Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 06.10.2013 15:45 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 24.8.2011
Příspěvky: 108
Bydliště: Ostrava-Dubina
Kissman píše:
Jestli je to tak, tak jsi opravdu nemehlo :mrgreen: koukal jsi na videonavod? Lepsi navod uz dostat nemuzes nez ze ti nekdo pred tebou ero postavi a ty to udelas presne jako on... navic si to muzes vratit, zpomalit, divat se na to do zblbnuti...

Kdo neviděl a neporovnal, ten neuvěří :mrgreen:

_________________
Zatím se učím a učím se pořád, ať je to cokoliv, i když penze se blíží


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: čtv 05.10.2017 12:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.3.2010
Příspěvky: 686
Bydliště: Ostrava
Taky jsem se stal majitelem tohoto modelu. Dostal jsem ho darem už slepené. Bylo delší dobu odložené a nikdy nebylo ve vzduchu. Po jeho kontrole jsem se rozhodl, že provedu "generálku". Dnes jsem dílo dokončil a Christen je připraven k záletu. Má sice hmotnost 721 gramů, ale mám za to, že by to nemuselo až tak vadit.
Pokud máze zájem, zde je odkaz na nějaké fotky z generálky :wink:

https://jfv.rajce.idnes.cz/Christen_Eagle_VA_models/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 29.10.2017 11:47 
Mazák
Mazák

Registrován: 28.4.2017
Příspěvky: 1030
Bydliště: Napajedla
bigbenc píše:
No, možná jsem nemehlo, ale už nikdy nebudu kupovat stavebnici od VA-model, možná že už nikdy z celé republiky. Zlatý obrázkový návod na FUN CUB od MULTIPLEXu
Opravdu to chce zkušenosti. Kdybych ty zkušenosti měl, nikdy bych tu stavebnici nekoupil :twisted:


Řekl bych, že až budeš mít zkušenosti, tak si ten model naopak rád koupíš, a nebudeš potřebovat návod skoro vůbec... Třebaže je "blbuvzdorný"...
Firma funguje nějaký ten rok, modely koupila spousta modelářů a pokud jsi to nezvládl ani s videonávodem, pak chyba nebude na straně výrobce ;-)
Pokud ti odpadla přepážka, tak nejspíš nebyla dobře přilepená.
Čím jsi to celé lepil?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 29.10.2017 13:24 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.2009
Příspěvky: 476
Bydliště: Praha
Obrázky: 2
Steve píše:

Řekl bych, že až budeš mít zkušenosti, tak si ten model naopak rád koupíš, a nebudeš potřebovat návod skoro vůbec... Třebaže je "blbuvzdorný"...
Firma funguje nějaký ten rok, modely koupila spousta modelářů a pokud jsi to nezvládl ani s videonávodem, pak chyba nebude na straně výrobce ;-)
Pokud ti odpadla přepážka, tak nejspíš nebyla dobře přilepená.
Čím jsi to celé lepil?


Možná to už za ty 4 roky od jeho příspěvku taky zvládá :-D


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: ned 29.10.2017 16:13 
Mazák
Mazák

Registrován: 28.4.2017
Příspěvky: 1030
Bydliště: Napajedla
Viděl jsem jen datum posledního příspěvku ;-)
A vypadá to, že to spíš celé vzdal :-)
Jde spíš o to, že to trochu vyznělo, jako že ta stavebnice je špatná - a to na základě pár vět od někoho, kdo je mimo průměrnou zručnost ;-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 25.11.2017 17:54 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 24.8.2011
Příspěvky: 108
Bydliště: Ostrava-Dubina
Nepomlouvej, vše jsem začal měřit a proměřovat. Motorová přepážka sice vyosená, ale vyosené byly i vyříznuté otvory pro vsazení spodního křídla, se stejným vyosením, jaké měl motor. Trup se kroutil až hrůza. A jak se začlo rozlepovat křídlo a motorová přepážka( už vlepená od výrobce, ne ta moje podle použitého motoru z překližky 3 mm), letělo to do koše, chytrolíne.
Reklamace totiž neuznána.
A jednoduchost stavby? Pro ty, co jsou ZVYKLÍ si vše dodělat doma, opravdu, nic světoborného.
Dále k tomu mordu, co říkáte stavebnice modelu letadla, nemám co dodat.
A s manuální zručností to nemá nic společného, když dělám věci na 0,1 mm ručně, to je s pilníkem a s ručním nářadím.

_________________
Zatím se učím a učím se pořád, ať je to cokoliv, i když penze se blíží


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 17.07.2018 16:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.3.2010
Příspěvky: 686
Bydliště: Ostrava
Tak si ještě jednou dovolím oživit toto vlákno neboť se mi podařilo mého Christena dostat do vzduchu a nerozbít ho při přistání. Je to můj první RC dvouplošník tak jsem byl při záletu "trošku nervózní". Christen létá pěkně, už má za sebou pár dalších letů. No a co se týče montáže stavebnice tu nemohu kvalifikovaně popisovat, já jsem dělal "generálku" již sestaveného - rozborka a sborka podle toho co jsem našel na netu (hlavně na stránkách výrobce). Dopadlo to dobře.
Máte-li chuť, zde je video ze záletu. To přistání se moc nepovedlo, ale Christen ho vydržel :D



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 18.07.2018 11:17 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 7.12.2014
Příspěvky: 344
Bydliště: Bratislava
Obrázky: 0
Christen Eagle mam aj ja .) trošku som si na nom rozbil predok .( naštastie oprava epp je jednoducha

_________________
T-rex 600 ESP, Mini Prôtos, Blade 230 V2, Spektrum DX8-G2, DX7-G2, DXe


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: stř 18.07.2018 18:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.3.2010
Příspěvky: 686
Bydliště: Ostrava
Podíval jsem se jak vypadal trošku rozbitý předek, opravil jsi to pěkně :wink:
Už se těším až toho svého zase "proženu", zatím si na sebe zvykáme :D


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 02.11.2020 19:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.3.2010
Příspěvky: 686
Bydliště: Ostrava
Tak jsem zase zachytil trošku z poletování s Christenem. Nejsem žádný akrobatický pilot, ale poletování s ním mám rád, je to pohodové éro. (točeno kamerou uchycenou na přilbě - poslední dobou mě takové pokusy baví a navíc teď nějak "nejsou lidi" :D )




Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz