Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 88 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: BF109F LM MODEL
PříspěvekNapsal: čtv 04.10.2018 6:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.2.2011
Příspěvky: 800
Bydliště: KLADNO
Obrázky: 37
ToJardator:
Už to dáváš dohromady? Jak to jde?

_________________
LOOP,Su27/Gripen 70EDF/ViperJet 9OEDF/Mig29 2x64EDF/Ardea3m/P51 mz18_hott/


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: BF109F LM MODEL
PříspěvekNapsal: čtv 04.10.2018 7:34 
Mazák
Mazák

Registrován: 2.2.2012
Příspěvky: 1248
Díky za zeptání,už mi zbývá jen zálet,jen mi k tomu chybí to éro. :( Vše je připraveno,jen pořád čekám na messerschmitta,snad dorazí tento týden,"fronta" si asi žádá velké množství letadel,tak výrobce nestíhá.Když jsem kupoval barvy,Balakryl neměli skladem,tak mi prodavačka doporučila Eternal,jsou taky akrylátové,vodou ředitelné.Vyzkoušel jsem je na kousku čistého epp a jsou vynikající.Perfektně kryjí už po prvním nátěru a drží jako čert,nejdou ani nehtem seškrábnout.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BF109F LM MODEL
PříspěvekNapsal: čtv 04.10.2018 16:39 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.2.2011
Příspěvky: 800
Bydliště: KLADNO
Obrázky: 37
Aha. Tak to je blby. Ja uz si rikal, ze se ani nepochlubis.
Ja si chci objednat toho hawkera huricane. To bude asi na dlouho. Asi toho ma Libor hodne. Zas ti dlouho vydrzi. To byl samozrejme pokus o humor.

_________________
LOOP,Su27/Gripen 70EDF/ViperJet 9OEDF/Mig29 2x64EDF/Ardea3m/P51 mz18_hott/


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: BF109F LM MODEL
PříspěvekNapsal: ned 18.11.2018 10:34 
Mazák
Mazák

Registrován: 2.2.2012
Příspěvky: 1248
Příloha:
listiopad.jpg
listiopad.jpg
[ 121.32 KiB | Zobrazeno 6998 krát ]

Tak jsem tento týden dodělal a hlavně zalítnul messerschmitta od LM model a musím výrobce pochválit.Stavba je jednoduchá,výřezy jsou přesné a hlavně zde není šetřeno materiálem,.Letové vlastnosti jsou perfektní,éro je nezáludné,na dolnopolšníka až neskutečně pohodové.Rozsah rychlostí je opravdu velký,trošku jsem ho přemotoroval,tak umí docela rychle,ale minimálka je opravdu minimální.A je až neskutečné,jak to éro letí bez motoru.Baterii na doporučení zkušenějších dávám shora,je to lepší jak sundávat křídlo a jde to upravit velmi snadno.To je asi tak všechno,co jsem chtěl napsat,když jsem spokojený,tak rád chválím obzvlášť naše výrobce.Ještě nějaké dodělávky mě čekají,hlavně musím někde koupit maketový kužel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BF109F LM MODEL
PříspěvekNapsal: ned 18.11.2018 11:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.2.2011
Příspěvky: 800
Bydliště: KLADNO
Obrázky: 37
Ahoj chlape.
Máš to opravdu hezky udělané a souhlasím s tebou, že je to opravdu létavé éro. Já jsem s ním velmi spokojený. Nyní mám objednaný od Libora toho Hawkwra Hurricane a už se na něj těším. Už mám vyhlídlou i kamufláž co se mi moc líbí.
Akorát se mi zdá, že je to věčnost než mi přijde.
¨Co tam máš za motor? Já jsem tam dal EMAX GT2215/09, ale myslím si, že jsem to mmohl omotorovat trochu víc. Né, že by to s tím nestoupalo, ale maličko víc namotrované to být mohlo. Jaké barvy si na to použil?
S kuželem je to těžký, protože ten co by mu slušel se asi už nesežene. To byl snad kužel od ParkZone.
Gratuluji k záletu.

_________________
LOOP,Su27/Gripen 70EDF/ViperJet 9OEDF/Mig29 2x64EDF/Ardea3m/P51 mz18_hott/


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: BF109F LM MODEL
PříspěvekNapsal: ned 18.11.2018 12:20 
Mazák
Mazák

Registrován: 2.2.2012
Příspěvky: 1248
Dík za pochvalu,ale ta spíše patří výrobci.Motor jsem použil Leopard LC 3536-1520 Kv a éro má výkonu na rozdávání.Poprvé jsem zkusil a použil vodou ředitelné Eternal a jak už jsem psal,jsou perfektní.Dobře kryjí,perfektně drží,krásně se s nimi pracuje.Vše je natíráno obyčejným štětcem a vypadá to jako stříkané,nějaké stopy po štětci nejsou vůbec znatelné.ještě bych chtěl éro trošku osvětlit a uvažuji i o řízené směrovce.


Naposledy upravil Jardátor dne ned 18.11.2018 19:03, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BF109F LM MODEL
PříspěvekNapsal: ned 18.11.2018 12:40 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.2.2011
Příspěvky: 800
Bydliště: KLADNO
Obrázky: 37
To je pochvala samozřejmě pro oba dva. Já už toho mého nechám tak jak je, protože se mi tam už nechce nic sochat.

_________________
LOOP,Su27/Gripen 70EDF/ViperJet 9OEDF/Mig29 2x64EDF/Ardea3m/P51 mz18_hott/


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: BF109F LM MODEL
PříspěvekNapsal: pát 30.11.2018 15:46 
Mazák
Mazák

Registrován: 2.2.2012
Příspěvky: 1248
Dost se tu řešilo i chlazení aku a regulátoru,tak třeba to případnému zájemci trošku pomůře ať nemusí něco vymýšlet.Místo epp kolena pro vstup vzduchu do kompresoru jsem udělal něco podobného z plastu,do trupu udělal díru ,další otvor pro výstup vzduch jsem udělal zespodu trupu a vypadá to,že by to mohlo velmi dobře uchladit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BF109F LM MODEL
PříspěvekNapsal: sob 01.12.2018 5:34 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.2.2011
Příspěvky: 800
Bydliště: KLADNO
Obrázky: 37
Ahoj.
Hod sem foto jak to vypadá? Já jsem tohle zatím neřešil.

_________________
LOOP,Su27/Gripen 70EDF/ViperJet 9OEDF/Mig29 2x64EDF/Ardea3m/P51 mz18_hott/


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: BF109F LM MODEL
PříspěvekNapsal: sob 01.12.2018 12:12 
Mazák
Mazák

Registrován: 2.2.2012
Příspěvky: 1248
Na fotu by to asi bylo špatně vidět,navíc to budu ještě trošku upravovat,není to ještě úplně maketové.A tobě by to na éro asi moc nesedělo,máš "F" a já "E".F-ko má koleno,Ečko má vstup vzduchu pro kompresor hranaté.Žádnou vědu v tom nehledej,v místě kde máš nalepené to koleno vypal díru a místo toho epp kolena udělej z nějakého plastu průchozí koleno a je to.No a protože vzduch musí někde odcházet,tak jsem na konci trupu zespodu vypálil díru a je to


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BF109F LM MODEL
PříspěvekNapsal: čtv 13.08.2020 8:30 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 12.8.2020
Příspěvky: 22
Dobry den , som zaciatocnik a mam tento model. navod sa celkom nezhoduje s obsahom krabice.
1, Zobrazena vyskovka v navode pre F je akoby skopirovana z E. Mam ako je zobrazene v navode vlozit aj tu balzovu vystuhu pre BF 109F? V E sa vyskovka spaja s pevnou castou pantom . V F je uz spojena , ale obrazok v navode ma balzovu spojku na kormidle vyskovky.
2, Pre uhlik do kridla nie je udany rozmer. Pouzijem taky isty ako pre vyskovku?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BF109F LM MODEL
PříspěvekNapsal: čtv 13.08.2020 20:01 
Mazák
Mazák

Registrován: 2.2.2012
Příspěvky: 1248
Tento model není určitě vhodný pro začátečníka na lítání a na stavbu taky ne.To ale výrobce píše,není to nic složitého,ale taky to není maximálně jednoduchá stavebnice jaké má Multiplex.Není zde všechno popsáno do detailu,je třeba při slepování malinko přemýšlet. :DAsi jsem ti moc neporadil,ale tak trošku nerozumím tvým otázkám,stavbu si už moc nepamatuji,návody jsou takové "univerzální",není třeba se jimi doslovně řídit,taky mi občas něco ve stavebnici zbyde co jsem nepoužil.Ale jak už jsem psal,není to nic složitého,určitě to zvládneš,Nevím,kolik máš nalítáno,ale pro první lety si raději sežeň někoho zkušenějšího.Tak hlavně ať se zadaří. :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BF109F LM MODEL
PříspěvekNapsal: úte 18.08.2020 14:54 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 12.8.2020
Příspěvky: 22
Myslel som zaciatocnik co sa stavby EPP tyka. Ale naco je navod , ktory je iba orientacny. A obrazky v nom nezodpovedaju , aspon co sa vyskovky tyka co je v krabici. Mate to pekne , ale v BA je od juna do augusta 30 stupnov ,ked zrovna neprsi. Maketovost musi ist bokom a chladit budem musiet velmi razantne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BF109F LM MODEL
PříspěvekNapsal: úte 18.08.2020 18:42 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 3.3.2020
Příspěvky: 202
Bydliště: Nové Strašecí, Rakovník, Kladno
Obrázky: 1
Ačkoliv jsem BF109 a dokonce ani od LM model vlastně nic nestavěl, tak po přečtení zdejšího fóra bych jsme doporučil si projít celé RC Album a LM Model Forum, kde je hodně inspirace i informací. Sám jsem si LM model forum prošel, kde je dosti inspirace, ale hlavně jsem pak tedy žasl žasl co někteří dokáží vytvořit z obyčejných epp výřezů.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: BF109F LM MODEL
PříspěvekNapsal: stř 30.09.2020 13:31 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 12.8.2020
Příspěvky: 22
Zdravim pani, tie kridelka sa dost krutia aj ked je servo dane viac ku stredu kridelka. Riesite to nejak , alebo kaslat na to ze je viac vyhnute na jednom konci. Aj ked sa rozhybu stale je to na konci vychylene menej.

Vdaka


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 88 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz