Switch to full style
Sem můžete psát své zkušenosti se stavebnicemi konkrétních modelů.
Odeslat odpověď

ned 16.07.2006 22:39

helbo píše:
zdzd píše:
Blizz píše:a jde to i nejak namixovat, kdyz mam vysilacku 4-kanalovou Flash 4 ??


A kam by jsi chtěl namixovat tu pátou funkci, když máš jen čtyřkanál?

Jedině ten kabel.


myslim ze v tom nebude problem... predsa si to namixuje na jeden knipel, alebo je tam niekde problem ?


Problém v tom asi bude. Flash 4 je pětikanál:

1. Křidélka
2. Výškovka
3. Motor
4. Směrovka
5. Neproporcionální (podvozek a pod.)

Knipl čert vem, ale kam by dal to další servo co potřebuje? Navíc to rádio ani potřebné mixy nemá...

ned 16.07.2006 22:46

blesk píše:
zdzd píše:
Blizz píše:a jde to i nejak namixovat, kdyz mam vysilacku 4-kanalovou Flash 4 ??


A kam by jsi chtěl namixovat tu pátou funkci, když máš jen čtyřkanál?

Jedině ten kabel.
tak treba deda mam lasera 4 fm a ja na větroní(mam optic 6 fm) na vetroni mam kridelka v 1 a 6kanalu(namixovane jako brzdy) pri ladeni polohy serva jsem si vsiml ze pri zahýbaní kniplem křidélek se hybou obě dvě a ve spravne smyslu tak nevim... treba to pujde...
tva uvaha je spravna zdzd ja bych to taky tak rekl kdyby se mi nestalo toto :D


Ne zcela jsem tě pochopil. Myslíš, situaci, kdy je na přijímači více kanálů jako na vysílači? Ano, pak se v závislosti na konstrukci dekódéru v přijímači může stát, že se na "neexistujících" kanálech začnou opakovat kanály. Jednička třeba na šestce, dvojka pak na sedmičce a pod. (posun záleží na počtu kanálů vysílaných vysílačem).

Pak by to šlo po patřičném prověření opravdu použít jako Y-kabel. Nejedná se ale o žádný mix, nýbrž o vlastnost dekodéru přijímače postaveného na principu posuvného registru.

ned 16.07.2006 23:18

zdzd píše:
Problém v tom asi bude. Flash 4 je pětikanál:

1. Křidélka
2. Výškovka
3. Motor
4. Směrovka
5. Neproporcionální (podvozek a pod.)

Knipl čert vem, ale kam by dal to další servo co potřebuje? Navíc to rádio ani potřebné mixy nemá...


ja tu vysielacku nepoznam... takze neviem co je v nej

ned 16.07.2006 23:19

zdzd píše:
blesk píše:
zdzd píše:
Blizz píše:a jde to i nejak namixovat, kdyz mam vysilacku 4-kanalovou Flash 4 ??


A kam by jsi chtěl namixovat tu pátou funkci, když máš jen čtyřkanál?

Jedině ten kabel.
tak treba deda mam lasera 4 fm a ja na větroní(mam optic 6 fm) na vetroni mam kridelka v 1 a 6kanalu(namixovane jako brzdy) pri ladeni polohy serva jsem si vsiml ze pri zahýbaní kniplem křidélek se hybou obě dvě a ve spravne smyslu tak nevim... treba to pujde...
tva uvaha je spravna zdzd ja bych to taky tak rekl kdyby se mi nestalo toto :D


Ne zcela jsem tě pochopil. Myslíš, situaci, kdy je na přijímači více kanálů jako na vysílači? Ano, pak se v závislosti na konstrukci dekódéru v přijímači může stát, že se na "neexistujících" kanálech začnou opakovat kanály. Jednička třeba na šestce, dvojka pak na sedmičce a pod. (posun záleží na počtu kanálů vysílaných vysílačem).

Pak by to šlo po patřičném prověření opravdu použít jako Y-kabel. Nejedná se ale o žádný mix, nýbrž o vlastnost dekodéru přijímače postaveného na principu posuvného registru.


suhlas

pon 17.07.2006 0:39

zdzd píše:
helbo píše:
zdzd píše:
Blizz píše:a jde to i nejak namixovat, kdyz mam vysilacku 4-kanalovou Flash 4 ??


A kam by jsi chtěl namixovat tu pátou funkci, když máš jen čtyřkanál?

Jedině ten kabel.


myslim ze v tom nebude problem... predsa si to namixuje na jeden knipel, alebo je tam niekde problem ?


Problém v tom asi bude. Flash 4 je pětikanál:

1. Křidélka
2. Výškovka
3. Motor
4. Směrovka
5. Neproporcionální (podvozek a pod.)

Knipl čert vem, ale kam by dal to další servo co potřebuje? Navíc to rádio ani potřebné mixy nemá...

zdzd tentokrat to nechapu ja, jak to ze kdyz mas kamos eclipsu tak do prijimace zapoji kridelka na 1 a myslim 5 nebo 6 kanal a funguje mu to jako pres V kabel i kdyz to nema nijak namixovane, proste zapoji a funguje to, nejak to nechapu, muzes mi to pls. vysvetlit?

pon 17.07.2006 9:00

zelda píše:zdzd tentokrat to nechapu ja, jak to ze kdyz mas kamos eclipsu tak do prijimace zapoji kridelka na 1 a myslim 5 nebo 6 kanal a funguje mu to jako pres V kabel i kdyz to nema nijak namixovane, proste zapoji a funguje to, nejak to nechapu, muzes mi to pls. vysvetlit?



1. Bavíme se o Flash 4, který nic takového neumí.

2. Tvůj kámoš má v Eclipse na 100% zapnutý mix flaperony, delta nebo něco takového. Jinak by na dotyčném kanále přijímače neměl druhé křidélko, ale výstup z ovladače příslučného kanálu (spínač, točítko...)
Odeslat odpověď