Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: SKY BEETLE od FSK
PříspěvekNapsal: pát 10.11.2006 11:12 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.10.2006
Příspěvky: 305
Koupil jsem si to ve stavebnici , lae bohuzel jsem zjistil , ze jsem alergickej na nejakou slozku obsazenou v lepidlech na tyto materialy :cry: .Nenajde se na severu cech (nejlepe Most a pod.) nekdo,kdo by mi to zkompletoval?Pisou ze je to stavba na 4 hodinky,ja to vidim tak na 2.Za nakou uplatu...reknete si.Penize,flaska...?Pritelkyni nepucuju :lol: :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY BEETLE od FSK
PříspěvekNapsal: pát 10.11.2006 11:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2004
Příspěvky: 3424
Bydliště: kousek od Hradec Králové
ALIEN píše:
Koupil jsem si to ve stavebnici , lae bohuzel jsem zjistil , ze jsem alergickej na nejakou slozku obsazenou v lepidlech na tyto materialy :cry: .Nenajde se na severu cech (nejlepe Most a pod.) nekdo,kdo by mi to zkompletoval?Pisou ze je to stavba na 4 hodinky,ja to vidim tak na 2.Za nakou uplatu...reknete si.Penize,flaska...?Pritelkyni nepucuju :lol: :wink:


Na co jsi alergickej? Lepidel jsou 'miliony' a určitě by se našlo takové, které by drželo a přitom ti nevadilo. Netřeba všechno lepit vteřiňákem :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 10.11.2006 15:09 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.10.2006
Příspěvky: 305
To je na dlouho.Nehledam alternativni lepidlo,nebudu na sobe delat pokusy :).Hledam nekoho,kdo to da do kupy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 10.11.2006 16:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2004
Příspěvky: 3424
Bydliště: kousek od Hradec Králové
ALIEN píše:
To je na dlouho.Nehledam alternativni lepidlo,nebudu na sobe delat pokusy :).Hledam nekoho,kdo to da do kupy.


Jestli je to klasický 'polystyreňák', tak by na to mohly fungovat i disperzní lepidla (lepší 'Herkules'). To je podle mě dost hypoalergení, to by ti vadit nemělo. Ale jestli ti jde jen o to, že se ti to prostě jen nechce lepit tak to řekni rovnou :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 10.11.2006 17:05 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.10.2006
Příspěvky: 305
Kovboj píše:
ALIEN píše:
To je na dlouho.Nehledam alternativni lepidlo,nebudu na sobe delat pokusy :).Hledam nekoho,kdo to da do kupy.


Jestli je to klasický 'polystyreňák', tak by na to mohly fungovat i disperzní lepidla (lepší 'Herkules'). To je podle mě dost hypoalergení, to by ti vadit nemělo. Ale jestli ti jde jen o to, že se ti to prostě jen nechce lepit tak to řekni rovnou :lol:

EE jsem trochu i astmatik.Disperznim lepidlem to lepit nebudu,to to muzu rovnou sesit sesivackou.Krom toho,tebe se to stejne netyka :) pac jsi z Hradce :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 11.11.2006 14:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2004
Příspěvky: 3424
Bydliště: kousek od Hradec Králové
ALIEN píše:
EE jsem trochu i astmatik.Disperznim lepidlem to lepit nebudu,to to muzu rovnou sesit sesivackou.Krom toho,tebe se to stejne netyka :) pac jsi z Hradce :lol:


Myslím že ty lepidla podceňuješ - třeba takový český SAMSON D3 by to podlě mě udržet měl v klidu. Je to stejně jako Purex hlavně lepidlo na nábytek a po vytvrzení je nornálě odolné vodě.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz