Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 27.05.2011 17:27 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 15.9.2009
Příspěvky: 244
Tak hotovo. Letadlo je komplet pripravene na zalet.

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Osazeno nasledne:
Motor Turnigy 3639 1100kv
ESC Turnigy 60A
Serva kridelka HG-D260HB
Serva vyskovka, smerovka HG-D250HB
Vrtule APC 12x6
Baterie Turnigy nanotech 2200mAh 4S 25-50C
Prijimac Optima 6

Letova hmotnost 1565g
Tah na zemi na minciri na max. plyn 2185g
Max. odber na max. plyn 43A

Nevim, kde jsem udelal chybu, ale letadlo je proste tezke na zadek...takze baterie musi byt zasunuta uplne ve predu, v lozi motoru (mozna lehci serva vyskovky a smerovky, by to trochu vylepsili). Navic jsem dodelal oddeleni motoru a baterky hranolkem+ baterii uchytil na suchac.

Ted uz jen pockat na pekne pocasi a vrhnout se na zalet.

_________________
Misa+ Hitec Aurora 9, MPX Acromaster, homemade Click alias Pitchus, quadcopter Hydropero 2


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.06.2011 17:23 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 2.6.2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Zeleneč
Chybu si neurobil nikde ono to tazisko proste tak vychadza. Ja som dal nakoniec baterky 2650mAh 4S

a uz pekne bolo je to zaletene?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.06.2011 20:15 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 15.9.2009
Příspěvky: 244
Nerekl bych, ze ma za sebou zalet, protoze to jeste neni vse sestelovane, ale v nedeli rano za mlhy jsem se vypravil na prvni start. Dal jsem celkem tri starty a tri pristani:-) Pristani byly dvakrat s kotrmelcem, jelikoz jsou male kolecka a v trave se to zaseklo. Taky je to moje prvni konstrukcni ero, takze pristavani na rychlosti teprve trenuji. Objednal jsem kolecka vetsi a boticky pujdou pryc, sice to vypada pekne, ale redeji zvolim praktickou variantu. Co se tyka letu a meho nastavovani, tak jsem jen trochu vytrimovl kridelka. LEtove vlastnosti se mi zdaji byt dobre...ale kdyz jsem zkousel loping, tak jsem mel malou rychlost a spadlo to po kridle, jak jsi psal. Pri vetsi rychlosti, se krasne povedl na druhy pokus. Do souvratu leti tak, ze je potreba porad nekam ridit, ale jelikoz byla mlha a bal jsem se, tak jsem moc veci nezkousel. Mozna budu jeste hybat tezistem, nebo delat nejake zasahy, ale musim pockat na nevetrne a pekne pocasi. Sobotu jsem prosvihnul. Taky mam jen jednu baterku, takze jsem letel, dobijel, letel dobijel. Po 5-ti minutach letu z baterky ubylo cca 900mAh, takze si myslim, ze tam vetsi davat nebudu. Jak budu mit zaplej notebook, dam nejakou fotku, kamos fotil, tak aspon pujde videt v jakem mliku jsem lital:-) Celkove jsem spokojenej a uz se tesim na dalsi starty.

_________________
Misa+ Hitec Aurora 9, MPX Acromaster, homemade Click alias Pitchus, quadcopter Hydropero 2


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.06.2011 20:39 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 15.9.2009
Příspěvky: 244
Tak jsem prestal byt lenoch a zapl jsem notebook. Jinak fotky poridil kamarad Misisi, takze vrele diky!

Staticke obrazky:
Obrázek
Obrázek

Posledni start:
Obrázek

Prubeh letu:
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Pristani s kotoulem bez nasledku:
Obrázek
Obrázek
Obrázek

_________________
Misa+ Hitec Aurora 9, MPX Acromaster, homemade Click alias Pitchus, quadcopter Hydropero 2


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 24.07.2012 9:10 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 25.12.2009
Příspěvky: 164
Bydliště: Bašť (CZ)
Ahoj, mam na tomto lietadle namontovanu vrtulu 11x4.7, motor 35-42 a baterku 2200 3S. At delame co delame, furt je to akoby tazke na zadok. Dovazoval som +80g do nosa. Mam uz podozrenie, ze ta vrtula ma slaby tah, ze nedostane lietadlo do potrebnej rychlosti a tym padom zadny stabilizator nedava potrebny vztlak. Je to mozne ?
Diky.
P

_________________
HK450GT flybarless, MicrobeastX 2.0, TG9x 2.4GHz, AXN FloaterJet


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 24.07.2012 11:38 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 15.9.2009
Příspěvky: 244
ahoj, letadlo uz nemam, ale co si pamatuji, tak jsem mel ten samy problem...sice jsem do cumaku zadne zavazi nedaval, ale epoxidem jsem zpevnoval motorovou prepazku (prvni zatez), pak jsem delal prepazku pro oddeleni motoru od akumulatoru+ regulator jsem namontoval na loze motoru z boku co nejvic dopredu (musel jsem delat napajeci prodluzku). Baterku (ctyrclanek) jsem mel narvanou uplne do cumaku a teziste mi vychazelo tak tak. Letova vaha vychazela na cca 1,6kg s 4clankem 2200mah a vrtuli apc 12x6. Byla to tezka potvora a na tenhle motor 3639 to rozhodne neletelo do nebe do nekonecna.
asi bych poradil nacpat veci a elektroniku co nejvic dopredu...myslim si, ze mohli udelat domecky na serva trochu blize tezisti, letadlo je fakt tezke na zadek. kolik otacek na volt mas u motoru? rekl bych, ze vrtule co mas je mala...dal bych spis 12x6.
ted jsem si jeste vzpomel, taky pomohl plastovy kuzel, ktery byl docela tezky a opet vylepsil trefovani se do teziste bez pridavani zateze...olovo jsem akorat daval ne pricnik mezi kridlama na jednu stranu, abych letadlo dovazil.

_________________
Misa+ Hitec Aurora 9, MPX Acromaster, homemade Click alias Pitchus, quadcopter Hydropero 2


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: EP-Pitts 42 inch Electric ARF a teziste
PříspěvekNapsal: sob 28.07.2012 10:09 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 25.12.2009
Příspěvky: 164
Bydliště: Bašť (CZ)
Ahoj, dik za info. Mas o jeden clanok naviac nez ja takze to by tomu odpovedalo. Vyhladovo pocitam s 2650mAh trojclankom, zda sa ze toci slusne, motor 1100 k/V ale vrtula je blato. Mam pocit, tak od polovice plynu sice pocut vyssie otacky ale lietadlo uz nijak zvlast nezrychluje. Skusim este presunut pod kryt motoru aj prijimac.

_________________
HK450GT flybarless, MicrobeastX 2.0, TG9x 2.4GHz, AXN FloaterJet


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 06.03.2016 20:58 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 10.6.2013
Příspěvky: 53
Bydliště: Praha 9 - Střížkov
Obrázky: 0
Panove, dnes jsem si ho donesl bez navodu, bez nazvu a dekujiiiiiii ;). Mam teziste a rady a to se pociiiita ;)

MOC DIK

Kdyby ho jeste nekdo mel, at se ozve, urcite bych se jeste neco zeptal, nebo nejake videjko... vsechny obrazky jiz nejsou hehe.

_________________
G Rookie, MPX Funcub - oprava, RC Crack Yak , RC RS-352, TF Elder 40 - před stavbou
G MX-20,MC-20


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: cz.bobes, Seznam.cz [Bot] a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz