Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: P-51 Mustang - Mountain Models
PříspěvekNapsal: ned 18.09.2016 2:32 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.2011
Příspěvky: 448
Bydliště: Brisbane
Na dovolene v USA jsem si koupil predcasneho Jeziska a to P-51 Mustang od Mountain Models.

Vse prislo naprosto precizne zabalene v krabici behem dvou dnu (posilano v ramci USA). Stavebnice obsahuje veskerou bizuterii, kolecka, pripravu na podvozek, obsahly manual, vylisky vcetne budiku v kokpitu a vyrezy vypadaji velmi pekne (uvidime jak pujde stavba).
Pokud bude zajem hodim foto ze stavby (ocekavam cca pul roku az rok, kvuli casove vytizenosti). Jako prvni budu laminovat planek a oscanuji vsechny balzove kousky pro mozne pozdejsi opravy.

Příloha:
P9170001.JPG
P9170001.JPG
[ 62.98 KiB | Zobrazeno 2633 krát ]



Omlouvam se za diakritiku, pisi na pracovnim PC, kde nemam prava pridat cestinu.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: P-51 Mustang - Mountain Models
PříspěvekNapsal: sob 17.12.2016 3:51 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.2011
Příspěvky: 448
Bydliště: Brisbane
Prislo lepidlo (je docela problem tu sehnat foam safe ridke lepidlo - normalni pouzivat nemohu) takze jsem zacal stavet.
Planek jsem si nechal oscanovat a zalaminovat. Stejne tak vsechny vyrezy v balze jsem si oscanovat, kdybych potreboval delat duplikat nejakych dilu.
Plan potazen kuchynskou folii a zacalo se lepit. Zatim vse pasuje naprosto presne, vsude jsou zamky takze jak se neco na sucho vyzkousi uz se to nikam nehne. Vyrezy ne presne odpovidaji planu (neco je o 1-2mm mensi/vetsi, nebo jsou vzpery posunute o par mm), ale diky zamkum neni moc co resit.

Prvni dojmy? Rozhodne bych kupoval znova, vlastne i premyslim ze si koupim stejnou stavebnici jeste jednou :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: P-51 Mustang - Mountain Models
PříspěvekNapsal: ned 18.12.2016 10:15 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.2011
Příspěvky: 448
Bydliště: Brisbane
Bocnice a vzpery v bocninich zalepeny. Vymenil jsem M3 zapichovaci matice za metricke a zalepil. Vsechno ostatni sestaveno na sucho (dle manualu).
Ted uz jen vsechno prolit sekundakem.


Přílohy:
IMG_20161218_190646_crop.jpg
IMG_20161218_190646_crop.jpg
[ 64.97 KiB | Zobrazeno 1675 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz