Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 126 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Microkoptéra Galaxy Visitor 2 RTF
PříspěvekNapsal: sob 28.06.2014 22:08 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 61
Vsechny zdravim.Vidim,ze problemy mame obdobne.Ja mel problemy s kamerou a nefungoval aut.navrat.Po reklamaci navrat funguje,ale problemy s kamerou pretrvavaji.Jak pisete,kameru vymeni a je hotrovo!S kartou nejvyssi tridy je zapis videa znatelne lepsi,ale cas od casu se stane,ze po urcite dobe se video zasekne a je nahran pouze zvuk.Pripada mi,ze prodejci maji dobry vydelek,ale zakaznici pouze starosti!


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Microkoptéra Galaxy Visitor 2 RTF
PříspěvekNapsal: čtv 03.07.2014 11:38 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.5.2014
Příspěvky: 21
Bydliště: Chrudim
Jen pro informaci. Dnes mi přišla nová karta Kingston 16GB UHS-I Class 10 s parametry 90/45MB/s. V čtečce mám průměrné čtení 74MB/s a zápis 37MB/s. Ve Visitoru bohužel opět zaseknutá videa, většinou při startu z trávy nebo při prudkém otočení, ale někdy i z ničeho nic. Tímto se prostě eliminuje chyba karty, vyzkoušeny již čtyři různé. Je to bohužel opravdu chyba copteru/kamery :-(

_________________
- Toro 900, Galaxy Visitor 2, Niko VaporizR, 9072 Chinook Cargo, Hovercraft, Himoto Monster Truck...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Microkoptéra Galaxy Visitor 2 RTF
PříspěvekNapsal: ned 24.08.2014 12:20 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 20.8.2014
Příspěvky: 6
Tak jsem si také pořídil tuhle malou hračku a první dojmy jsou dobré, ale má to však své ALE. Kamera je skutečně hodně náladová ! I když hlavní mé využití bude blbnutí v práci ve velkém skladu a v zasedačce kde je bezvětří tak jsem přeci jen kameru otestoval. Pokud kameru zapnu a model vezmu do ruky a projdu s ním trasu, kterou pak znovu už proletím tak kamera jen v ruce nádherně zaznamená vše bez jakéhokoliv zaškobrtnutí a zvuk sedí s videem i když zvuk není důležitý jde přeci jen o video. No a pak když celou trasu proletím tak kromě zbytečného hluku, který by v záznamu být nemusel, se video sem tam zaškobrtne a není to prostě plinulé. Tak si říkám OK venku je skutečně bezvětří tak jdu lítat ven a zapínám kameru a přepnu na plné výchylky a fakt s tím Visitorem hodně kvrdlám a výsledek - video začne a pak se kousne a běží jen zvuk. Při dalších pokusech jsem jednou lítal velmi opatrně a video bylo celé a trhalo se. Zatím jsem vysledoval, že když drona nechám na jednom místě stát a zapnu video tak se natočí v pohodě. Takže ideálně natáčet bez pohybu. Zkusil jsem schválně vzít drona a bez létání a jen v ruce s ním neskutečně kvrdlat a video přesto bylo OK. Čili tedy kamera samotná je funkční a pouze ve spojení s dronem dělá to co dělá tedy nefunguje jak má :-) Jelikož to mohu porovnat s UFO Intruder, kde je o něco horší rozlišení, tak zde kamera funguje naprosto bez problému a hlavně nezaznamenává zvuk.
Jediné na co jsem ještě nepřišel je to čím se aktivuje ten takzvaný inteligentní mod kdy je dron stále čumákem dopředu. AUX1 tím se zapíná mod návratu zpět a AUX2 nějak vyruší stabilitu dronu a je hodně živější. No nezbývá než prostudovat s google překladačem manuál. Pokud by někdo měl návod v CZ v PDF budu rád za jeho poslání.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Microkoptéra Galaxy Visitor 2 RTF
PříspěvekNapsal: úte 02.09.2014 21:17 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 20.8.2014
Příspěvky: 6
Visitora 2 jsem si fakt hodně oblíbil ! Už mám k němu 6ks baterek a tak mohu lítat v pohodě 30 minut. Primárně se věnuji RC Expedicím a toto je můj úlet, kterému začínám přicházet na chuť. No a tak si tak v sobotu říkám, že děckám ukážu jak ten Visitor lítá a že jim ukážu kam až vysoko vyletí :-) Tak jdu na pole za barákem a dám maximum stoupání dokud neuvidím jen tečku na obloze a přitom několikrát zapínám a vypínám kameru ať alespoň něco natočím. Ona ta kamera venku fakt stojí za .... no přesně za TO ! A tak v poslední křeči natočím toto - http://lordmerlin.rajce.idnes.cz/UFO_IN ... Nejves.jpg a najednou začínám řešit jak přistát :-) Výsledek je, že jsem to ukočíroval na volně řízený pád z minimálně 100 metrů a pak jsem 20 minut na rozbahněném poli hledal tu malou chudinku. Našel jsem a opět v pohodě lítá ! Jelikož mám ještě hračku UFO Intruder tak musím říct že více srandy je z Visitorem 2 !!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Microkoptéra Galaxy Visitor 2 RTF
PříspěvekNapsal: stř 03.09.2014 13:01 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 30.8.2013
Příspěvky: 16
Bydliště: Ústí nad Labem
Prodám Galaxy Visitor II, Mode1, RTF.
Copter, náhradní vrtulky, vysílačka mode 1, baterie, kamera, nabíječka baterií, orig. krabice, návod.
Stav - létá a filmuje ok, bez krytů vrtulek, u motorů je lepený, bez diod v ramenech (vyndány kvuli spotřebě). Předělané koncovky na JST baterie.

Headless mód, či automatický návrat se mi úspěšně nastavit nepodařilo, tu kalibraci jsem nějak nepochopil.
1100Kč .
multi@seznam.cz


Přílohy:
20140902_165303.jpg
20140902_165303.jpg
[ 68.39 KiB | Zobrazeno 4228 krát ]

20140902_165310.jpg
20140902_165310.jpg
[ 86.17 KiB | Zobrazeno 4228 krát ]

20140902_165356.jpg
20140902_165356.jpg
[ 93.74 KiB | Zobrazeno 4228 krát ]

20140902_165405.jpg
20140902_165405.jpg
[ 91.08 KiB | Zobrazeno 4228 krát ]



Naposledy upravil multi dne sob 06.09.2014 9:06, celkově upraveno 1
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Microkoptéra Galaxy Visitor 2 RTF
PříspěvekNapsal: stř 03.09.2014 17:36 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 22.4.2014
Příspěvky: 5
Bydliště: Plzeň
Poslal jsem Ti e-mail... :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Microkoptéra Galaxy Visitor 2 RTF
PříspěvekNapsal: pon 15.09.2014 23:03 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 20.8.2014
Příspěvky: 6
Dnes jsem si řekl, že v tak klidném bezvětří zkusím na volné ploše kde jsem měl okolo sebe 200 metrů v průměru vyzkoušet maximální výšku toho malého prcka Visitora 2. Říkal jsem si no co maximálně ho budu hledat :-) Pro toto testování používám letový mod kdy neřeším kde je předek a zadek neboť tu tečku na obloze ovládat je masakr ! Zapnul jsem stopky na 6 minut ať vím kdy mám klesat a začal jsem stoupat na max výkon. Výsledek mého snažení je na tomto videu -

http://lordmerlin.rajce.idnes.cz/UFO_IN ... itor_2.jpg

Musím říct že jsem to přehnal neboť když jsem na obloze viděl malou tečku tak mi došlo, že bude průser a taky že byl !! Z velkých výšek klesám tak, že vypnu motory a nechám ho padat dokud ho neuvidím a pak pomalu přidávám až se vyrovná a stabilizuji výšku a pak lehce klesám. Tentokrát jsem to nezvládnul neboť byl moc vysoko a byl jsem rád, že jsem to ukočíroval na řízený pád a pak jsem 30 minut hledal a jen díky červeně blikající LED jsem ho našel :-) Asi přestanu blbnout a bud jen lítat. Fascinuje mne to že vysílačka má takový dosah !!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Microkoptéra Galaxy Visitor 2 RTF
PříspěvekNapsal: pát 03.10.2014 14:24 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 16.9.2011
Příspěvky: 84
Pro všechny uživatele Galaxy Visitoru 2 a 3. Na YouTube jsou česká videa s postupem nastavení a létání s tímto koptérem, velmi dobře udělaná. Stačí zadat do vyhledávače "Galaxy Visitor 3" a vybrat české videa.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Vymena motoru galaxi visitor2
PříspěvekNapsal: úte 07.10.2014 14:54 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 7.10.2014
Příspěvky: 3
Poradi me nekdo ..po vymene motoru u galaxi2 se kopter neodlepi od zeme (zadni levotocivi motor) dik.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vymena motoru galaxi visitor2
PříspěvekNapsal: úte 07.10.2014 16:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2011
Příspěvky: 6500
Bydliště: ČR
Obrázky: 0
A točí se ten motor na správnou stranu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vymena motoru galaxi visitor2
PříspěvekNapsal: úte 07.10.2014 17:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2010
Příspěvky: 2308
Bydliště: Liberec
Slovy laika, fouká vrtule vzduch dolů?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vymena motoru galaxi visitor2
PříspěvekNapsal: úte 07.10.2014 18:24 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 7.10.2014
Příspěvky: 3
Vše je jako po vybalení z krabice, ale jak říkám, model se nevznese.... motor jsem. poškodil mechanicky při výměně vrtule, vytáhl jsem omylem celé tělo motoru a při zpětném zasunutí jsem přeskřípl napájecí drát. Po zakoupení náhradního motoru jsem zůstal na nulovém bodě. Mám obavy, že se mi kompletně rozhodilo tovární nastavení. Díky za jakoukoliv radu či video.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vymena motoru galaxi visitor2
PříspěvekNapsal: úte 07.10.2014 18:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2010
Příspěvky: 2308
Bydliště: Liberec
Nerozumíme.
Motor se točí nebo ne?
Točí se na správnou stranu?
Tu výměnu jsi dělal pod proudem?
Elektronika neodejde jen tak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vymena motoru galaxi visitor2
PříspěvekNapsal: úte 07.10.2014 18:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2011
Příspěvky: 6500
Bydliště: ČR
Obrázky: 0
Jehlanky píše:
Po zakoupení náhradního motoru jsem zůstal na nulovém bodě.


:?: :roll:

Pořád jsi nenapsal, jestli se vůbec ten motor točí!
A video bys měl poskytnout spíš ty. Těžko ti někdo může poradit jak to opravit, když nevíme, co tomu je :? .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vymena motoru galaxi visitor2
PříspěvekNapsal: úte 07.10.2014 19:29 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 7.10.2014
Příspěvky: 3
Motor se toci jak ma vse je zapojeno Spravne.viz planek ...nejde se splest...?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 126 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz