Switch to full style
Sem můžete psát své zkušenosti se stavebnicemi konkrétních modelů.
Odeslat odpověď

Re: Reptile S800 SKY SHADOW

stř 06.09.2017 23:38

Pri stavbe spravidla kombinujem viac lepidiel. Na EPP používam prevažne toto lepidlo.

Re: Reptile S800 SKY SHADOW

úte 24.04.2018 18:56

Ahoj. Mám na cestě KIT REptile S800 V2 . Regl, motor a ostatní věci jsem si objednal solo. To proč sem píšu je prosba o radu.
Jak řešíte stabilizátor u wingspanů ? Je možné použít MPU-6050 ? A pokud ano, jak ho správně zapojit ?

Re: Reptile S800 SKY SHADOW

úte 24.04.2018 20:57

Destro píše:Jak řešíte stabilizátor u wingspanů ? Je možné použít MPU-6050 ? A pokud ano, jak ho správně zapojit ?


Nerozumim jazyku tveho kmene - wingspan je rozpeti kridel, trochu Nechapu co tim chces rict

Pokud ti jde o stabilizaci do letadla tak samotne MPU asi nikdo nepouziva. Myslim ze 90% lidi na na S800kach nejakou BF desku (Betaflight nebo iNAV) a zbytek to lita s necim jinym (ja budu zaletavat svuj s pixhawkem) nebo stabilizaci vubec nepouzivaj (ona vcelku nutna neni)

A pak jsou prijimace co maj stabilizaci v sobe nebo externi stabilizace k beznemu prijimaci

Re: Reptile S800 SKY SHADOW

stř 25.04.2018 9:01

Prominte pouziti slova Wingspan, lepsi nazev pro samokridla mne v prvni chvili nenapadl.

Nechci zatim do kridla zadny flight controler, na dronu mam SP Racing F3 a prendavat se mi ho nechce, ale stabilizace by se mi hodila
Reptile v PNP setu stabilizator dodava ale ja si poridil kit verzi. Mam Doma jeste FP Hunter taky v KIT verzi a v PNP verzi je u Huntera stabilizator take. Vzhledem k nevhodnemu umisteni baterky u Huntera budu vyrezavat cely vnitrek jak pro baterku tak pro PDB desku a chci tam stabilizator take. Jen jsem zatim nedohledal jaky stabilizator v Hunteru je. Uz kvuli velikosti se mi MPUcko libi, ale na netu jsou jen navody jak jej zapojit do Arduin pritom jej prodavaji jako rc accesories.
Proto se obracim na dotaz sem, zda jej nekdo uz nezprovoznil a pokud ano tak jak. Takze diky predem za shovivavost.

Edit: stavim oba na FPV

Re: Reptile S800 SKY SHADOW

stř 25.04.2018 10:24

co mas za vysilac ?

Re: Reptile S800 SKY SHADOW

stř 25.04.2018 11:31

Flysky Fs-i6 AFHDS

Re: Reptile S800 SKY SHADOW

stř 25.04.2018 11:50

v tom pripade se da pridat samostatna stabilizace.

Dela se jich hafo

- Dualsky dela jednotky ktere se nenastavuji pocitacem (najdes napr. tady https://horejsi.cz/Pages/ListProdukt.as ... 170&fraze= ), mel jsem to na 1.4m / 3kg Decathlonu pro stabilizaci behem rozjezdu.
- Hobby Eagle delaj radu A3 v ruznych verzich a cenach - nektere jsou ala Dualsky ale Super II se da uz nastavit pocitacem pomerne slusne (kamos ji ma ve Fokkeru 1.2m, ja ji mam na test v SE.5) viz napr. https://www.banggood.com/Hobby-Eagle-A3 ... rehouse=CN


Akorat nevim zda je to nejlepsi reseni - pokud litas copter tak je mozna levnejsim resenim seknout tam nejakou F3 (nebo na copter dat F4 a F3 posunout do letadla)

Re: Reptile S800 SKY SHADOW

pon 07.05.2018 8:54

Mimochodem řečeno u S800 je stabilizace v prvém smyslu tohoto slova, tedy opravdu jen stabilizování poryvů atd., celkem zbytečná, S800 létá jak po kolejích samo od sebe.
Něco trochu jiného jsou právě lepší jednotky s určitou mírou autononomie. Naprosté minimum je schopnost automatického srovnání do horizontu jako umí Guardian, ale spíš opravdu něco jako klasická F3/F4 deska s iNAV, kdy to minimálně v nouzi letí i samo a navíc dodává plné informace pro OSD atd.

Jinak ale Reptile S800 létá fakt příjemně a ani v turbulenci není nijak přehnaně citlivé na poryvy atd.
Odeslat odpověď