Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 25.12.2016 0:12 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.12.2016
Příspěvky: 1
Ahoj,

potřeboval bych poradit s výběrem motorů do svého CX-20. Dlouho brouzdám po netu a pořád ne a ne si vybrat. Mám objednanou 7000 mAh baterku a potřebuju nějaké motory co jí svižně unesou společně s Gimbalem a elektronikou FPV. Poradí někdo něco z "Alíku" do 80 doláčů??? :) Stala se mi totiž taková skvělá věc. Objednal jsem si krytky vrtulí a přidané šrouby jsem omylem "přešrouboval" do vinutí dvou motorů, jeden se vyzkratoval a přestal fungovat a druhý fungoval. Bylo to způsobené nevhodnou délkou šroubků, ale za to já nemohl, ale mohlo mě to napadnout, že číňánci rychleji měří než myslí :? Po odšroubování šroubků fungujou všechny motory, ale mám strach, aby mi coptera nepadla k zemi.

Předem děkuji za ochotu :)


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: úte 18.07.2017 8:41 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 18.7.2017
Příspěvky: 7
předem se omlouvám za hloupý dotaz, ale nikde jsem nenašel odpověď - protože mám hluboko do kapsy, ale přesto bych chtěl CX-20 OS, ale nechce se mi v případě objednání z číny platit DPH a Clo, tak mě napadlo, zda by nešlo nakoupit CX-20 (open source) po dílech a následně jej sestavit? .. má s tím někdo zkušenost? Je to vůbec možné? Nevyjde to nakonec dráž? A jak poznám, které všechny díly potřebuju?


ještě jednou se omlouvám, ale nedalo mi to nezeptat se


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz