Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Aichi M6A Seiran 3D LabPrint
PříspěvekNapsal: úte 05.11.2019 9:04 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6012
Bydliště: Praha ČR
Tak se mi povedl s Nanzanem velmi "epický" crash při prvním startu, o tom se raději nebudu šířit, abych se zase nenasral...
Nicméně to letělo dost dlouho na to, abych mohl říct, že zvolený pohon byl naprosto v pohodě a ten klidně s čistým svědomím doporučím.
Použil jsem EMAX GT2820, viz https://www.peckamodel.cz/gt2820-07-motor-gt2820-07 , kV 850. Baterka 4s LiPOL, měl jsem 2650, ale 3000 by bylo lepší, vrtule 12x6.
Výsledkem byla velmi slušná rezerva výkonu a to i pro start - zcela v pohodě z ruky, velmi slušný statický tah. Kdyby to mělo letět ACES combat, tak bych zkusil 11x7 či 11x8, to by trochu zhoršilo ten statický tah, ale měla by vzrůst rychlost, pro rekreaci je ale těch 12x6 optimum. Jinak by se určitě dalo laborovat s LiON, třeba 4s2p Konion by fungovalo určitě, ale to už neověřím.
Uvidím, jestli se dokopu k dalšímu exempláři, čistě z hlediska Nanzanu bych to viděl kladně, ale mám teď těch tištěných projektů dost přebytek, tak asi ne hned.


Nahoru
 Profil  
 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz