ty co sa nevyznaju tak to nech si asi kupia nejaky Jeti.

Inac vsetko v pohode :D :D :D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.11.2006 14:48 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27.9.2006
Příspěvky: 127
Bydliště: Košice-KVP
no celkovo elektornika v Sky Lady a Bellance Decathlon 480 je velmi zla. Ale pre zaciatocnikov to staci. aj tak by nebolo dobre, ze keby pri tvrdom pade rozbil prijimac za 2000 korun. lepsie je si kupit cinu a ked sa uz nauci lietat, tak si kupit nieco lepsie. inac neverili by ste, ze aky rozdiel je Sky Lady s cina vysielacom a Sky Lady s Optic 6 :D je to uplna bomba ten Optic 6. len mozem doporucit.

_________________
Sky Lady - Reborned :D
Modra Balzoidna Bellanca 400
Cimmrman 4 (ASP 4ccm)
Music Buble - este vo vystavbe :D (na XM-2830-12)
+ Optic 6 :lol:
Nejake to hadzadlo a gumacik


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.11.2006 15:11 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.10.2006
Příspěvky: 305
Ja s BELANCOU litam a je to fpohode,regulator mi sice taky odesel,ale nebyl problem s reklamaci,do tydne jsem mel novy a lepsi :) . Motor je fpohode,serva taky OK,prijimac...ja s nim problemy nemam,je delanej na maly modely(jako je BELANCA) ma vetsi dosah nez oci, ruseni...fpohode,obcas se stane ze nekde nad dratama el.vedeni na pul sekundy vynecha motor,ale jinak ok,proste fpohode.
Letovy vlastnosti...Belanca je uplne idealni pro zacatky,je klidna,hezky stoupa(klidne),reaguje predvidatelne na povely od vysilace.Az ji zmaknes,tak jak ti prisla v krabici,odriznes kridylka a hned mas jiny ero :) ,obratnejsi s vetsima moznostma.Doporucuji koupit akupack(staci 1100MAh) a zalitas si o hooooodne dyl,ale je to s nim tezsi,takze vetsi rychlost letu je trochu nutna :).Ale to vyresi lepsi vrtule za 50 Kč
Kup to :) odkud jsi?
Ja mam kanal 61 na 35MHz ,kup si jinej a muzem dat BELANCA duo :)
Fakt doporucuju.Kupovat vse zvlast je minimalne dvojnasobek ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.11.2006 15:45 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.2006
Příspěvky: 56
Bydliště: Hvozd
Dik za rady,fakt je to k nezaplaceni,kdyz s tim mas zkusenosti.Ten regulator,co si na nej vsichni stezujou se reklamuje v poho?Koukal jsem,ze investice do noveho je dalsich zhruba 1000kc.A co ta baterka,o kolik se zvysi doba letu?TEch 5-8 min na tu standartni je fakt malo.Jinak jsem z Rakovnika a ty?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.11.2006 15:51 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.2006
Příspěvky: 56
Bydliště: Hvozd
Jeste jsem se chtel zeptat,myslite ze pilotaz zvladne i uplny zacatecnik??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.11.2006 15:57 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27.9.2006
Příspěvky: 127
Bydliště: Košice-KVP
Zvladne. len si najprv stiahni simulator (FMS), nech ziskas zakladne naviky na ovladaci. potom to uz bude len trosku padov (pokial nemas pri sebe niekoho skuseneho, co ti to vytiahne do vysky a bude dozerat na model). ale zvladnes to v pohode. Inac jaky model si si vybral?

_________________
Sky Lady - Reborned :D
Modra Balzoidna Bellanca 400
Cimmrman 4 (ASP 4ccm)
Music Buble - este vo vystavbe :D (na XM-2830-12)
+ Optic 6 :lol:
Nejake to hadzadlo a gumacik


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.11.2006 18:44 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.9.2006
Příspěvky: 42
Můj nazor na bellancu je takový, že je to pohodové nezáludné letadlo s přijatelnými letovými vlastnostmi.Vím, elektronika neni z nejlepších, ale osobně jsem se nesetkal s problémem.Regulátor mi schořel až po letu kamaráda kdy s ním prásknul do trávy a nevypnul motor :D. Jinak souhlasím s tím, že první lety by se mely provádět rozhodně bez podvozku.
Čau Láďa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.11.2006 21:40 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.10.2006
Příspěvky: 305
klobasa píše:
Dik za rady,fakt je to k nezaplaceni,kdyz s tim mas zkusenosti.Ten regulator,co si na nej vsichni stezujou se reklamuje v poho?Koukal jsem,ze investice do noveho je dalsich zhruba 1000kc.A co ta baterka,o kolik se zvysi doba letu?TEch 5-8 min na tu standartni je fakt malo.Jinak jsem z Rakovnika a ty?


Nemusis mit strach,regulator mi do tydne vymenily a ted je uz OK..
Pujcoval jsem belancu kamaradovi,kterej neridil nikdy ani auto na dalkovy...a letel...to mluvi samo za sebe.Akumulator staci koupit 1100MAh a politas si dost,ale nejdriv litej s tim lehcim..Jinak ty casy co uvadej,tak to je cas (podle moji zkusenosti) po kterej poletis,pokud pojedes furt na plnej kotel,v praxi to na 100% nepozenes porad...takze se cas prodlouzi,ona Belanca i slusne klouze,ja s ni vzdycky vystoupal,stahnul motor na pul,nebo uplne a korouzil a krouzil...
Takze se neboj.Kdybys byl ze severnich cech ,moph bych ti to ukazat...
Kup ji

jo a podvozek zahod...gramy navic...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 02.11.2006 10:31 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 27.9.2006
Příspěvky: 43
Bydliště: Ivanka pri Dunaji
Za tie peniaze sa Bellanca oplati ja som sa naucil s nou lietat sam sice som predtym vela trenoval na FMS. Regulator mam este povodny a ide v pohode.
Ked si budes bellancu kupovat nezabudni si kupit aj Purex usetris si cestu do modelarstva. :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 02.11.2006 11:23 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.10.2006
Příspěvky: 305
Semo82 píše:
Za tie peniaze sa Bellanca oplati ja som sa naucil s nou lietat sam sice som predtym vela trenoval na FMS. Regulator mam este povodny a ide v pohode.
Ked si budes bellancu kupovat nezabudni si kupit aj Purex usetris si cestu do modelarstva. :wink:

Ta tuba lepidla co je v krabici vystaci na slepeni i na nekolik oprav :lol: ,ale purex bych se vzal taky 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 02.11.2006 13:44 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27.9.2006
Příspěvky: 127
Bydliště: Košice-KVP
no bratova bellanca ma o akych 100-150 gramov viac... a to len kvôly purexu :lol: ale zato bellanca uz bola rozobrata na gulicky 3x
(raz mnou a tymto sa mu ospravedlnujem). ale inac je to zlate lietadlo. este doporucujem kupit gumickovy unasac. usetrite pracu s rovnanim oski.

_________________
Sky Lady - Reborned :D
Modra Balzoidna Bellanca 400
Cimmrman 4 (ASP 4ccm)
Music Buble - este vo vystavbe :D (na XM-2830-12)
+ Optic 6 :lol:
Nejake to hadzadlo a gumacik


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 271 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz