Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 751 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 51  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Mikro FPV koptérky
PříspěvekNapsal: pát 06.07.2018 13:43 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 25.11.2009
Příspěvky: 431
Bydliště: Trnava, SR
RCdrakula píše:
To je opravdu tak důležitá věc u takového prcka?

Ano je to dolezite...pretoze je vhodny aj na polietanie po zahrade/luke....ja ju mam aj na Eachine H8 mini... a kamarat nema a prave vcera hladal kopterku po luke...
Samozrejme na polietanie len vo vnutri staci napatie baterie...a moj nazor, ktory model to nema (napatie baterie) nie je vhodny ani ako hracka pre deti :).

_________________
H8mini+TX06,Leader160HM,Leader130HM,Leader125HM,ThunderTigerXXT,HydrotekF1+SKY-HD01,Taranis X9D+


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikro FPV koptérky
PříspěvekNapsal: pát 06.07.2018 15:23 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava
Ten Snapper 7 je hodne chvalenej, ale jeste jsem ho nestudoval. Kazdopadne asi to nebude spatny kup...

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikro FPV koptérky
PříspěvekNapsal: pát 06.07.2018 15:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
Moc tomu nevěřím. Prostě nevěřím, že se dá s 1článkem nějak rozumně zalítat. Beru to, že stříďák vs kartáč je určitě výhoda stříďák, ale co jsem viděl videa s 1S, tak si myslím svoje. Proč tak asi tam cpou LiHV? Aby to dalo aspoň pár sekund navíc. Teď jsem zkouknul propagační video (jedno ze dvou) na BG a taky nic moc. Pomalým ploužením se s LiHV dostal na letový čas 3,5 minuty, ale s tím, že tu baterku brutálně vyšťavil pod 3V, což se jí dlouho zaručeně líbit nebude. Tak nevím, jestli i na doma fakt není lepší 2S s možností to vzít ven - viz odkaz od tomashr na minulé stránce (Babyhawk)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikro FPV koptérky
PříspěvekNapsal: pát 06.07.2018 16:09 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava
Ted to zkoumam a je Snapper 7 (75) a Snapper 6 (65). Mo se mi nezda pouziti hliniku, ale je to krasne to jo. Mozna se vyplati koupit 7micku ohledne baterek?

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikro FPV koptérky
PříspěvekNapsal: pát 06.07.2018 16:34 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
Nevím, ale koukni, jak lítá 2S, jak raketa, vítr nevítr. První odkaz na YT na Babyhawk, onboard od 4:25


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikro FPV koptérky
PříspěvekNapsal: pát 06.07.2018 19:31 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
Ten borec na videu je blazen hodne sem se bavil, a ten babyhawk je uplne super! Mam pocit ze tady probirame kterej nano dron je nejlepsi. Chtel bych to vydet v interieru jak to lita mezi zidlema. Prave u toho Snappera sem si rikal ze aspon ty LiHV trosku pomuzou, proc ne, nezatracoval bych to.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikro FPV koptérky
PříspěvekNapsal: pát 06.07.2018 19:36 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava
Ja prave raketu neocenim pod konferakem a nebo pri zaletu do maleho prostoru. Urcite je zivejsi a 2s je vic nez 1s, ale......
Pokud polezu ven vemu si velkou a nebo lizarda.
Vupa tam, kde prave potrebuju poslusnou, malinkou a pekne pomalou blesku. Stare motory jsou dostacujici, jen je problem jejich zivotnost a proto ocenim neco lepsiho, ale zase nechcu nic co bude zbytecne zvedat vykon. QX95 po zmenseni na 65 a pridani ochrany vrtulek lepsich motoru a osd bude dostacujici. To splnuje vetsina vupiku pro tento rok. Jsem ochoten jit do malinko vetsiho, ale jen pokud se hodne zlepsi doba letu. Staci mi letat okolo 2,5+ minut. 90% casu bude v angle letat indor a nebo si na horizin dam obcas salticko a na to nepotrebuji nic extra. Taky me odrazuje ta cena, ktera uz trochu leze do jine tridy kopter nez jsou vupici. Nad 2500 bud dostanu nadstandartni prislusenstvi a nebo to necham v obchode. Ale to je moje cesta a kazdy to ma trochu jinak. Ja zacinal na 250 a pak jsem na domaci letani koupil QX95, ta ale zastarala a nema veci, ktere dnes ocenim. Je to fpv hracka pro zabavu a s realnym letanim to ma pramalo spolecneho a je treba k tomu tak pristupovat.

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikro FPV koptérky
PříspěvekNapsal: pát 06.07.2018 20:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
Tak jasně, na venek moc Tiny není, ale to moc ani ta QX90(95 atd). Možná tak s novými baterkami a pokud jsou v pořádku motory. Loni jsem s tím na dovči jakž takž polítal, ale štvala mě kvalita obrazu, v porovnání s E010C. Tak jsem tedy letos vyměnil kameru (koupil jsem tu samou, kterou má E010C). Letos jsem to měl asi 2x venku, pokaždé to chvilku letělo, ale žádná sláva, prostě mě to zklamalo. Pak na té QX95 odešel motor a i když jsem měl původně od každého typu jeden náhradní, tak zrovna ten už ne (už byl potřeba). Objednal jsem tedy zrovna 2 a po výměně to na ty baterky stejně moc nejelo, prostě zklamání. Je fakt, že ten Babyhawk je tedy spíš na venek, ale má to i ochrany vrtulí, tudíž nehrozí nasekání kytek, záclon a tak při použití doma. Nemám problém vysolit 2 a půl za tento strojek a pár stovek za baterky když vím, že nemusím hledět na motory (se stejnosměry by se nemělo létat moc dlouho v kuse) a že to dovede opravdu vystřelit, když se přiloží pod kotel. Nevím, mám ještě nějaký menší čas do dovči, tak bych to ještě stihl koupit a vzít s sebou. Ještě uvidím, jsem nahlodaný, ale zase abych to měl hned teď, to zas ne. Jo, kdyby na 1S něco stříďákového jelo fakt dobře, tak možná nad tím budu uvažovat, ale už se mi do jednočlánku znovu fakt moc nechce...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikro FPV koptérky
PříspěvekNapsal: pát 06.07.2018 20:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
Fofan píše:
Chtel bych to vydet v interieru jak to lita mezi zidlema.

Mezi židlemi to není, ale jinak to jde, ne? Takových videí je dost.


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikro FPV koptérky
PříspěvekNapsal: pát 06.07.2018 20:36 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava
Jako QX95 na ven rozhodne moc neni. Na to poletovani asi nejake ano, ale pri skakani pres strom a nebo pokusu o let stremhlav nemela dost vykonu na zabrzdeni a vetsinou jsem padl na zem :D. Ona vlastne neni ani moc na doma a absence osd je dalsi vec no. Jak ma clovek poznat, kdy ma baterka dost? Po napajeni pipaku jsem zjistil, ze je spis na ztracenou kopteru, nez na hlidani baterky, protoze prave u 1s je pokles voltu u nejakeho blbnuti docela dramaticky. Ty baterky i rychle starnou, ale ta cena je zanedbatelna a trochu to kompenzuje. Taky jsem cumel, jak ty HV baterky chodi pekne ohorele od cinana :D, protoze to maji prej nabite na max :D a tak v sade sesti je treba jedna spalena.
No a motory?
Jeden pad do pisku a papa 3 ze 4 motoru ko :D protoze se na magnet uvnitr dostane bordel a ony nejdou vycistit. Proto je lepsi mit vupa doma a netahat ho ven pokud mate ty klasicke motory.
Ohledne strileni, tak jsem prave prodal QX95 a obednal jsem Lizarda 95 tenkrat a ze jako budu letat doma a i venku bude stihat :D:D:D. No raketa jak hovado a tak jsem nejake letani doma hned vzdal a zustal radsi venku. Nevim jak lita perla od rotoramky ale je to hodne podobne letove asi.
Na nacvik acro blbosti je super, ale neuveze gopro a tak musim doskladat novou 210ku a zaroven na doma koupit vupa. Chcu mit od vseho neco proste :D

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikro FPV koptérky
PříspěvekNapsal: pát 06.07.2018 20:54 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 3.1.2018
Příspěvky: 14
Snad tento odkaz půjde zobrazit.
https://m.facebook.com/groups/308009049 ... 7040271532


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikro FPV koptérky
PříspěvekNapsal: pát 06.07.2018 21:10 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava
Koblovák píše:

Ne pokud nemas FB jako ja :D

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikro FPV koptérky
PříspěvekNapsal: pát 06.07.2018 21:16 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 3.1.2018
Příspěvky: 14
Já mám :D . Jenom jsem netušil jestli ho otevřou i ostatní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikro FPV koptérky
PříspěvekNapsal: pát 06.07.2018 21:35 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava
Koblovák píše:
Já mám :D . Jenom jsem netušil jestli ho otevřou i ostatní.

A o co tam teda jde?

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikro FPV koptérky
PříspěvekNapsal: pát 06.07.2018 21:39 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.2014
Příspěvky: 447
Bydliště: Brno
Obrázky: 10
Pokud chcete celkem solidní "recenze", nebo spíše krátké náhledy na jednotlivé koptéry, tak doporučuji videa od "AndyRC"..
https://www.youtube.com/user/TheAndyRC/videos
Má tam toho spousta, od stejnosměrných 1S prcků (musí se listovat trochu dozadu), až po nejnovější 4S "dravečky".
Taky Babyhawka, ET-100 - 125 a jiné, o kterých zde už byla řeč.
Já jeho videa sledujíi už dlouho, hodně mi pomohly v tom co si vybrat, nebo nevybrat.
Třeba ten "KING KONG LDARC ET100", o kterém jsem se zmiňoval..
https://www.youtube.com/watch?v=yefWJrZH8sY

_________________
Nákazu léčím systematicky - "Pěkně kulkou po kulce".
http://www.vscharlie.rajce.idnes.cz


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 751 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 51  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz