Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: WL v393 Brushless QuadroCopter
PříspěvekNapsal: čtv 16.06.2016 6:13 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.8.2015
Příspěvky: 415
Bydliště: Královéhradecko
Obrázky: 24
Obrázek
http://www.ebay.com/itm/WL-V393-ORIGINE-WLTOYS-V393-2-4G-4CH-BRUSHLESS-BIG-UFO-QUADCOPTER-RC-EMETTEUR-/131567284798?hash=item1ea205723e:g:XrgAAOSwDNdVuaJF

Ma nekdo zkusenost s touto 66cm velkou kvadrokopterou s bezkartacovymi motory? Zajimalo by me, jestli by bylo smysluplne pro ni poridit 5600mAh akumulator, nebo jestli by ten narust hmotnosti uz byl pro kopteru omezujici.
http://www.ebay.com/itm/11-1V-5600mAh-Battery-for-Wltoys-XK-X380-V303-V393-Cheerson-CX-20-RC-Quadcopter-/281977235535?hash=item41a727284f:g:FS0AAOSwT6pV57TK


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: WL v393 Brushless QuadroCopter
PříspěvekNapsal: stř 22.06.2016 16:18 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.8.2015
Příspěvky: 415
Bydliště: Královéhradecko
Obrázky: 24
Pozor na prodejce NewGaga, který v prvním odkazu prodává Kvadrokoptéry WL v393. Vůbec po odkliknutí nákupu na Ebay nekomunikuje a není se s ním možné ani nijak jinak spojit. O peníze jsem sice nepřišel, protože na Ebay se platí přes PayPal, ale raději upozorňuji, ať někdo další také nemá zbytečné komplikace...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Vysílač nereaguje na kvadrokoptéru
PříspěvekNapsal: pát 30.09.2016 13:41 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 30.9.2016
Příspěvky: 1
Zdravím,

mám problém s "nefunkční" vysílačkou. Vlastním kvadrokoptéru WL Toys V303 Seeker. Měnil jsem plasty a odpojil jsem veškerou elektroniku uvnitř kvadrokoptéry z důvodu přeložení do nových krytů. Po kompletaci však vysílač nereaguje. Respektive kontrolka signálu uvnitř kvadrokoptéry pozná zda dojde k vypnutí vysílače, ale dále na nic nereaguje.
Nemám s tímto žádné zkušenosti, ale napadá mě otázka, zda se nemá vysílač nějak spárovat s kvadrokoptérou?
Pokud by někdo měl nějaký typ jak tento problém vyřešit tak budu velice rád a předem děkuji za jakékoliv info.
Martin


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz