Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 04.11.2006 16:28 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

semir píše:
ALIEN píše:
Prdlajs,me to slape fpohode.Tobe asi shori vsechno na co sahnes :lol: ,nehori i voda v bazenu,kdyz se ji dotknes? :lol:

upokoj sa a prestan ma urazat. Voda v bazene nehori, o to sa neboj. Nebudem sa znizovat na tvoju uroven a debatovat s tebou o tom co mi zhori a co nezhori. Mam svoje skusenosti a chcel som sa len podelit, ak netreba, vporiadku. skoncil som, radsej si pusti draka, na 100% ti nic nezhori a nedopleties nikoho, kto si bellancu kupi.

Nebud netykavejh.Byl to JOKE(asi nepochopenej).Tak srry.Uznavam,ten regulator neni slavnej,ale nemusis shoret za kazdou cenu.
Jeste jednou se ti omlouvam,za nevydareny vtip.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 04.11.2006 17:35 
Mazák
Mazák

Obrázky: 0
ok, stane sa kazdemu. regulatory nie su slavne, buducich majitelov na to treba upozornit

Profil Soukromé album  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 07.11.2006 21:32 
Nováček serveru
Nováček serveru

Nevím kolik do toho chceš investovat a jak moc se chceš stát modelářem. To je nutný si ujasnit hned na začátku.Na trhu je poměrně dost setů pro "začátečníky" většinou z Číny, ale podle vlastních vypozorovaných zkušeností to jsou sety, které slouží k jednorázovému prodeji a málokterý zákazník se opět vrátí. Já jsem začínal se Sky Lady a musím říci, že kdybych nebyl tak tvrdohlavý a hlavně nechtěl uznat, že "na to prostě nejsem", tak bych s tím zase skončil. Potom jsem si pořídil letadlo Mini Mag od firmy MULTIPLEX. Problém je jenom s cenou, protože cena letadla je cca 1 800, ale k tomu je třeba počítat veškeré vybavení (přijímač, regulátor, serva atd.) Dále vysílačka (alespoň 4ch, lépe více), doporučuji vyměnit přiložený motor 400 s vrtulí, za střídavý motor se sklopnou vrtulí 9/5 a jako napájení požít LiPol 3 článek. Potom je to letadlo, se kterým už se dá doopravdy lítat celkem slušně. Hlavně je to hornoplošník, což si myslím, že je pro začátečníka ideální. Ale hlavní plus, které oceňuji u tohohle letadla je materiál. Matriálem je ELAPOR (patent MULTIPLEX). Na první pohled podobný polasterenu, ale je neskutečné co tenhle materál vydrží a když už se povede to doopravdy rozbít, tak stačí kyanoakrylátové vteřinové lepidlo a oprava je hotová během několika vteřin. Pokud dojde ke "zmačkání" některých dílů, perfektně funguje horká voda na poškozená místa a materiál se vrátí ve velké míře zpět (tvarová paměť). Jak jsem napsal už na začátku, je to otázka kolik do toho chceš investovat.

Four Star (po opravě)
Piper CUB (ve stavbě)
Spice Wallker (ve stavbě)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 09.11.2006 9:57 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Ja sem začal s Easy Glidrem jeto ve startu někde k 8000 Kč se slušnou 4 kanalovkou ( kupoval jsem ZEBRU od Hi-tecu) ale výsledek a kvalita letové vlastnosti naprostá pohoda a Elapor je opravdu v pohodě jeto houba mam za sebou par přistání o kterých se nedá říct že patří mezi ty šťastné, ale v podstatě dopadly dobře letadlo je celé po slepení prasklého křídla je jak nové pokud cheš shlédnout jak fotky tak video z letu podívej se na me stránky

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 09.11.2006 10:39 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Ja uz bych tuhle diskuzi ukoncil.Spravnej modelar stejne zacinal na Účkách s MK-17 kou :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 09.11.2006 13:28 
Mazák
Mazák

ALIEN píše:
Ja uz bych tuhle diskuzi ukoncil.Spravnej modelar stejne zacinal na Účkách s MK-17 kou :)

asi nejsem spravnej modelar. tahat ero na provazku mi prislo vzdycky takovy divny :-D

Profil {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 09.11.2006 13:41 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Tato debata o správnosti modelařiny mi připadá divná neboť každému jeho srdce táhne jistým směrem, mně taky nelákají špagátky to si mohu pustit draka ale je fakt že v době mých začátku cca 20 let zpátky na vysílačku mel málo kdo :P

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 09.11.2006 14:40 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

tak me je 21,takze nejsem zase matador.Hlavne myslim ze pred 20ti lety tech vysilacek moc nebylo :).Videl jsem takovou tu ceskou herku,Modela co mela jedno tlacitko :lol: a melo polohy UPLNE(treba doleva) a uplne(TREBA doprava) a pak tokovej mezicuk :) na kterym kdyz to bylo tak smerovka trepotala zleva doprava :lol: a tim to melo letet "rovne"

Ale je pravda ze se bavime uplne zcestne.Krom toho je to na jine tema nez je EXTRA rc set :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 10.11.2006 11:16 
Mazák
Mazák

pokud chces rcset se skutecne kvalitnim vybavenim za rozumnou cenu, kup si spacescooter - nic lepsiho za ty prachy nesezenes

kdysi jsem mel i bellancu, ale to bylo kvalitou i vydrzi materialu o dve tridy horsi. nekdo tvrdi, ze ovladani kridelky pro zacatecnika neni, ovsem ja jsem se jako zacatecnik se smerovkou nikdy poradne nenaucil a jak jsem dostal do ruky ero s kridelkama, lital jsem v pohode.

Profil {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 10.11.2006 13:47 
Mazák
Mazák

nebo easy star v setu

Profil {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 10.11.2006 14:17 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

at to tu uz nekdo zavre :lol: opakuji se tu nazory :lol: a hlavne uz to je zcestneeee :lol:

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2