Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Eachine E010C bez FPV
PříspěvekNapsal: stř 23.05.2018 17:10 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7404
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
@tttomvlcek Tvar má vliv. Hlavně bych kontroloval spojení obou částí a připojení koax.kabelu
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSoKE7OWeMHhuZ3C4BujBqoTBmzr5j1BgZJneDin6qErv6GFPSL
K anténě jde zhotovit z plastu (dokoupit) cosi jako ochranný rám.
https://oscarliang.com/ctt/uploads/2016/08/eachine-E010-inductrix-tiny-whoop-micro-quad-3D-print-VTX-FPV-mount.jpg
==edit02
Repairing Broken VTX Antennas
How To FIX Tiny Whoop Micro FPV Antenna Full Repair


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Eachine E010C bez FPV
PříspěvekNapsal: pát 21.12.2018 20:12 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2012
Příspěvky: 3666
Bydliště: Řečkovice
Obrázky: 0
aviator píše:
Co jde dnes v této kategorii koupit? Za zvážení stojí Eachine 011, cenově a provedením srovnatelná o malinko větší a výkonější sestra E010-ky. Jen ještě poznámka, která pro Tebe možná není momentálně zajímavá - je veliký rozdíl v řízení těhle kvadrokoptérek originál ovladačem a modelářským vysílačem s modulem.


Zkusil jsem jednu drobnou úpravu (E011, ale předpokládám, že s vysílačkou jsou na tom podobně).
Na fórech se zmiňuje, že ovládání orig ovladačem je protivné, kvůli ovládání plynu. Tím se loví klidný let dost blbě, navíc jsou ty jeho potenciometry takové "hr". Tuším, že by mohly mít uprostřed kus vodivý, aby byl zaručený střed a pak najednou větší změna. Na směry to nevadí na plyn je to příšerné. Takže jsem (v rámci přehazování Mode1 na Mode2. U plynu jsem ještě přidal 2k2 odpor mezi jezdec plynu a polohu min plynu. Vyrobilo to jakési nesymetrické expo, kdy je to dole pomalejší a směrem k max plynu se odezva zrychluje. Lítání je teď mnohem příjemnější.

_________________
(šroubovák | kleště | měřák | pájka | drátky | poletuchy | 24ch volantovka)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Eachine E010C bez FPV
PříspěvekNapsal: čtv 02.12.2021 10:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.11.2009
Příspěvky: 543
Bydliště: Blízko D1 exit 66
Musím se podělit o poznatek.
Myslel jsem, že mi začali odcházet baterie. Mám nějaké 150mAh 45C z banggood.
Myslel jsem, že mám 2 dobré a 3 špatné. Jenže až po očíslování a sledování baterek jsem zjistil, že se takto náhodně chovají všechny. Někdy OK, někdy po chvilce od startu blikání.

Nakonec byl problém v konektorech v baterkách. Už neměli dostatečný přítlak. Stačilo vyndat piny, malinko zmáčknout štípačkama a baterky fungují zas jak za mlada. Hned na prvním nabíjení po úpravě bylo poznat, že do baterek nateklo více, než obyčejně.
Už je mám asi 5 let furt to funguje.

_________________
Lítám letadla a malé koptéry, občas přes FPV. Zatím jen bubliny.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz