Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 16.06.2013 18:12 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 24.8.2011
Příspěvky: 108
Bydliště: Ostrava-Dubina
Jak jste spokojeni s náročností a postupem montáže stavebnice Christen Eagle II od VA model. Na můj vkus ten cár papíru přiložený jako postup montáže je dost zavádějící nebo jsem nemehlo?
Snad kdybych neměl jako první na sestavení funcub, tak bych takový postup považoval za správný.
Takže otázka zní: Jsem nemehlo? Prosím, dejte mi to znát poněkud ne drsným způsobem. Děkuji.

_________________
Zatím se učím a učím se pořád, ať je to cokoliv, i když penze se blíží


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: ned 16.06.2013 18:41 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
http://www.va-models.com/manual/christen-manual.pdf tenhle manuál? CH.E. jsem v ruce nikdy neměl, ale jen podle toho pdf mi to přijde dost intuitivní a srozumitelné.

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: ned 16.06.2013 18:50 
Mazák
Mazák

Registrován: 6.3.2011
Příspěvky: 660
Bydliště: Sedlatice (Telč)
Přiložený stavební návod je přehledný, kdyby Ti to nestačilo, stáhni si videomanuál.

http://www.produce.va-models.com/cs/downloads

_________________
Hitec Aurora 9
3DP mini, Loop a další


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: ned 16.06.2013 18:56 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 24.8.2011
Příspěvky: 108
Bydliště: Ostrava-Dubina
Tak jak to vypadá, tak budu zřejmě podle odpovědí dosti velké nemehlo.

_________________
Zatím se učím a učím se pořád, ať je to cokoliv, i když penze se blíží


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 16.06.2013 18:58 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
Zkušenosti :wink: ze začátku je každý nemehlo :lol: To byli i ti nejlepší, já třeba zažil začátky Marka Plichty! Nebo moje :lol: Fakt klid, příště na tom budeš líp 8)

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: sob 22.06.2013 17:13 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 24.8.2011
Příspěvky: 108
Bydliště: Ostrava-Dubina
No, možná jsem nemehlo, ale už nikdy nebudu kupovat stavebnici od VA-model, možná že už nikdy z celé republiky. Zlatý obrázkový návod na FUN CUB od MULTIPLEXu
Opravdu to chce zkušenosti. Kdybych ty zkušenosti měl, nikdy bych tu stavebnici nekoupil :twisted:

_________________
Zatím se učím a učím se pořád, ať je to cokoliv, i když penze se blíží


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 22.06.2013 22:48 
Mazák
Mazák

Registrován: 6.3.2011
Příspěvky: 660
Bydliště: Sedlatice (Telč)
Zase naopak budeš třeba velice mile překvapen letovými projevy éra :)

_________________
Hitec Aurora 9
3DP mini, Loop a další


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: ned 23.06.2013 6:05 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.6.2007
Příspěvky: 3115
Bydliště: Středočesko, ČR
Obrázky: 0
Pokud se nepletu tak VA dodává ke stavebnicím úplně blbovzdorný videonávod co víc si přát.
http://www.produce.va-models.com/cs/downloads

_________________
Fyziku respektuji, ale nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2018/1139 NE = už nelítám


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: čtv 05.09.2013 11:38 
Mazák
Mazák

Registrován: 2.2.2012
Příspěvky: 1248
Tak za sebe můžu říci,že stavba dle videomanuálu byla bezproblémová,a to jsem ve stavění ůplný začátečník.A ještě lepší bylo zalítnutí modelu.letěl nádherně,stačilo trošku potrimovat.Díky kluci z Va models za vaše stroje,asi budu váš doživotní zákazník! :D


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 08.09.2013 8:38 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 24.8.2011
Příspěvky: 108
Bydliště: Ostrava-Dubina
No tak já jsem po stavění FUNCUBu asi nějaký rozmlsaný, anebo jsem hlupákem? Nehledě na to, že trup se kroutí jako guma, motorová přepážka hned po prvním letu odpadla, naštěstí motor držel za dráty. Trup je pouze s přepážkou na konci profilu křídla a na podvozek a ještě abych nezapomněl, je tu motorová přepážka.

_________________
Zatím se učím a učím se pořád, ať je to cokoliv, i když penze se blíží


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 08.09.2013 9:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.4.2009
Příspěvky: 2087
Bydliště: Sokolov
Jestli je to tak, tak jsi opravdu nemehlo :mrgreen: koukal jsi na videonavod? Lepsi navod uz dostat nemuzes nez ze ti nekdo pred tebou ero postavi a ty to udelas presne jako on... navic si to muzes vratit, zpomalit, divat se na to do zblbnuti...

_________________
Jeti DC-16 | „Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora“


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 09.09.2013 14:06 
Mazák
Mazák

Registrován: 2.2.2012
Příspěvky: 1248
Kde se ti na Ch.E zlomilo křídlo,jak píšeš na jiných stránkách?Já jse ho postavil a zalítnul minulý týden a maximální spokojenost.Dost s ním blbnu a vše drží jak má.Ta křídla jsou z jednoho kusu,rozlepit by se neměla,nebo se pletu?raději ještě vše zkontroluju,ať ho nezruším.Mám ho na nácvik AAA/absolutně amatérská akrobacie/a fakt naprostá spokojenost! :D


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 09.09.2013 14:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.5.2006
Příspěvky: 9047
Bydliště: Bratislava dnv SK
bigbenc píše:
No tak já jsem po stavění FUNCUBu asi nějaký rozmlsaný, anebo jsem hlupákem? Nehledě na to, že trup se kroutí jako guma, motorová přepážka hned po prvním letu odpadla, naštěstí motor držel za dráty. Trup je pouze s přepážkou na konci profilu křídla a na podvozek a ještě abych nezapomněl, je tu motorová přepážka.

Ak neodpadla aj s kusmi trupu, tak mám pocit že problém by mohol byť vo voľbe lepidla.
Týka sa možno aj krídla.. možno aj krútenia trupu..
Fakt je, že MPX bude asi hlavne kvoli peneniu do formy trochu iná liga, ale neviem sa ubrániť napísaniu že rozdiel medzi odpadnutou prepážkou a držiacou, by mohol byť v tom že MPX má "vlastné" aj lepidlo a to drží.. (Zacki)..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 06.10.2013 14:30 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 24.8.2011
Příspěvky: 108
Bydliště: Ostrava-Dubina
Jardátor píše:
Kde se ti na Ch.E zlomilo křídlo,jak píšeš na jiných stránkách?Já jse ho postavil a zalítnul minulý týden a maximální spokojenost.Dost s ním blbnu a vše drží jak má.Ta křídla jsou z jednoho kusu,rozlepit by se neměla,nebo se pletu?raději ještě vše zkontroluju,ať ho nezruším.Mám ho na nácvik AAA/absolutně amatérská akrobacie/a fakt naprostá spokojenost! :D

Horní křídlo je ze třech dílů, a zlomilo se ve spoji středního dílu, boky trupu povolené, to je snad lepené lepidlem na papír značky Drago.
Model letadla odložen, už nikdy houbolety.

_________________
Zatím se učím a učím se pořád, ať je to cokoliv, i když penze se blíží


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 06.10.2013 15:38 
Mazák
Mazák

Registrován: 2.2.2012
Příspěvky: 1248
Tak s tím křídlem máš pravdu,ja lepené,raději jsem ho vyztužil uhlíkem.já jsem s Ch.A. maximálně spokojen,jak už jsem psal,je to teď můj nejoblíbenější bublinkolet,dá se s ním hodně vyblbnout.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz