Reklama

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 19.06.2009 16:51 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Příště se musíš lépe vyjadřovat:

"Pro motor jsem udělal motorové lože. Uchycení motoru do krytu na 4 malé vruty je podivné "

Až ráno jsem pochopil, co jsi myslel. Motor je uchycen tak jak píšu já a i Ty dnes ráno. Haubna(s motorem) je uchycena k trupu 4 vruty. Tak je to správně. A ta Bonnie má uplně stejné uchycení. Jenom je tam rozdíl, že trup je laminát a ne balsa. A pokud se nemýlím, tak má stejné uchycení i Laser. Ten má také laminátový trup. V žádném případě nesrovnávám cvičný model s akrobatem. Jen tvrdím, že uchycení je na 3 modelech stejné. Vše od p. Kostky. :lol: :lol:

Předmět příspěvku: Re: Wildcap elektro RCMpelikán
PříspěvekNapsal: ned 09.10.2016 19:09 
Nováček serveru
Nováček serveru

Zdravím,
na Model hobby jsem koupil ve výprodeji PEL MEL od Pelikána kompletní stavebnici modelu Wildcap. Jediné, co už v krabici nebylo, je stavební návod.
Tímto se Vás chci zeptat, zda někdo vlastníte návod a jste ochotný mi ho naskenovat. Za případné další postřehy a rady ke složení modelu budu také rád. Díky

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2