Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 130 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Tulix
PříspěvekNapsal: sob 09.05.2009 19:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.6.2004
Příspěvky: 501
Bydliště: Olomouc
tak jsem to dnes dovezl na letiště,vybalil z bedny,vložil aku do TX,éra a vrhnul to a vo no to.....prostě letělo.....ůžasné....těžiště ok,stabilita super,(konečně vzepětí),mechanika výklopné části funguje pouze za letu kdy se vrtulka zastaví u pylonu na tzv,půl žerdi a po té zajede do trupu.myslím že lépe to funguje na tzv.ruční ovládání ne přes plyn.motoru,tady tahu to má opravdu dost,v letu to vypadá bezva.Jako první éro se to dá použít pod dohledem statného učitele.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 09.05.2009 20:58 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2005
Příspěvky: 10798
Bydliště: ČR, P6 Dědina, Letiště: Trněný Újezd
Obrázky: 11
Tak tak. Zrovna ho testujeme pro RCserver. Zatim z tech ruznejch EPP setovych radobyvetronu lita urcite nejlip. Dnes jsem si ho napipal do MC-19 a vylital 2 baterky... Akorat mi trosku vadi zmena teziste pri zaklopeni pylonu (posune se dozadu), na lepsim Tx to jde kompenzovat mixem, ale na te setove vysilacce nic moc.

_________________
Abu (Tomáš S.) - MC19 - kanál č.90 na 40MHz


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 09.05.2009 20:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.5.2003
Příspěvky: 1323
Bydliště: Plzeň - jih
Kecáš. Opravdu to funguje z krabice? Lámeme si nad tím hlavu už od výstavy, kdy se mi dostaly do ruky prospekty. Říkali jsme si, že by to mohlo být zajímavé, ale že by to fungovalo až tak, by si nikdo nemyslel.
Fotky?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 09.05.2009 21:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.6.2004
Příspěvky: 501
Bydliště: Olomouc
Abu píše:
Tak tak. Zrovna ho testujeme pro RCserver. Zatim z tech ruznejch EPP setovych radobyvetronu lita urcite nejlip. Dnes jsem si ho napipal do MC-19 a vylital 2 baterky... Akorat mi trosku vadi zmena teziste pri zaklopeni pylonu (posune se dozadu), na lepsim Tx to jde kompenzovat mixem, ale na te setove vysilacce nic moc.
trim mi stačil...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 09.05.2009 21:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.6.2004
Příspěvky: 501
Bydliště: Olomouc
Honza píše:
Kecáš. Opravdu to funguje z krabice? Lámeme si nad tím hlavu už od výstavy, kdy se mi dostaly do ruky prospekty. Říkali jsme si, že by to mohlo být zajímavé, ale že by to fungovalo až tak, by si nikdo nemyslel.
Fotky?


opravdu jsem to dovezl na plochu,vybalil a ....zalítal....
ale na prášky z toho jsem .....fakt to to funguje...

akorát jsem se potrápil trochu s matičkou v SOP co slouží na připevnění VOP....se na ni při pokusu o zašroubování nesmí tlačit,jinak se zatlačí do SOP a musí se pomocí šroubu M3(tím se vlasně upevňuje VOP) znovu usadit na původní místo...


Naposledy upravil bida dne ned 10.05.2009 6:47, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 09.05.2009 21:12 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2005
Příspěvky: 10798
Bydliště: ČR, P6 Dědina, Letiště: Trněný Újezd
Obrázky: 11
To jo, trimem to jde, ale je to takove neelegantni.

Honzo - recenze bude, vcetne spousty fotek a nejakych mereni, zkusenosti z pohledu mirne pokrocileho a trochu vic pokrocileho, atdatd...

_________________
Abu (Tomáš S.) - MC19 - kanál č.90 na 40MHz


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 09.05.2009 21:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.6.2004
Příspěvky: 501
Bydliště: Olomouc
Abu píše:
To jo, trimem to jde, ale je to takove neelegantni.

Honzo - recenze bude, vcetne spousty fotek a nejakych mereni, zkusenosti z pohledu mirne pokrocileho a trochu vic pokrocileho, atdatd...

ještě škoda že místo toho olova tam nejní krapet kapacitně větší aku...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 09.05.2009 21:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.5.2003
Příspěvky: 1323
Bydliště: Plzeň - jih
To je vážně trefa. Máš nějaké fotografie? Teď budeme s kolegou dělat výklopný pohon pro většího větroně, tohle by byl docela hezký doplněk. :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 09.05.2009 21:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.6.2004
Příspěvky: 501
Bydliště: Olomouc
Honza píše:
To je vážně trefa. Máš nějaké fotografie? Teď budeme s kolegou dělat výklopný pohon pro většího větroně, tohle by byl docela hezký doplněk. :lol:

no nafotit to můžu...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 09.05.2009 23:27 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 11.11.2008
Příspěvky: 298
Bydliště: Kováry - Kladno
No Tulix lita celkem pekne... Jen s nim mam ted trapeni s moji Eclipsou, protoze ta na jeho pozadavky nestaci. Cas od casu se stane ze se zasekne pylon, ale jinak celkem ok. Ma velmi zajimavy projev a takovyhle letadlo se moc nevidi. PS: S lepsi vysilackou neni problem, ze Abu, ale Eclipsa holt tape...

_________________
Hitec Eclipse 7 + ASSANMoje modely: http://www.rcalbum.com/index.php?sum=453&amod


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 10.05.2009 5:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.6.2004
Příspěvky: 501
Bydliště: Olomouc
Honelix píše:
No Tulix lita celkem pekne... Jen s nim mam ted trapeni s moji Eclipsou, protoze ta na jeho pozadavky nestaci. Cas od casu se stane ze se zasekne pylon, ale jinak celkem ok. Ma velmi zajimavy projev a takovyhle letadlo se moc nevidi. PS: S lepsi vysilackou neni problem, ze Abu, ale Eclipsa holt tape...

jak zasekne pylon???jako že mechanicky?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Tulix
PříspěvekNapsal: ned 10.05.2009 12:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.6.2004
Příspěvky: 501
Bydliště: Olomouc
tak,mám za sebou 20tý let,sem tam se pylon nesklopí tak jak má,vrtule zůstane tzv,naštorc ,tedy se nevleze do trupu,nicméně to nevadí jak v letu,tak mechanice díky pružnému členu na zaklápěcím mechanizmu,nicméně jsem si neodpustil tuning na pohonném aku kde jsem vyjmul původní sadu lipolek 3čl 1300 10C 96g a železnou zátěž 37g (celkem133g) vč suchého zipu a vložil sadu 3S Li-Ion 1300 132g protže ta doba nabíjení Li-pol mne ničí....zejména původním nabíječem.....jo taky se mi po nevydařeném přistání(zas čumím kam nemám) ulomil kousek ucha.....ale to spraví sekunďák...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 10.05.2009 15:59 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.8.2008
Příspěvky: 1566
Bydliště: Pelhřimov, ČR
Obrázky: 1
předpokládám, že ses překlepl a lipolky jsi do toho strčil nějaké s vyšší kapacitou :)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tulix
PříspěvekNapsal: ned 10.05.2009 16:07 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 11.11.2008
Příspěvky: 298
Bydliště: Kováry - Kladno
bida píše:
tak,mám za sebou 20tý let,sem tam se pylon nesklopí tak jak má,vrtule zůstane tzv,naštorc ,tedy se nevleze do trupu,nicméně to nevadí jak v letu,tak mechanice díky pružnému členu na zaklápěcím mechanizmu...


Dnes jsme s nim byli litat a kvuli nezaklopenemu pylonu se zaseklo servo, rozzhavilo se a tim se prehral BEC v reglu, ktery je dokonale izolovan proti jakemukoliv chlazeni a ero slo cca ze 150m dolu bez rizeni. Nastesti serva si zachovaly posledni vychylky a Tulix padal v nerizenych vykrutech az na zem... Skody nejsou velke, zlomeny a trochu slisovany cumak a bouchla lipolka o zavazi vpredu, ale je videt co muze neprilis dokonaly pylon udelat...

_________________
Hitec Eclipse 7 + ASSANMoje modely: http://www.rcalbum.com/index.php?sum=453&amod


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Tulix
PříspěvekNapsal: ned 10.05.2009 17:08 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.12.2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Praha
Jak čtu, tak je vidět , že Tulix není takoví jako ho tady mnozí ozpěvuji :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 130 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: JK a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz