Switch to full style
Sem můžete psát své zkušenosti se stavebnicemi konkrétních modelů.
Odeslat odpověď

Re: Sea Fury "Riff Raff" 1200mm EPO

sob 05.03.2016 18:15

Dneska jsem si zkusil skočit s kamerkou; nechtěl jsem ji namířit přes vrtuli a dal jsem na křídlo. Její hmotnost se přece jen projevila, přemet nešel udělat vůbec (je tam vidět pokus o něj a jak se éro hned kloní) a než jsem to přetrimoval, byl let poněkud nervózní :oops:


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz
Zároveň jsem tam dal zkušebně znovu GPS; rychlost s vrtulí 14/8 je nějakých 114km/hod proti větříku, po větru pak lehce přes 130km/hod. Nic moc...

edit: Začínám ovšem zvažovat prodej; éro není zrovna vhodné pro původně zamýšlený účel (akce na menších plochách a hřištích) a pro bezproblémové starty a přistání to chce buď golfový trávník nebo lépe zpevněnou plochu a na tu se zase tak často nedostanu...
A kromě toho - ono na velikosti přece jen záleží... :mrgreen:

Re: Sea Fury "Riff Raff" 1200mm EPO

pon 07.03.2016 14:59

tak az z toho vyskubnes tu gps,tak si ji vem do kapsy a prijed. zmerime mi mustanga a ja ti ho pujcim na packy i se stabilizaci.. :-D

Re: Sea Fury "Riff Raff" 1200mm EPO

pon 07.03.2016 15:42

doubravka píše:... zmerime mi mustanga ...

Ale průlety dáš jen na břiše :!:
:mrgreen:

Re: Sea Fury "Riff Raff" 1200mm EPO

pon 07.03.2016 16:13

jyrry píše:Ale průlety dáš jen na břiše :!:
:mrgreen:

Eppckovyho...s velkym uz litat nebudu a ten chodi pres 200 v pruletech.. :-D

Re: Sea Fury "Riff Raff" 1200mm EPO

čtv 07.04.2016 21:01

doubravka píše:... az z toho vyskubnes tu gps ...

Stalo se. Riff Raff je na cestě k novému páníčkovi :)

Re: Sea Fury "Riff Raff" 1200mm EPO

pát 16.09.2016 22:42

A po dlouhé době je opět ve vzduchu! Jenom jsem si ke klapkám přimixoval výškovku obráceně, takže se to při vysunutí klapek dosti vzpínalo. Trochu jsem kvůli provozu na trávě potunil podvozek - odpérované nohy a kola 85mm (největší, co se podařilo zadlabat). Zatím to vypadá, že to funguje, tak tam zkusím nabastlit i ty kryty.



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Sea Fury "Riff Raff" 1200mm EPO

sob 17.09.2016 7:32

Paráda. Koukám že to odpérování hodně prospělo.
Odeslat odpověď