Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 25.06.2015 8:54 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 14.6.2015
Příspěvky: 56
Bydliště: Vysočina (Hodice)
Mapik píše:

Poštovný je zdarma.

Omlouvam se: za 0.32 dolaru. Tedy skoro zdarma.


jasně myslel jsem spíše clo apod. nevím jak to funguje.... myslel jsem že by bylo výhodnější to objednat ve dvou... navíc s tím nemám zkušenosti takže by to pro mě bylo pohodlnější.

btw. 20 min po začátku slevy je to pryč :( nestihl jsem. Ty slevy se ještě budou opakovat ?

_________________
Humming Bird BRQ10

DJI Phantom 3 Advanced


Naposledy upravil BioToXx dne čtv 25.06.2015 9:01, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: čtv 25.06.2015 8:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.5.2003
Příspěvky: 2327
Bydliště: Košice, SK
S jednou sa zmestíš do bezcolného limitu, zaplatíš len DPH a poplatky pošte, s dvomi v jednom balíku už budeš platiť aj clo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 25.06.2015 9:03 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 14.6.2015
Příspěvky: 56
Bydliště: Vysočina (Hodice)
macil píše:
S jednou sa zmestíš do bezcolného limitu, zaplatíš len DPH a poplatky pošte, s dvomi v jednom balíku už budeš platiť aj clo.


ještě teda jak to funguje ten odpočet ? až je tma 0:00:00 (pro nás teda 6:00:00) tak ta sleva začne nebo je to trvání tý slevy ? nějak to nechápu. Kdy to mám tedy objednat. Teď to za 5h hodí refresh a já to hned můžu objednat ?

_________________
Humming Bird BRQ10

DJI Phantom 3 Advanced


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 25.06.2015 9:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.5.2003
Příspěvky: 2327
Bydliště: Košice, SK
Podľa toho, čo píšu na stránke, si to máš vložiť do košíka a keď odpočítavanie skončí na nule, máš si košík aktualizovať.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 25.06.2015 11:23 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 14.6.2015
Příspěvky: 56
Bydliště: Vysočina (Hodice)
má někdo s tou stránkou zkušenosti ? abych jim něco nezaplatil a ono to nepřijde. Jinak já to asi zkusím,je to pro mě dost lákavý naučit se s low end strojem než přejdu na DJI Phantom F320.

_________________
Humming Bird BRQ10

DJI Phantom 3 Advanced


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 25.06.2015 17:23 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 24.6.2015
Příspěvky: 9
BioToXx píše:

ještě teda jak to funguje ten odpočet ? až je tma 0:00:00 (pro nás teda 6:00:00) tak ta sleva začne nebo je to trvání tý slevy ? nějak to nechápu. Kdy to mám tedy objednat. Teď to za 5h hodí refresh a já to hned můžu objednat ?


Sleva je, dokud nedojde vyhrazený počet kusů. Dneska byly 2, zítra jich bude 5 (a zítra bude pravděpodobně poslední možnost).
Nejlepší postup - vložit do košíku předem a kolem 8.30 ráno našeho času (tj na počítadle bude 6:00) začít obnovovat. Až (spíš jestli) se v košíku objeví cena 99.99 USD, tak rychle zaplatit přes Paypal. Kousků je pár a tak jde taky o štěstí.

A banggood je důvěryhodný obchod, sám už tam mam spoustu objednávek (koupil jsem tam třeba vysílačku) a vždy vše došlo. A navíc se platí přes Paypal a tak v případě problémů jde do půl roku získat peníze zpátky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 25.06.2015 19:07 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 14.6.2015
Příspěvky: 56
Bydliště: Vysočina (Hodice)
Mapik píše:

Sleva je, dokud nedojde vyhrazený počet kusů. Dneska byly 2, zítra jich bude 5 (a zítra bude pravděpodobně poslední možnost).
Nejlepší postup - vložit do košíku předem a kolem 8.30 ráno našeho času (tj na počítadle bude 6:00) začít obnovovat. Až (spíš jestli) se v košíku objeví cena 99.99 USD, tak rychle zaplatit přes Paypal. Kousků je pár a tak jde taky o štěstí.

A banggood je důvěryhodný obchod, sám už tam mam spoustu objednávek (koupil jsem tam třeba vysílačku) a vždy vše došlo. A navíc se platí přes Paypal a tak v případě problémů jde do půl roku získat peníze zpátky.


hm tak to jsem v čaji :( boužel nemám PayPall a do zítra to nestihnu aby tam došli peníze :( a zde se zřejmě nenajde nikdo až tak důvěřivý co by mi to zaplatil že ? :? nechci platit účtem vzhledem k tomu že by se něco mohlo podělat a na účtě není zrovna málo...

btw kdyby byl někdo ochotný jsem v podstatě schopný ručit čímkoliv...

_________________
Humming Bird BRQ10

DJI Phantom 3 Advanced


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 25.06.2015 19:30 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 24.6.2015
Příspěvky: 9
BioToXx píše:

hm tak to jsem v čaji :( boužel nemám PayPall a do zítra to nestihnu aby tam došli peníze :( a zde se zřejmě nenajde nikdo až tak důvěřivý co by mi to zaplatil že ? :? nechci platit účtem vzhledem k tomu že by se něco mohlo podělat a na účtě není zrovna málo...

btw kdyby byl někdo ochotný jsem v podstatě schopný ručit čímkoliv...


Paypal si spojis s platebni kartou, jde to prakticky udelat hned (pokud mas inet bankovnictvi) - viz strejda Google, pripadne jde platit kartou pres paypal bez vytvoreneho uctu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 25.06.2015 20:17 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 14.6.2015
Příspěvky: 56
Bydliště: Vysočina (Hodice)
Mapik píše:

Paypal si spojis s platebni kartou, jde to prakticky udelat hned (pokud mas inet bankovnictvi) - viz strejda Google, pripadne jde platit kartou pres paypal bez vytvoreneho uctu.


no já budu doufat že to bude ještě v pondělí,teď to nestíhám pořešit boužel je to moc narychlo - ale už vím že v pondělí už nebudou a já si to budu vyčítat další půlrok.

_________________
Humming Bird BRQ10

DJI Phantom 3 Advanced


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 25.06.2015 23:04 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 30.3.2015
Příspěvky: 113
Bydliště: Praha
OT: tak jsem dneska CX-20 potkal v Praglu v Cerny Labuti.... bratru za skoro 14000,- mi malem upadla celist dyz sem tu cenovku vydel :-/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 26.06.2015 6:32 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 14.6.2015
Příspěvky: 56
Bydliště: Vysočina (Hodice)
djha53k píše:
OT: tak jsem dneska CX-20 potkal v Praglu v Cerny Labuti.... bratru za skoro 14000,- mi malem upadla celist dyz sem tu cenovku vydel :-/


Wau to je teda dost - asi bych byl celkem dost naštvanej kdybych to koupil a pak s tím měl problémy jako tu někdo psal,že to ruší Wifi signál apod.



Btw. Já v 8:30 zkusím objednat z toho banggood jelikoz jsem si vsiml ze si to muzu objednat a platbu provest pozdeji... takze si to rezervuju a zaplatim az odpoledne.. no snad to pujde a neposlu peníze do prázdna.

_________________
Humming Bird BRQ10

DJI Phantom 3 Advanced


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 26.06.2015 8:56 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 24.6.2015
Příspěvky: 9
BioToXx píše:

Wau to je teda dost - asi bych byl celkem dost naštvanej kdybych to koupil a pak s tím měl problémy jako tu někdo psal,že to ruší Wifi signál apod.



Btw. Já v 8:30 zkusím objednat z toho banggood jelikoz jsem si vsiml ze si to muzu objednat a platbu provest pozdeji... takze si to rezervuju a zaplatim az odpoledne.. no snad to pujde a neposlu peníze do prázdna.


Oprava sleva bude v 9:30 a nevím, jestli půjde objednat a zaplatit potom, protože (mám takový pocit) u těchhle velkých slev požadují platbu do (půl) hodiny.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 26.06.2015 9:36 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 14.6.2015
Příspěvky: 56
Bydliště: Vysočina (Hodice)
Mapik píše:

Oprava sleva bude v 9:30 a nevím, jestli půjde objednat a zaplatit potom, protože (mám takový pocit) u těchhle velkých slev požadují platbu do (půl) hodiny.



domluvil jsem se s kolegou který mi to zaplatí. Btw. refreshuju a sleva pořád nikde :/

Edit: PCHE ! tak je to pryč... sledoval jsem to každý 2 minuty a stejně mi to uteklo - z ničeho nic tam skočilo SOLD OUT ! :twisted: hnus velebnosti - bylo to zhruba v 10:05 našeho času... kdyby to někdo někdy stihl objednat dám mu za to 4,5k 8)


Každopádně si to asi koupím i za těch 5 600 - nepřijde mi to jako až tak hrozná cena pokud to nebude padat z oblohy.

_________________
Humming Bird BRQ10

DJI Phantom 3 Advanced


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 26.06.2015 17:59 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2010
Příspěvky: 436
Bydliště: Praha 9
:lol: Trochu jsem to nepochopil :lol:

Mě to ukazalo nulu v cca ..15,30 potom se a i ted po F5 kratce ukaže cena 99 která se během pul sekundy zmeni na stalou .. tj. 224


I tak cena 224 je v celku prijatelna proti HK


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 27.06.2015 0:21 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 17.5.2015
Příspěvky: 27
Takhle akce je klasicky podvod, sledoval jsem to vterinu po vterine a asi 5 minut pred koncem to napsalo ze sold out, kdyz vyprsela posledni sekunda, normalne se to objednalo s tou puvodni cenou. Je to podvod,pozor!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz