Switch to full style
Sem můžete psát své zkušenosti se stavebnicemi konkrétních modelů.
Odeslat odpověď

Spokojenost s montáží stavebnice CHRISTEN EAGLE II od VA mod

ned 16.06.2013 19:12

Jak jste spokojeni s náročností a postupem montáže stavebnice Christen Eagle II od VA model. Na můj vkus ten cár papíru přiložený jako postup montáže je dost zavádějící nebo jsem nemehlo?
Snad kdybych neměl jako první na sestavení funcub, tak bych takový postup považoval za správný.
Takže otázka zní: Jsem nemehlo? Prosím, dejte mi to znát poněkud ne drsným způsobem. Děkuji.

Re: Spokojenost s montáží stavebnice CHRISTEN EAGLE II od VA

ned 16.06.2013 19:41

http://www.va-models.com/manual/christen-manual.pdf tenhle manuál? CH.E. jsem v ruce nikdy neměl, ale jen podle toho pdf mi to přijde dost intuitivní a srozumitelné.

Re: Spokojenost s montáží stavebnice CHRISTEN EAGLE II od VA

ned 16.06.2013 19:50

Přiložený stavební návod je přehledný, kdyby Ti to nestačilo, stáhni si videomanuál.

http://www.produce.va-models.com/cs/downloads

Re: Spokojenost s montáží stavebnice CHRISTEN EAGLE II od VA

ned 16.06.2013 19:56

Tak jak to vypadá, tak budu zřejmě podle odpovědí dosti velké nemehlo.

Re: Spokojenost s montáží stavebnice CHRISTEN EAGLE II od VA

ned 16.06.2013 19:58

Zkušenosti :wink: ze začátku je každý nemehlo :lol: To byli i ti nejlepší, já třeba zažil začátky Marka Plichty! Nebo moje :lol: Fakt klid, příště na tom budeš líp 8)

Re: Spokojenost s montáží stavebnice CHRISTEN EAGLE II od VA

sob 22.06.2013 18:13

No, možná jsem nemehlo, ale už nikdy nebudu kupovat stavebnici od VA-model, možná že už nikdy z celé republiky. Zlatý obrázkový návod na FUN CUB od MULTIPLEXu
Opravdu to chce zkušenosti. Kdybych ty zkušenosti měl, nikdy bych tu stavebnici nekoupil :twisted:

Re: Spokojenost s montáží stavebnice CHRISTEN EAGLE II od VA

sob 22.06.2013 23:48

Zase naopak budeš třeba velice mile překvapen letovými projevy éra :)

Re: Spokojenost s montáží stavebnice CHRISTEN EAGLE II od VA

ned 23.06.2013 7:05

Pokud se nepletu tak VA dodává ke stavebnicím úplně blbovzdorný videonávod co víc si přát.
http://www.produce.va-models.com/cs/downloads

Re: Spokojenost s montáží stavebnice CHRISTEN EAGLE II od VA

čtv 05.09.2013 12:38

Tak za sebe můžu říci,že stavba dle videomanuálu byla bezproblémová,a to jsem ve stavění ůplný začátečník.A ještě lepší bylo zalítnutí modelu.letěl nádherně,stačilo trošku potrimovat.Díky kluci z Va models za vaše stroje,asi budu váš doživotní zákazník! :D

Re: Spokojenost s montáží stavebnice CHRISTEN EAGLE II od VA

ned 08.09.2013 9:38

No tak já jsem po stavění FUNCUBu asi nějaký rozmlsaný, anebo jsem hlupákem? Nehledě na to, že trup se kroutí jako guma, motorová přepážka hned po prvním letu odpadla, naštěstí motor držel za dráty. Trup je pouze s přepážkou na konci profilu křídla a na podvozek a ještě abych nezapomněl, je tu motorová přepážka.

Re: Spokojenost s montáží stavebnice CHRISTEN EAGLE II od VA

ned 08.09.2013 10:29

Jestli je to tak, tak jsi opravdu nemehlo :mrgreen: koukal jsi na videonavod? Lepsi navod uz dostat nemuzes nez ze ti nekdo pred tebou ero postavi a ty to udelas presne jako on... navic si to muzes vratit, zpomalit, divat se na to do zblbnuti...

Re: Spokojenost s montáží stavebnice CHRISTEN EAGLE II od VA

pon 09.09.2013 15:06

Kde se ti na Ch.E zlomilo křídlo,jak píšeš na jiných stránkách?Já jse ho postavil a zalítnul minulý týden a maximální spokojenost.Dost s ním blbnu a vše drží jak má.Ta křídla jsou z jednoho kusu,rozlepit by se neměla,nebo se pletu?raději ještě vše zkontroluju,ať ho nezruším.Mám ho na nácvik AAA/absolutně amatérská akrobacie/a fakt naprostá spokojenost! :D

Re: Spokojenost s montáží stavebnice CHRISTEN EAGLE II od VA

pon 09.09.2013 15:36

bigbenc píše:No tak já jsem po stavění FUNCUBu asi nějaký rozmlsaný, anebo jsem hlupákem? Nehledě na to, že trup se kroutí jako guma, motorová přepážka hned po prvním letu odpadla, naštěstí motor držel za dráty. Trup je pouze s přepážkou na konci profilu křídla a na podvozek a ještě abych nezapomněl, je tu motorová přepážka.

Ak neodpadla aj s kusmi trupu, tak mám pocit že problém by mohol byť vo voľbe lepidla.
Týka sa možno aj krídla.. možno aj krútenia trupu..
Fakt je, že MPX bude asi hlavne kvoli peneniu do formy trochu iná liga, ale neviem sa ubrániť napísaniu že rozdiel medzi odpadnutou prepážkou a držiacou, by mohol byť v tom že MPX má "vlastné" aj lepidlo a to drží.. (Zacki)..

Re: Spokojenost s montáží stavebnice CHRISTEN EAGLE II od VA

ned 06.10.2013 15:30

Jardátor píše:Kde se ti na Ch.E zlomilo křídlo,jak píšeš na jiných stránkách?Já jse ho postavil a zalítnul minulý týden a maximální spokojenost.Dost s ním blbnu a vše drží jak má.Ta křídla jsou z jednoho kusu,rozlepit by se neměla,nebo se pletu?raději ještě vše zkontroluju,ať ho nezruším.Mám ho na nácvik AAA/absolutně amatérská akrobacie/a fakt naprostá spokojenost! :D

Horní křídlo je ze třech dílů, a zlomilo se ve spoji středního dílu, boky trupu povolené, to je snad lepené lepidlem na papír značky Drago.
Model letadla odložen, už nikdy houbolety.

Re: Spokojenost s montáží stavebnice CHRISTEN EAGLE II od VA

ned 06.10.2013 16:38

Tak s tím křídlem máš pravdu,ja lepené,raději jsem ho vyztužil uhlíkem.já jsem s Ch.A. maximálně spokojen,jak už jsem psal,je to teď můj nejoblíbenější bublinkolet,dá se s ním hodně vyblbnout.
Odeslat odpověď