Switch to full style
Pokud se dá copter koupit v obchodě, tak všechno patří sem.
Odeslat odpověď

Re: Eachine E010C bez FPV

stř 23.05.2018 17:10

@tttomvlcek Tvar má vliv. Hlavně bych kontroloval spojení obou částí a připojení koax.kabelu
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSoKE7OWeMHhuZ3C4BujBqoTBmzr5j1BgZJneDin6qErv6GFPSL
K anténě jde zhotovit z plastu (dokoupit) cosi jako ochranný rám.
https://oscarliang.com/ctt/uploads/2016/08/eachine-E010-inductrix-tiny-whoop-micro-quad-3D-print-VTX-FPV-mount.jpg
==edit02
Repairing Broken VTX Antennas
How To FIX Tiny Whoop Micro FPV Antenna Full Repair

Re: Eachine E010C bez FPV

pát 21.12.2018 20:12

aviator píše:Co jde dnes v této kategorii koupit? Za zvážení stojí Eachine 011, cenově a provedením srovnatelná o malinko větší a výkonější sestra E010-ky. Jen ještě poznámka, která pro Tebe možná není momentálně zajímavá - je veliký rozdíl v řízení těhle kvadrokoptérek originál ovladačem a modelářským vysílačem s modulem.


Zkusil jsem jednu drobnou úpravu (E011, ale předpokládám, že s vysílačkou jsou na tom podobně).
Na fórech se zmiňuje, že ovládání orig ovladačem je protivné, kvůli ovládání plynu. Tím se loví klidný let dost blbě, navíc jsou ty jeho potenciometry takové "hr". Tuším, že by mohly mít uprostřed kus vodivý, aby byl zaručený střed a pak najednou větší změna. Na směry to nevadí na plyn je to příšerné. Takže jsem (v rámci přehazování Mode1 na Mode2. U plynu jsem ještě přidal 2k2 odpor mezi jezdec plynu a polohu min plynu. Vyrobilo to jakési nesymetrické expo, kdy je to dole pomalejší a směrem k max plynu se odezva zrychluje. Lítání je teď mnohem příjemnější.

Re: Eachine E010C bez FPV

čtv 02.12.2021 10:43

Musím se podělit o poznatek.
Myslel jsem, že mi začali odcházet baterie. Mám nějaké 150mAh 45C z banggood.
Myslel jsem, že mám 2 dobré a 3 špatné. Jenže až po očíslování a sledování baterek jsem zjistil, že se takto náhodně chovají všechny. Někdy OK, někdy po chvilce od startu blikání.

Nakonec byl problém v konektorech v baterkách. Už neměli dostatečný přítlak. Stačilo vyndat piny, malinko zmáčknout štípačkama a baterky fungují zas jak za mlada. Hned na prvním nabíjení po úpravě bylo poznat, že do baterek nateklo více, než obyčejně.
Už je mám asi 5 let furt to funguje.
Odeslat odpověď