Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 93 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Eachine Racer 250
PříspěvekNapsal: pát 28.10.2016 12:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
Dej si do inzerce poptávání tisku. Jo a až někoho seženeš, tak upozorni, že položku shim (podložka) potřebuješ 4x.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Eachine Racer 250
PříspěvekNapsal: pát 28.10.2016 13:08 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.10.2016
Příspěvky: 59
Dekuji za cenne rady


Sent from my iPhone and I will remove the signature


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Eachine Racer 250
PříspěvekNapsal: pát 28.10.2016 20:55 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2004
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Obrázky: 0
Kdybys chtel tak ti to vytisknu, vice kdyztak v poste.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Eachine Racer 250
PříspěvekNapsal: sob 29.10.2016 18:34 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.10.2016
Příspěvky: 59
Nasel jsem pekny web o 250

https://uav-review.com/eachine-racer-250/


Sent from my iPhone and I will remove the signature


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Eachine Racer 250
PříspěvekNapsal: ned 27.11.2016 15:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
Tak jsem při dnešním lítání zlomil rameno. V pořadí 4. za celou sezónu. Není to tak strašné číslo, ale po výměně už mi zbylo poslední náhradní a přemýšlím, že další už kupovat nebudu a přejdu na jiný rám - tento je fakt těžký a teď v chladnu ta plastová ramena asi moc nevydrží.
Kdo z bývalých majitelů tohoto stroje přešel na jiný rám, poradíte který? Už jsem se rozhodl, že do vyrovnávání kamery servem už nepůjdu, přestože to bylo dobré. Chtěl bych co nejlehčí rám, něco takového.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Eachine Racer 250
PříspěvekNapsal: ned 27.11.2016 19:08 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2004
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Obrázky: 0
Ja litam tohle: , http://www.thingiverse.com/thing:629338 ramena lamu jedno za druhym, ale vubec mi to nevadi. :-)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Eachine Racer 250
PříspěvekNapsal: ned 25.12.2016 15:26 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.10.2016
Příspěvky: 59
Potreboval bych nejaky navod na zapojeni/zprovozneni eachine s fs-i6. Nemel by jste nekdo navod?


Sent from my iPhone and I will remove the signature


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Eachine Racer 250
PříspěvekNapsal: sob 18.02.2017 9:39 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 13.8.2012
Příspěvky: 192
Bydliště: Šumperk
Ahojky začínám uvažovat o pořízení Eachine Racer 250. Zatím jsem létal jen vrtulníky a o coptéry se moc nezajímal , ale chtěl bych jen tak na vyzkoušení a blbnutí v tělocvičně kam mám přístup každý den. Takže první otázka, kterou pořídit? s CC3D nebo NAZE 32 6DOF a nebo F3 6DOF ? Dále se ptám, doma se mi válí přijímač http://www.banggood.com/2_4G-6CH-S603-R ... mds=search mám vysílačku spektrum DX 7S bude to funkční?? A zatím poslední otázka protože neumím žádný cizí jazyk jde něco nastudovat v češtině? je nějaká podpora nebo ochota poradit? co a jak se nastavuje ve vysílačce oproti vrtulníku? zatím moc díky za rady. Ahojky a letu zdar.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Eachine Racer 250
PříspěvekNapsal: sob 18.02.2017 9:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
Tuto velikost bych používal spíš na venek. Do tělocvičny tak velikosti mikro a asi se stříďákama.
viewtopic.php?f=148&t=78655


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Eachine Racer 250
PříspěvekNapsal: sob 18.02.2017 10:05 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 13.8.2012
Příspěvky: 192
Bydliště: Šumperk
Marek_Km píše:
Tuto velikost bych používal spíš na venek. Do tělocvičny tak velikosti mikro a asi se stříďákama.
viewtopic.php?f=148&t=78655

tak v tělocvičně jen tet když je zima jinak bych rád venku. Mám problém s očima takže nic menšího bych neviděl :D do tělocvičny se v lezu i s Dominátorem 450


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Eachine Racer 250
PříspěvekNapsal: sob 18.02.2017 10:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
Aha, ale já myslel, že se bavíme o FPV koptéře. Tyto stroje se řídí (skoro) jenom přes FPV, protože právě kvůli své velikosti nejsou moc dobře čitelné a ani to snad nemůže bavit to řídit jen na oči. A nebo jen chvilku.
Tyto a menší (i když i větší) velikosti koptér se řídí přes FPV, protože to dává úplně jiný rozměr zábavy. Třeba tady je YT kanál místního uživatele Dejfak: https://www.youtube.com/channel/UC30rtM ... EzyrTpVbAw
Sice patří ke špičce, ale aspoň pro názornost, jak se s tím lítá (když to někdo dobře umí). Sorry za OT


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Eachine Racer 250
PříspěvekNapsal: sob 18.02.2017 10:43 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 13.8.2012
Příspěvky: 192
Bydliště: Šumperk
Marek_Km píše:
Aha, ale já myslel, že se bavíme o FPV koptéře. Tyto stroje se řídí (skoro) jenom přes FPV, protože právě kvůli své velikosti nejsou moc dobře čitelné a ani to snad nemůže bavit to řídit jen na oči. A nebo jen chvilku.
Tyto a menší (i když i větší) velikosti koptér se řídí přes FPV, protože to dává úplně jiný rozměr zábavy. Třeba tady je YT kanál místního uživatele Dejfak: https://www.youtube.com/channel/UC30rtM ... EzyrTpVbAw
Sice patří ke špičce, ale aspoň pro názornost, jak se s tím lítá (když to někdo dobře umí). Sorry za OT

Jasně to chápu právě bych to chtěl za tu cenu jen vyzkoušet a pak pokračovat s FPV.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Eachine Racer 250
PříspěvekNapsal: sob 18.02.2017 11:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
Není to top, ale za ty peníze se to docela dá. Je to komplet, jen bez přijímače. Desku bych volil Naze32, nebo lepší F3, CC3D je už trochu zastaralá.
Měnil jsem kameru, ta stála za prd. Proti slunci jsem skoro nic neviděl, ale do začátku snad postačí. Pak mi při odešel videovysílač a několik ramen, nějaké antény, regl, spousta vrtulí. Na to, že jsem ho lítal celou loňskou sezónu, tak toho vydržel dost - myslím crashů. Pokud nechceš nic skládat, tak je to jedna z možností. Ostatní komponenty taky nejsou top, ale sloužily spolehlivě. Na tuto sezónu jsem plánoval jiný (hlavně lehčí) rám a na něj vše přesunout, ale ještě jsem se nerozhoupal který, takže je možné, že až se počasí zlepší, tak s ním ještě polítám.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Eachine Racer 250
PříspěvekNapsal: sob 18.02.2017 12:52 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 13.8.2012
Příspěvky: 192
Bydliště: Šumperk
Diky a jak to je s tim prijimacem a jak se nastavuje radio?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Eachine Racer 250
PříspěvekNapsal: sob 18.02.2017 13:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
Tak to chce nastudovat na netu. Na Youtube je taky určitě dost návodů, případně se spojit s někým, kdo poradí osobně. To bude asi nejjednodušší.
Jinak neletí to zas tak špatně. Kdysi jsem tu postoval nějaká videa. Tady je video - pár kol z blbnutí s kámošema z paluby mého ER250. Mám ale pocit, že tehdy jsem tam měl naklápění kamery pomocí serva. Od toho jsem pak po čase odešel.
https://www.uloz.to/live/!TBjx23ips3Ph/ ... er-250-avi


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 93 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz