Switch to full style
Pokud se dá copter koupit v obchodě, tak všechno patří sem.
Odeslat odpověď

Funkce návratu u drona VISUO XS809HW

stř 07.03.2018 14:15

Zdravím
nedávno jsem si pořídil dron VISUO XS809HW a nějak mi nejde do hlavy funkce návratu.
Vždy když tuto funkci použiji tak dron odlétá do pryč.Mohl by mi prosím někdo poradit co dělám špatně nebo jak se má tato funkce používat.
Děkuji za každou odpověď a radu

Re: Funkce návratu u drona VISUO XS809HW

stř 07.03.2018 14:30

Pokud nema GPS, nemuze to fungovat.

Re: Funkce návratu u drona VISUO XS809HW

stř 07.03.2018 15:20

A když má dle manualu tuto funkci?

Re: Funkce návratu u drona VISUO XS809HW

stř 07.03.2018 15:53

Pokud to není manuál i k jiné verzi a opravdu má GPS, tak je potřeba, aby si před startem zapsal pozici startu, což může chvilku trvat.

Re: Funkce návratu u drona VISUO XS809HW

stř 07.03.2018 16:08

To si fakt myslíte, že hračka za 750 Kč bude mít GPS? :o

Re: Funkce návratu u drona VISUO XS809HW

ned 01.04.2018 18:20

Visuo xs809hw sice nemá GPS, ale má funkci návratu domů, která funguje tak, že copter letí za silnějším signálem z vysílače. Tato funkce funguje jedině tehdy, když je aktivovaná funkce "headless mode" /bezhlavý let/ .....

Re: Funkce návratu u drona VISUO XS809HW

pon 02.04.2018 16:34

A za vysílač je považován ovladač nebo mobil pokud je připojen wifi ke dronu?A nebo to je vysílač wifi třeba doma?

Re: Funkce návratu u drona VISUO XS809HW

úte 03.04.2018 8:06

Vysílač je samozřejmě to zařízení, které vysílá řídící signál. Je to malá krabička, která je opatřena vypínačem, dvěma čudlíky pro pravou a levou ruku, v tomto případě pro pravý a levý palec, několika tlačítky a uvnitř jsou baterie. Obvykle je dobré se řídit návodem k použití .....

Re: Funkce návratu u drona VISUO XS809HW

úte 03.04.2018 10:18

Janmodell píše:Visuo xs809hw sice nemá GPS, ale má funkci návratu domů, která funguje tak, že [url]copter letí za silnějším signálem z vysílače[/url].

Tak to vysvětlete, jak koptéra pozná, kde je ten silnější signál? Myslím, že princip bude "maličko" jiný.

Re: Funkce návratu u drona VISUO XS809HW

pon 16.04.2018 10:37

Ahoj. Řešil jsem se svým prvním (levným) dronem úplně totéž. Pokud dron nemá GPS, tak na nějaký Headless mode a Retur to Home zapomeň. Headless může fungovat někde v hale - dron si "zapamatuje" směr startu. Musí být ale splněna podmínka, že ty stojíš čelem k dronu a on k tobě zádí. Pak po aktivaci Headless mode a přitažením ovládací páčky k sobě dron poletí tvým směrem. Ty se však nesmíš otočit a musíš koukat stále stejným směrem. Venku to ale nefunguje, jelikož když ti vítr pootočí dronem, tak už je dron "zmatený" a letí jinam. Funkční Headless a RTH finguje pouze s GPS. :wink:
Odeslat odpověď