Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: E-flite Carbon-Z Cub
PříspěvekNapsal: ned 03.01.2016 0:13 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.2009
Příspěvky: 476
Bydliště: Praha
Obrázky: 2
Koupils Carbona se spektráckým přijímačem nebo bez? A kolik bere proudu ta vrtule 16x8? Přece jen je o něco větší než originální 15x5,5. Jaké používáš baterky - myslím výrobce, typ a céčka.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: E-flite Carbon-Z Cub
PříspěvekNapsal: pon 04.01.2016 13:37 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.8.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Karolinka
Sunn píše:
Koupils Carbona se spektráckým přijímačem nebo bez? A kolik bere proudu ta vrtule 16x8? Přece jen je o něco větší než originální 15x5,5. Jaké používáš baterky - myslím výrobce, typ a céčka.


CC jsem koupil ve verzi PNP (bez přijímače, ten jsem dodal vlastní AR600). Aku používám Turnigy 4S 5000 mAh 20C, vypočítaný odběr s vrtulí APC 16x8 na 50% plynu je jen kolem 10A. Originál vrtule 15x5.5 je určena pro šestičlánek. Na plný plyn to změřené zatím nemám, musím udělat redukce pro kabeláž wattmetru. Dle RCGroups lze použít pro 6S i vrtuli 17x8 a příkon je pak nějaká 1kW... Můj pohon má odhadem takových 350-400W, pro klidné létání naprosto dostačující, přemet zvládne bez rozběhu. Na silvestra jsem létal v nárazovém větru 7 m/s a jen občas byla potřeba plného plynu, nebylo to ovšem ono vzhledem k plošnému zatížení 52 g/dm2, křídlo je obrovské...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: E-flite Carbon-Z Cub
PříspěvekNapsal: pon 01.02.2016 8:31 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 7.4.2014
Příspěvky: 460
Bydliště: Kostomlaty pod Milešovkou
létám s ním asi 3/4 roku a je to mé oblíbené letadlo
teď mu chci vyměnit přijímač za jeti, na které jsem přešel a postupně měním elektroniku ve všech letadlech
jako slabinu bych viděl podvozek, při přistání mi často odpadávají plastové trojúhelníkové držáky podvozku
kola také nemusela být tak tvrdá
instalace baterií je docela blbě vyřešena, ale existuje způsob, jak to vyřešit (někdo i takový držák baterií vyrábí)
dokázal jsem zlomit při přistání vzpěru křídla, jsou to spíše estetické doplňky..nežli funkční (lze vyřešit zpevněním uhlíkovou kulatinou)
létám na 2x 3S 5000mAh cca 10 minut (je to docela váha, asi 1 kg)
vozím na křídle kameru Rollei 7si

_________________
Sdružení letců Českého středohoří


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: E-flite Carbon-Z Cub
PříspěvekNapsal: ned 18.03.2018 13:42 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 19.11.2010
Příspěvky: 22
Bydliště: Most
Ahojte,
můžete mi prosím poradit? Zasekl jsem se na montáži směrovky, kdy v návodu je napsáno, že se mají zalepit závěsy z obou stran a šroubkem s matičkou připevnit táhlo. No a potom je podle návodu potřeba upravit délku táhla tak, aby směrovka byla na středu. Za boha jsem nepřišel na to jak, mám to táhlo upavit tak, aby byla směrovka ve středu.

Děkuji za každou radu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz