Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Walkera QR X 350
PříspěvekNapsal: čtv 19.02.2015 9:24 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 18.12.2014
Příspěvky: 41
http://www.banggood.com/Walkera-Goggle2-FPV-[/quote]
Ahoj. Dnes mi dorazí tak ti řeknu,mám zprávy že jsou supr a i na velkou vzdálenost bez rušení,osobně jsem zvědav na to rozlišení 3x640x420.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera QR X 350
PříspěvekNapsal: čtv 19.02.2015 9:49 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 5.9.2014
Příspěvky: 416
[quote="Gándhí"]
Zatím jsem s ní lítal 5min, pak se mi vybila baterka ve vysílači
Kup si do vysílače z EU skladu tuhle baterku http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... ouse_.html

,rozměr je akorát ,vyměníš konektor a máš po starostech,nastavíš upozornění vybití na 10V,víc nejde nastavit a máš po starostech. Tužkové jsem musel pořád dobíjet, už mě to sra.........

Jinak W 350 pro se ti vrátí i v silném větru na RTH bez problému,nesmí Ti ale klesnou baterky,což je s Multistar problém,navíc máš jen 4000mAh.to je dost málo,dělají se s konektorem na Walkeru 5200mAh.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera QR X 350
PříspěvekNapsal: čtv 19.02.2015 10:53 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 20.9.2014
Příspěvky: 91
Seba píše:
Odkaz máš přímo nad tebou.
http://walkera-fans.de/category/sender- ... n/devo-f7/
Pořádně si je prostuduj, je tam vše co potřebuješ

Moc díky.

To skaramu: Odkaz mně ukázál chybu, ale nevadí. Jsem moc zvědavý na Tvé dojmy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera QR X 350
PříspěvekNapsal: čtv 19.02.2015 16:14 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 18.12.2014
Příspěvky: 41
Moc díky.

To skaramu: Odkaz mně ukázál chybu, ale nevadí. Jsem moc zvědavý na Tvé dojmy.[/quote]
tak už je mám..první dojem..tech.zpracování výborné a obraz naprosto čistý bez rušení také to asi dělá hodně kamera GoPro Hero4,zkouška na vzdálenost přenosu obrazu..šel jsem do vzdálenosti v terénu asi 700m ani jedno rušení a obraz pořád kvalitní....dám zprávu až to zavěsím na QR X800..konečně budu moct začít létat v přírodě mezi stromy atd. a to hlavní je opravdu vše krásně rozeznat,věrné barvy,kontury,kontrast,za ty peníze to stálo...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera QR X 350
PříspěvekNapsal: čtv 19.02.2015 16:51 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 5.9.2014
Příspěvky: 416
No mezi stromy ztratíš video signál velice brzo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera QR X 350
PříspěvekNapsal: čtv 19.02.2015 21:57 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.3.2014
Příspěvky: 306
Bydliště: Praha 5
Obrázky: 1
Seba píše:
Kup si do vysílače z EU skladu tuhle baterku http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... ouse_.html

,rozměr je akorát ,vyměníš konektor a máš po starostech,nastavíš upozornění vybití na 10V,víc nejde nastavit a máš po starostech. Tužkové jsem musel pořád dobíjet, už mě to sra.........

Jinak W 350 pro se ti vrátí i v silném větru na RTH bez problému,nesmí Ti ale klesnou baterky,což je s Multistar problém,navíc máš jen 4000mAh.to je dost málo,dělají se s konektorem na Walkeru 5200mAh.


Měl jsem na mysli, že dřív se vybila baterka ve vysílači, ale ta nebyla čerstvě nabitá... Ten odkaz, cos dal, je na baterku do modelu, ne? Ve vysílači Devo F7 je baterka 2S a asi 10x menší...

Na Multistar 4000mAh jsem dnes lítal cca 10 min a to s orig. gimbalem od Walkery G-2D. O kolik by se prodloužil let s tou 5200? Ta zase bude těžší...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera QR X 350
PříspěvekNapsal: pát 20.02.2015 1:05 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 20.9.2014
Příspěvky: 91
skaramu píše:
.. tak už je mám..první dojem..tech.zpracování výborné a obraz naprosto čistý bez rušení také to asi dělá hodně kamera GoPro Hero4,zkouška na vzdálenost přenosu obrazu..šel jsem do vzdálenosti v terénu asi 700m ani jedno rušení a obraz pořád kvalitní....dám zprávu až to zavěsím na QR X800..konečně budu moct začít létat v přírodě mezi stromy atd. a to hlavní je opravdu vše krásně rozeznat,věrné barvy,kontury,kontrast,za ty peníze to stálo...


Bohužel jsem nepřišel na to, jaké brýle to vlastně máš. Neposílej mi, prosím, odkaz, ale typ. A co ti nahoře to video vysílá?

Psal jsem totiž dotaz do RCKingu na kompatibilitu ostatních brýlí k mé Walkeře a k mému údivu mně bylo mj. odepsáno: "Brýle v sobě obvykle přijímač videosignálu nemají, takže je musíte zapojit např. do vysílačky, která přijímač má a zároveň má videovýstup...". Dle mého názoru brýle, které zpracují jakýkoliv analogový zdroj videa, by měly po drátě zobrazit i video z Devo F7. Chtěl jsem koupit brýle v setu s kamerkou, kterou jsem chtěl dát na velkou helinu, a tedy brýle používat i tam, ale už přímo vzduchem s kamerkou. Pokud totiž koupím ty originální Walkera, ty fungují jen po drátě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera QR X 350
PříspěvekNapsal: pát 20.02.2015 7:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2011
Příspěvky: 6500
Bydliště: ČR
Obrázky: 0
bastlir: skaramu jen blbě zkopíroval tvůj odkaz při pokusu o citaci.

_________________
Člověk je tak složitá bytost, že o tom lidstvo nemá ponětí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera QR X 350
PříspěvekNapsal: pát 20.02.2015 11:18 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 18.12.2014
Příspěvky: 41
Pokud totiž koupím ty originální Walkera, ty fungují jen po drátě.[/quote]

brýle Goggle2 mají přijímač už od výrobce a jdou naladit na všechny kamery od Walkery které mají vysílač třeba ilok+, také samo,že na jiné vysílače v pásmu 5.8Ghz mají rozsah 32kanálů. Ale kup si co chceš co uznáš za vhodné,já jsem naprosto spokojen a myslím si,že se vyrovnají kvalitou obrazu a dosahem všem ostatním dostupným a přibližně ve stejné ceně na trhu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera QR X 350
PříspěvekNapsal: pát 20.02.2015 11:31 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 20.9.2014
Příspěvky: 91
skaramu píše:
..... brýle Goggle2 mají přijímač už od výrobce a jdou naladit na všechny kamery od Walkery které mají vysílač třeba ilok+, také samo,že na jiné vysílače v pásmu 5.8Ghz mají rozsah 32kanálů. Ale kup si co chceš co uznáš za vhodné,já jsem naprosto spokojen a myslím si,že se vyrovnají kvalitou obrazu a dosahem všem ostatním dostupným a přibližně ve stejné ceně na trhu.

Já Ti věřím :) , jen pořád ještě nevím, jaké sis vlastně koupil Ty. Takže sis koupil Google2?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera QR X 350
PříspěvekNapsal: pát 20.02.2015 13:45 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 18.12.2014
Příspěvky: 41
Takže sis koupil Google2?[/quot
ano


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera QR X 350
PříspěvekNapsal: pát 20.02.2015 15:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.10.2010
Příspěvky: 696
Bydliště: Praha 6
Tak já dneska zkoušel lítat, ale ve větru teda nicmoc, gps/alt hold měl docela problém, s RTH se to sice po chvilce vrátilo, ale nicmoc požitek to teda nebyl, spíš jsem se docela bál.

Gándhí:
Já zrovna včera stáhl software mission planer, tak uvidíme, je tam hodně nastavování a věcí kolem toho, tak to chci nejprve trošku prostudovat, než tam nastavim nějakou p*čovinu :-)

_________________
DJI Phantom 3 Advanced / SIG Smith Miniplane / spousta deproňáků a miniqvéček


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera QR X 350
PříspěvekNapsal: sob 21.02.2015 5:25 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 20.9.2014
Příspěvky: 91
To scaramu:
Pro jistotu, jsou to ty brýle na obrázku? A je k nim přibalená také kamerka? Kolik jsi za ně vč. celného dal? Jsi s nimi stále spokojený?


Přílohy:
FPV Brýle Goggle2.png
FPV Brýle Goggle2.png
[ 63.01 KiB | Zobrazeno 1665 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera QR X 350
PříspěvekNapsal: sob 21.02.2015 6:24 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 18.12.2014
Příspěvky: 41
bastlir píše:
To scaramu:
Pro jistotu, jsou to ty brýle na obrázku? A je k nim přibalená také kamerka? Kolik jsi za ně vč. celného dal? Jsi s nimi stále spokojený?

ano jsou to ony..pak jsem dám fotky,jsem opravdu naprosto spokojen.A kameru mám GoPRO hero4 ..ilock je sice dobrej(co byl na koptéře) ale tak asi o polovinu horší než než GoPro.Brýle stály 14000Kč a komplet...brýle, kamera,vysílač pro rychlý přenos....celhem 41000Kč


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera QR X 350
PříspěvekNapsal: sob 21.02.2015 9:07 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.3.2014
Příspěvky: 306
Bydliště: Praha 5
Obrázky: 1
CharlitoCZ píše:
Tak já dneska zkoušel lítat, ale ve větru teda nicmoc, gps/alt hold měl docela problém, s RTH se to sice po chvilce vrátilo, ale nicmoc požitek to teda nebyl, spíš jsem se docela bál.

Gándhí:
Já zrovna včera stáhl software mission planer, tak uvidíme, je tam hodně nastavování a věcí kolem toho, tak to chci nejprve trošku prostudovat, než tam nastavim nějakou p*čovinu :-)


Tak já měl štěstí, u nás na pětce byly po delší době ideální letové podmínky - teplo, ani mrak, vítr jen hodně slabý. Jak jsem už psal, tak ta první Walkera se mi nevrátila, takže na druhou už si dávám větší pozor, když je větší vítr, tak lítám tak, aby se ke mě vracela po větru. V Mission Planneru bych chtěl asi nastavit jen fail safe (napětí baterky nastavit na menší hodnotu) a zkusit (konečně) lítání po waypontech (nad polem). Ale jelikož anglicky moc neumím a v programu se moc nevyznám, tak to bude asi oříšek...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz